Rabbim bana Zülfikar tutturdu

26.06.2020
26
Rabbim bana Zülfikar tutturdu

Rabbim bana Zülfikar tutturdu

Selamun aleykûm hocam, size kalbimin temizlenip Allah lafzıyla mühürlendiği geceyi anlatmıştım ya
O gece bir mahlûkat tebelleş oldu. Sureten görüyorum. Soğuk donuk bakışlı, kinli, kinli bakıyor. Abdestsiz bir anımı, bir vesveseye düştüğüm anı yakalasa saldıracaktı. Özellikle namaz kılarken geliyor. Sürekli beni korkutuyor, vesvese veriyordu. Zikre başlamadan önce sıkıntılı bir tasallut dönemi atlattım. Ben o korku ortamını çok yakın bir dönemde atlattığım için bu mahlûkatta beni çok etkiledi.
 
Her namazımda korkutmaya saldırmaya çalışıyordu. Korkudan namazı bozacak dereceye geliyordum ama bozmadım hiç. En son dün akşam namazı kılarken yine geldi, secdedeydim. Rabbime sığındım. Allah’ım onun şerrinden sana sığınırım, sen emaneti muhafaza edensin, kendimi sana emanet ettim, dedim.
 
Sonra bir titreme tuttu beni, ortam karardı, sağ elime büyük bir Zülfikar verdiler. Üzerinde ayetler yazıyor. Ben onun 3de 1 i kadarım belki ama tutabiliyorum, hayret ediyorum. Kılıcı kaldırdım havaya sağdan sola doğru ALLAHUEKBER deyip salladım. Kopardım başını, saldırmaya çalışan o mahlûkatın. Sonra teşrik tekbiri getirerek parçalara böldüm onu. Ben ki bir kaç dakika önce korkudan titreyen, kuş yürekli biriyken, Rabbim bana Zülfikar tutturdu ????
 
Ona hakkıyla güvenmeyi idrak edemeyen ben aciz kulunu yine zorda bırakmayan, korkudan emin kılan Rabbime secdeler olsun. ‘’Yeter ki samimiyetle inan, ben seni yalnız bırakmam’’, dedi. Namazı bitirip secdeye kapandım, tevbe ettim, acizliğime onu hakkıyla idrak edemediğime, Hakkıyla övemediğime, hakkıyla teslim olamadığıma. Ve o mahlûkatı artık görmüyorum. Şu an korkumda gitti hocam. Korkudan sıyırıp emniyette kılan Rabbime şükürler olsun. 16:06
 
selam es selame Azizem. Maşaallah barikallah. Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamdolsun. Samimi müminlerini işte böyle kerametlerle mutmain kılar. Başkalarına örnek keşiflerle de destekler. Büyük geçmiş olsun… Sık sık yazıyorum bir kere daha yazalım ki dosdoğru din islamdır. Allah’a ulaşan en kısa yol kuran yoludur. Doğru sistemle ki resulün sünnetidir, doğru esmalar ve ayetlerle düzenli ibadet edenler böyle şereflendirilir. Hem kendilerine hayırları dokunur hem de çevrelerini aydınlatan birer önder kişiler olurlar. Hamd ve şükür rabbimizedir. Yaşadıklarını düzenleyip yayınlayacağım ki inşaallah birilerine örnek olur, huzur ve güven yolunun rabbimize yönelmek olduğu bilinir. Selam es selame
 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.