Rabbim ! bize ait nimetlerden şeytanı uzak tut

25.06.2020
45
Rabbim ! bize ait nimetlerden şeytanı uzak tut

Rabbim ! bize ait nimetlerden şeytanı uzak tut

Selam es selame hocam, iyisinizdir inşaAllah… sağlığınıza duacıyız.hocam bugün bir deneyim yaşadım… uykuda mı uyanık mıydım bilemiyorum. uçtum, gökyüzünde biraz dolaştım.. gözlerim kapalıydı. açmak istiyorum, açılmıyordu. birisi, bir güç tarafından görmem engelleniyordu öyle hissediyordum. yere indim, ondan sonra ancak açıldı gözlerim.hoşça kalın❤️

*Selam esselame hocam gönderdiğiniz çıkartmadan iyi bir şey olduğunu anlıyorum dünkü rüyamın. Hocam Allah yardımcınız olsun. ne kadar yoğun olduğunuzu biliyorum. merak ettiğim şeyleri geçmiş yazılarınızı okuyarak öğrenmeye çalışıyorum. bazen cevap bulamıyorum. en çok merak ettiklerimi soruyorum..

*sizi meşgul etmekten çok çekiniyorum. şu anda da mahcup bir şekilde yazıyorum ama bugünkü rüyamı çok merak ettim. sizden başkasına rüya anlatmıyorum. yorumlatmıyorum. önemliyse eğer, yorumlarsanız sevinirim.

Biz Manisalıyız burada üzümcülük çok yaygın. bizimde üzüm bağlarımız var.rüyamda bağdaydık. annemin bağıymış. ama yabancı bir yer.bağ budama zamanıymış. halbuki şuan üzüm mevsimi. neyse bağ budanmış çırpılar ve odunlar yerde duruyor.. bağın içine ateş yakmış birisi, galiba annemdi. ben panikliyorum, odunlar kuru olduğu için “bir tutuşursa bütün bağı yakar ateş, kurtaramayız” diyorum. söndürmeye çalışırken kenarda su şişesi görüyorum, hemen döküyorum, ateş sönüyor. sonra bir bağ evi görüyorum o da anneminmiş. yeni yapılmış güzel şirin bir ev,terası var. terasın çatısının dört ahşap ayağından birini yakıyor zihinsel engelli bir çocuk. hemen geliyorum bu ateşi de söndürüyorum. sonra o bağ evinde eşimle birlikte olduktan sonra rahmimden yuvarlak bir et parçası düştü. ben zarar görmüşüm ilişkiden, inceliyorum et parçasını.. elimde parçalanıyor, içinden irinimsi bir şey çıkıyor. alıp doktora götürüyorum. sonra sokağa yola taş döşenmiş seviniyorum. normalde köye anneme gittiğimiz zaman köyde sokak toprak olduğu için çocuklar oynarken üstü kirleniyordu. rüyamda seviniyorum, artık çocukların üstü kirlenmiyecek diye. böyleydi hocam. nurlu ellerinizden öpüyorum. selam esselame

Selam es selame Pınarcan… maşallah barikallah keşiflerin açılıyor… rüyaların çok güzel. her bakımdan geçmişinden temizleniyor, tehlikeleri, tehditleri önlüyorsun.. Üzüm bağları hikmetullahta dünyalıklarındır.. Yalnız dini hayatında değil, aynı zamanda dünyevi hayatında hatta eşinle olan yakınlığında bile eskiden olagelen zararlı işlerden temizleniyorsun. Örneğin eşinle birlikte olurken euzü besmele çekmediğinizden süfliler de ilişkiye giriyor, şeytan size ait olan nimete ortak oluyormuş. artık buna izin yok, bir daha inşaallah bunu yapamayacaktır.. eşinle birlikteliğe niyet ettiğinizde hemen sesli olarak eşin duyacak şekilde bu dediğimi yap. yani euzü besmele çek ve ”rabbim bize ait nimetlerden şeytanı uzak tut” diye dua et..eşin de bunu duysun..
selam es selame.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.