Ölümsüzlük Evreni (Takyon Alemi)

20.10.2022
718
Ölümsüzlük Evreni (Takyon Alemi)

Ölümsüzlük Evreni (Takyon Alemi)

Işık hızının aşılması ile girilen boyut Takyon alemidir., IŞIK HIZI aşıldığında zamanı da aşmış oluruz.  Bu durumda mekan(uzay) yok olur. Zaman ve mekandan kurtulmak ise sonsuzluğu (ölümsüzlüğü) yakalamak demektir.

Aynı zamanda zamanın algılanmasından …kaynaklanan NEDENSELLİK kavramı da yok olur. Takyon evreni ’’ÖZ ENERJİ’’ Evrenidir. Orada parçacık namına hiç birşey yoktur. Bir ucuna dokunulabilse, aynı anda her tarafına dokunulmuş olur.

Burada ZAMAN yerine AN kavramı geçerlidir. Her şey bir AN da oluşur ve O AN da yok olur. Bu yüzden olaylar arasında süreklilik yoktur. Ama oluşan evrenin sakinleri, kendi algı boyutlarında milyarlarca yılı yaşarlar. Gerçekte ise herşey AN’ da olmuş ve bitmiştir. Çünkü orada ZAMAN yoktur.

Takyon (Anti-evren) yasası bildiğimiz Fizik kurallarının tersine çevrildiği boyuttur. Burada canlılar, ölerek doğarlar. İnsan yaşlı doğar ,gittikçe gençleşir.

Enerjinin biri sonludur NAR adını alır, öteki sonsuzdur NUR adını alır.

Burası kişisel, toplumsal, evrensel BİLİNÇ ALTI nın olduğu yerdir. DÜŞÜNCE denilen ÇABASIZ süreç, burada gerçekleşir. Yaratıcı ilhamlarımızı, her şeyin var olduğu bu SONSUZ uzay’dan alırız. Orada DÜŞ, HAYAL, İLHAM vardır.

Derin tefekkür, zikir, ibadet(miraç), meditasyon ve kimi zaman RÜYAlarımız da girdiğimiz ALEM burasıdır.

Biz İnsanlar da ZAMANımız dolduğunda (rızkımız, enerjimiz sonlandığında) TAKYONİK BİLİNÇ olarak sonsuzlukta yerimizi alacağız, SONSUZLAŞACAĞIZ.

kozmikfrekans.blogspot.com/2010/11/evrenin-sifreleri.html

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Selçuk Görkem dedi ki:

    Merhaba
    Bu yazıyı sağdan soldan çarparak yazı paylaşan Erhan Şahin yazmıştır ön yargısıyla geldim ama altta Kaynak belirtmişsiniz teşekkürler Ali bey

    1. admin dedi ki:

      Kötü zan haramdır. Aman dikkat. Olmaz olmaz demeyin, olmaz olmaz.