Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

12.06.2020
1.324
Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olması

rüyayı gören kişinin hayatında değişiklikler yapacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatının çok farklı boyutlara ulaşacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Deprem oldugunu ve her tarafin yikildiğini görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder. Deprem görmek, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Bir dagin Deprem ile yer degistirdiğini görmek, bulundugu yere bazı ilahi felaketlerin gelecegine işarettir.

Deprem ile evinin yikildiğini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder.

Rüyada bir yerde bir Deprem oldugunu ve bu yüzden insanlarin saga sola kaçistiklarini, ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkina zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder.

Rüyada yerin sarsildiğini ve evlerin yikildiğini görmek, devlet tarafindan bazı mallara zam yapilacagina ve bundan halkin büyük sikintiya ugrayacaklarina yorumlanır.

Rüyada görülen Deprem korkuya işarettir. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen Deprem bir yerden bir yere göç etmeye işarettir, dediler. Rüyada herhangi bir dagin sarsildiğini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldiğini görse, ora halkina şiddet ve korku isabet eder. Bir kimse rüyada bir yerde Deprem oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir. Bazdan da bu rüya, şiddetli bir hastaliga işarettir, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde devlet baskani halka zulmeder. Bir kimse rüyada yerin sarsildiğini görse, o kimsenin is ve geçiminde meydana gelecek canliliga işarettir. Rüyada yerin sarsildiğini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya şiddetli korkuya işarettir. Rüyada görülen Deprem feryat etmeye, karmakansik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina işarettir. Bazen de zelzele hastalık sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine işarettir. Bazen de Deprem, rüyayi gören sahsin ölecegine işarettir. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen zelzele ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya işarettir. Rüyada görülen Deprem, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna işarettir. Deprem köyde meydana gelecek fitnelere işarettir.

Rüyada yer sarsıntısı görmek

hamile kadının çocuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete işaret eder. Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması, devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şiddet ve korkuya delalet eder.

Rüyada deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek

oraya devlet adamlarının gelmesine ya da salgın hastalığın habercisidir. Yer sarsıntısı huzursuzluk vermeyecek seviyedeyse, bazen iş ve geçimde meydana gelecek canlılığa delalet eder.

Rüyada yerin sarsılarak batması

dinin emirlerini yerine getirmemeye, çölleşmeye yahut şaşılacak gelişmelere işaret eder. Yerin dürülmesi işi sonuçlandırmaya, amel işlemeyi terk etmeye delalet eder.

Rüyada şiddetli deprem görmek

büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Rüyada depremi ve sonrasında her şeyin durulduğunu gördüyseniz, her şeyin aniden değişeceğini haber verir.

Rüyada deprem olduğunu ve her tarafın yıkıldığını görmek

devlet büyüğünden gelecek bir felakete delalet eder. Deprem gördüyseniz ve o sırada kapalı bir yerde değilseniz, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Deprem ile evinin yıkıldığını ve içinde ev halkının sadece kendisinin kurtulduğunu görmek, ecelinin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada bir yerde bir deprem olduğunu ve bu yüzden insanların sağa sola kaçıştıklarını ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkına zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin geleceğine delalet eder. Bazıları da bilinen bir yerde meydana gelen deprem bir yerden bir yere göç etmeye işarettir dediler.

Rüyada deprem sonrası enkaz altında kaldığını görmek 

şiddetli bir hastalığa işarettir, dediler. Rüyada deprem sonrasında insanlara yardım ettiğini gören kişi feryat eder, karmakarışık sözler işitir, can sıkıcı haberler alır ve sırları meydana çıkar.

Rüyada kıtlık olan bir yerde meydana gelen deprem

ziraatla o yerleri ihya etmeye delalet eder. Rüyada dünyanın başka bir yerinde deprem olaylarını haber almak, denizde yolculuk yapmaya işaret eder.

Rüyada görülen deprem

eğer bostanda olursa mahsulün çok olacağına ve yaz yemişlerinin bolluğuna işarettir. Rüyada sizin bilmediğiniz bir yerde depremin ortasında olduğunuzu görmeniz, karışık ve sizinle alakası olmayan işlerin içine gireceğinize işaret eder.

Rüyada depremde binanın altında kaldığını ve kendi çabasıyla kurtulduğunu görmek

gerçek yaşamında içinde bulunduğunuz büyük zorlukların üstesinden geleceğinizi simgeler.

Rüyada köprü gibi bir yerlerden geçerken aniden bir deprem olduğunu görmek 

hayatınızda bir dönüm noktasından geçerken bazı ciddi zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada deprem olduğunu ve bulunduğunuz bir mekanda sadece bir duvarın ya da bir odanın yıkıldığını ancak diğer yerlerin sağlam kaldığını görmek hayatınızın bir tarafının iyi giderken diğer tarafında sıkıntılar yaşayacağınızın işaretidir.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.