Namaz kılarken korkutuyorlar

10.11.2016
159
Namaz kılarken korkutuyorlar

Namaz kılarken korkutuyorlar

human46-1ESSELAMU ALEYKÜM HOCAM; Benim bir arkadaşım var. Henüz 42 yasında. Hastalandı gecen sene felç oldu. Sizden allah rızası icin yârdim istiyorum. 1 senedir felçli konuşamıyor. Öncekine nazaran şükürler olsun ayağa kalktı yürüyebiliyor ama konuşamıyor bu konuda bize yardımcı olurcusunuz

Heyecanla yazmanızı bekliyorum hocam insaallah. Rabbim herşeyin  sebebini vermiş ,insaallah siz vesile olursunuz. Mustafa E. 16.33 bugün..

faviconSelam es selame… O kardeşimize ve size bir link gönderiyorum. O yazıyı tıklayın alıcı gözle okuyun. Düzenli namaz kılmaya başlayın. O kardeşimiz okuması gerekenleri kalben okusun. Dua müminin silahıdır, Kuran şifadır. Yazıyı okuyup uygulamaya karar verince yeniden yazın. Yazdığınızda bu konuyu da hatırlatın lütfen.

Zikre ilk adım (ZİKİR ve ADABI)

Selam es selame

human46-1Es selamün aleyküm hocam; ben şükür namazımı kılıyorum ama kılarken bana aşırı korku geliyor, neden acaba? Adeta kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor.

faviconYazıyı güzel oku ve uygula inşaallah. Bana zikire başladığını ve yedi vakit namaz kıldığını bildir. Bir çaresine bakarız, inşaallah.

human46-1Allah razı olsun insaallah beş vakitin dışında hangi namazı kılayım, hocam

faviconYazıda lazım olacak her şey var. Soruların yazının içinde mevcut, önce birkaç kere yazıyı oku, sonra sor. Bir de hacialibayram.com sayfamıza gir. Abone ol.Her yazımız sana haber olarak bildirilir.

human46-1Tamam, hocam allah razı olsun sağolun. aAnlama idrakim biraz zor gerçekten. Okuyorum ama anlayamıyorum, niyeyse. Çok teşekkür ederim bilgilendiriyorsunuz, allah razı olsun sizden.

faviconŞeytan kirlenenlere görevi icabı her yönden saldırır. En çok da aklımızı bozar. Zamanla işler değişecek merak etme.

human46-1İnsaallah dua edin bana n’olur hocam.Gerçekten öyle musallat oluyor ki hele de namaz kılarken, cok aşırı korkutuyorlar beni. Neredeyse namazdan vaaz geçeceğim. O derecede nasıl kurtulurum nasıl bilemiyorum valla.

    • faviconO kadar acil ise ; ” E la inne evliyaullahu la havfün aleyhüm vela hüm yehzenün.” ayetini şu şekilde 21 gün oku.
  • Her namazdan sonra bu efali yap. Şöyle ki. Sağ elini kalp üzerine koy. Bu ayeti dokuz kere oku. Sonra elini kaldırmadan sol koltuk altına kadar çek. İki kere de orada oku. Bitir. Günlük iki kere sağ devri yapmayı ihmal etme. Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.