Rüyada İçki İçmek

19.02.2021
102
Rüyada İçki İçmek

Rüyada İçki İçmek

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar. rüyada içki görmek, meşakkatsiz meydana gelen haram maldır, içki içtiğini gören kimse büyük günah isler ve geniş rızka kavuşur, içki kadehi ile içki içtiğini gören kimsenin eline haram mal geçer.

bazıları helal mal geçer demiştir. içki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. içki nehrine girdiğini görse, o nehirden nail olduğu miktarca bir fitneye düşer. evlenmeyi ve ortaklığı arzu eden kimsenin rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlaşmadır.

memurun rüyada içki içmesi,

isinden alınmasıdır. rüyada su ile karıştırılmış içki içmek, bazısı helal, bazısı haram maldır. bazı tabirciler, bu ortaklık malidir, bazıları da, bir kadından mal alır ve bu mal ile fitneye düşer, dediler. bir kimse içki yapmak için üzüm sıktığını görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur.

meze bulunan içki meclisine davet edildiğini gören kimse

cihada ve şehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. rüyada görülen içki, fitne, ser, düşmanlık ve kızgınlığa, bazen dert ve hastalıktan şifa bulmaya, bazen de, delilik ve kendisini hissetmek ve düşünmekten alıkoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklin gitmesine işaret eder. içki içtiğini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. yahut fakir ise zengin olur. bekar ise evlenir. hasta ise hastalığından kurtulur. içki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sırrı ifşa ve zinaya işaret eder. bazen de içki, zina eden kadına işaret eder. rüyada içki görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir şey satmaya yahut borclanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine isaret eder. rüyada icki icmek, icenin ahmaklik ve cehaletine isaret eder. Ölmüs salih bir kimsenin rüyada icki ictigi görülse, o ölü ahirette nimet icerisindedir. ancak, hayatta iken icki icen bir ölünün rüyada icki icmesi hayirli degildir. o ölünün günahkar ve azap icinde bulunduguna isaret eder. icki görmek, evlenmek isteyen kimse icin hayra delildir.

Bir olaydan dolayı çok büyük vicdan azabı çekeceğinize, hangi işe el atsanız o işi kurutacağınıza ve sıkıntılar içinde geçicek bir ömre işarettir.

Bakınız; İçki İçmek.

Rüyada alkol veya tuvalet ispirtosu sağlığın daha iyi olacağına işarettir.

Rüyada alkol ve alkollü içecekler görmek, keder ve üzüntüye, hayır umulan işlerden hayır gelmesine, huzursuz ve sıkıntılı bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada bir gazinoda içki içtiğinizi görmek

yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla açilip israfa girmemeniz gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada içki görmek, mesakkatsiz meydana gelen haram maldir, içki içtigini gören kimse büyük günah isler ve genis rizka kavusur, içki kadehi ile içki Içtigini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazilari helal mal geçer demistir. içki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. içki nehrine girdigini görse, o nehirden nail oldugu miktarca bir fitneye düser. Evlenmeyi ve ortakligi arzu eden kimsenin rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlasmadir. Memurun rüyada içki içmesi, isinden alinmasidir. Rüyada su ile kanstinimis içki içmek, bazisi helal, bazisi haram maldir. Bazi tabirciler, bu ortaklik malidir bazilari da, bir kadindan mal alir ve bu mal ile fitneye düser, dediler. Bir kimse içki yapmak için üzüm siktigini görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur. Meze bulunan içki meclisine davet edildigini gören kimse, cihada ve sehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. Rüyada görülen içki, fitne, ser, düsmanlik ve kizginliga, bazen dert ve hastaliktan sifa bulmaya, Bazen de, delilik ve kendisini hissetmek ve düsünmekten alikoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklin gitmesine isaret eder içki içtigini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. Yahut fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastaligindan kurtulur. içki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sim ifsa ve zinaya isaret eder. Bazen de içki, zina eden kadina isaret eder. Rüyada içki görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir sey satmaya yahut borçlanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine isaret eder. Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine isaret eder. ölmüs salih bir kimsenin rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. Ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün rüyada içki içmesi hayirli degildir. O ölünün günahkar ve azap içinde bulunduguna isaret eder. içki görmek, evlenmek isteyen kimse için hayra delildir.

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.

Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar.

Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. Berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.