Rabb ile konuştun, nurunda yok oldun

01.07.2018
14
Rabb ile konuştun, nurunda yok oldun

Rabb ile konuştun, nurunda yok oldun

Selam es selam hocam ben bir rüya gördüm. Çok büyük bir cami ve orda namaz kıldım. Kendim ve sevdiklerin için Allah’tan bizi affetmesini diledim. Sonra nur yüzlü bir amca geldi yanıma, bana ‘’ne güzel dua ettin, rabbim sizin günahlarınızı bağışladı’’ dedi. Bende çok mutlu oldum o mübareğin elini öptüm. O da sırtımı sıvazladı,’’ Allah sevdiği kulun sırtını yere getirmez’’ dedi. Sonra uyandım. Sabah namazı kıldım. Sonrası acayip bir şekilde, canım çekilircesine fenalık geldi… Sonra salavat getirmeye başladım. Sürekli Kuran’da ayetler okumaya başladım ama hala fenalık geçmedi. Aradan 1 saat geçtikten sonra rahatlamaya başladım. Meğerse o sıralarda kız kardeşim arabayla takla atmış, araba paramparça olmuş ve kendisi mucizevi bir şekilde ölümden dönmüş. Rabbime hamdolsun ki bir yerine bir şey olmamış. Herkes bu arabadan nasıl sağ çıktın diye şaşırmış. İşte bu olayın bana ayan olması ve o anda secdede olmam, Allah bir olmam, belki de kardeşimi korudu. Bir kez daha anladım ki şu fani dünyada bizim hiç müşterimiz yok. Yalnızca Allah’ın sonsuz kudreti var ve rabbim çok yüce şuan Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır.

Kız kardeşim çok iyi bir öğretmen. Kendi şeridinde giderken birden araba üzerine geliyor, kardeşim panikle sol şeride kırıyor arabayı, yolda buzlanmaya varmış ve takla atarak kaza yapıyor. Araba paramparça oluyor, burnu bile kanamadan kurtuluyor. İşte burada rabbimin büyüklüğü ne kadar yüce bende şimdi yanına gidiyorum yola çıktım son zamanlarda eşim çocuğum annem kız kardeşim ve erkek kardeşim büyük sıkıntılar oldu ama rabbim bir şekilde yardımcımız oldu. Şeytan ben ve sevdiklerimle baya uğraşıyor hocam.

-Selam es selame ser kancan, büyük geçmiş olsun öncelikle. Esleye vakıfsın, yazdıklarından anlaşılıyor. Bağışlanma müjdesi için de ne mutlu demeli kutlamalıyım. Herşey güzel başladı güzel devam ediyor, durmak yok yola devam. Her cana kaderine yürür, her ne olursa kader dâhilindedir. Yani tedbirler dahi kadere dâhildir. Beşer akıl kabulde zorlansa da aklı külle eren herkes vur gelişmelerle senin anladığın gibi mucize nitelikli rüya ve keşifler ile zuhura gelen olayları bağladığı anda kabullenir. Görelim Mevla neyler neylerse güzel eyler. Beraberliğimiz de kader dâhilinde olduğunu biliyorsun, bildirilmişti. Selam esse lame

Allah’la bir olmak kadar bu dünyada başka bir zenginlik ve güzellik yok. Ben şunu daha iyi anladım; rabbim bize çok yakınmış meğerse. O bize bizden daha yakınmış. Onun nurunu her geçen gün geçtikçe daha fazla hissediyorum, rabbim sizden de razı olsun.

-❤❤❤bilmeyenler neyi bilmiş bilenlere selam olsun.❤❤❤

*Selem es selam hocam Allah’a emanet olun.

6 NİSAN 17:53

*Selam es selam hocam. Uzun zamandır yazamıyorum size. Hocam bazı rüyalar gördüm. Rüyamda iki tane yılan evimin içinde. İkisinin de başında 3 tane gözü var ve gözlerinin içi zifiri siyah. Birisini duman renginde, griye yakın, bir kedi, nasıl olduysa yakalayıp kafasını kopardı beni korudu. İkincisini ise ben dua okudum, yılanın boyu küçüldü ve başını ezerek öldürdüm, hocam.

Ve diğer gün ise rüyamda; Bir mezra gibi bir yere gelmişim hiç bilmediğim yer hava karanlık. 7 atlı, üzerlerindeki kişilerin kıyafetleri simsiyah ve yüzleri peçeli. Benim yanıma geldiler. Baya çekindim. Daha sonra sol tarafımdaki ışıkları yeşil yanan bir caminin içinden siyah atlı, yüzü peçeli ve başında kavuk gibi bir sarık, heybetli biri geldi, beni onlara teslim etmedi. Beni camiye bırakıp sakladı. Onlara da ‘’bu kişiye zarar verirseniz sizi öldürdüm’’, dedi. Ve onlar da gittiler. Bu nedir anlamadım.

7 NİSAN 06:31

-Bir süreliğine en az 21 gün ya latıfün zikrini namaz oturuşlarında 19ar kere oku. Selam esse lame

*TM hocam.

CUM 10:18

*Selam es selam hocam. Ellerinizden öperim. İnşallah sıhatınız, keyfiniz iyidir. Akşam bir rüya gördüm; tek başımayım, yolda yürüyorum, arabalar, evler bomboş.

Kendi kendime. Burası neresi, neden kimse yok diye konuşarak gidiyorum… O an bir ses bana ‘’ben varım, buradayım’’ diye seslendi.

-Kimsin sen dedim… ‘’ben nefisini ve gördüğün her şeyi yaradan rabbinim’’  dedi.                                                    Hemen secdeye kapandım tövbe estağfurullah demeye başladım.  Kafamı kaldırdım,   öyle güçlü, parlak bir ışık ki bakamıyorum. Çok parlak.  ‘’nefsim beni çok zorluyor, her konuda,  ne yapmalıyım’’ dedim. ‘’nefisi ben çok güçlü yaratım, o bana sâlih kullarımın gelmesi için bir basmak, sadece’’ dedi. ‘’Sen sakın korkma, ben seninleyim, ben kullarımın her halini bilirim, gel, gel’’ diye seslendi. Işık parıltısının içine doğru yürüdüm, içine girdim, sonrasında uyandım, hocam.

05:42

Selam es selam. Maşallah barikallah. Harikalar harikası bir rüya görmüşsün. Baştan sona gerçek rüyadır. Ne mutlu sana. Rabbinle konuştun, nur halinde gördün. Seni tebrik ederim. Namazlarına ve zikirlerine sıkı sarıl. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.