Muhammed suresi ve salavat.

23.04.2018
21
Muhammed suresi ve salavat.

Muhammed suresi ve salavat.

Hocam kalbime ilham verildi; şu an sizin ve tüm arkadaşlarımın Muhammed Suresini okumamız isteniyor. Bana birkaç gün evvel söylenmişti, okuyordum ama sizlerin de okumanız gerekiyormuş. Kalbim kuş gibi çırpınıyor, İnan’ın şu an.

*Hocam kulaklarım basınca dayanamayacak kadar uğultu içinde. Kalbim sızım sızım sızlıyor. Alnımın orta yerinde bir ağırlık… Hocam umarım küstahlık etmemişimdir. Bana geleni size ilettim. Değerlendirmesi elbet size ait. Selam es selame

-Sakin dur. Ya rabbi zikrini ard arda çek. Üzerinde manevi ameliyat yapılabilir. Senden önce yasayanlar oldu. Merak etme bu gerçekleşirse iletişimin artacak. Lütuftur

*Hocam, lütuf biliyorum. Geçen gece beynimin sağ tarafı resmen ameliyat edildi. Şimdi ise kalbim. Zar zor nefes alıyorum. Sakinim. Ben bana olanları hemen aktarmıyorum, zamanınızı almamak adına. Kulaklarım fena

*Hz. Muhammed’in nurundan fayda sağlamamız isteniyor, fazlaca. Bol salavat çekilsin bol bol Muhammed süresi okunsun buyuruldu. Titriyorum, tüm bedenim… Dünkü sorgulamada boşa değildi. Hala uğraşılıyor. Ölümüne yapılıyor, yapılanlar. Alt çene ihtilacı aldım. Sorguladım, Rabbim sağ başparmak ihtilacı verdi o an. Sabret bekle dedi. Sonra size yazdım.
Zaten gökyüzünden keşiflerim de oldu. Kuzey batı cephesinden bir çift ürkütücü göz geldi, bize doğru.

-Selam es selame Cankız’ım, azizem; bu yazdıklarını hemen guruba aktaracağım. İnşaallah tez zamanda ekseri kardeşimiz okur, talimatları yerine getirirler…

*İnşaAllah Hocam. Sağ devrimde de Hocam, sola doğru iyice meyil verildi, vücuduma. Sizi seviyorum.

-Salavatı şerifeyi şu haliyle okuyunuz kardeşlerim. <Allâhumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain >şeklinde olsun ki hem ehlibeytin ve hem ashabı kiramın nurundan, selamlarından istifade edebilelim. Günlük okuma sayısını lütfen iki yüzden az olmasın. Fazlasına herkes zamanın imkânı kadar fazla okusunlar.

*Sırtımdan terler aktı. Yen’i kendime geliyorum. Sağ kürek kemiğimde bir el hala işlem devam ediyor. Benim zikrim o zaten. Hatırlarsanız bana bildirilmişti, Zahir’in evvel vardı, sonunda da. Siz bu kez zikrin bu olsun demiştiniz. 21 gündür bu salavatı zikrediyorum. Aynen en az 200 sayısı önemli. Hep fazlasını zikrettim ama en az 200… İstemeden akıyor gözyaşlarım, zikrimde, namazımda, duamda. Sağ devrimde niyetime sizi ve tüm ümmeti Muhammed’i niyete almam istendi öyle yaptım.

-Allah razı olsun azizem. Bana keşiflerini duygularını rüyalarını yazarken cesur ol. İşimizle ilgili yazdığında on sayfa yazsan bile okurum, gereken değerlendirmeyi yaparım. Sizi korkutan yazıyı keşke yazmasaydım. O yazı amacını aşmış sanki. Dertleşmek, uzun uzun geçmişini, kişisel acılarını ve fikirlerini yazanlara idi o cümlelerim. Zikir kokusunun dışına çıkılıyor, üstelik çok bozuk bir yazı ile yapılıyordu. Okumak, gerekirse düzlenmek çok vakit alıyordu

Bunu tespit ettikten sonra, lütfen her Zülfikar en az iki kere muhammed suresini okusun. Biri sabah veya kuşluk vaktine denk düşsün, imkân dairesinde biri ise akşam veya yatsıda okunsun. Sana gelen, sağ devrine beni ve arkadaşlarını al talimatını da herkes hepimiz yapmalıyız. Niyetlerinizde mutlaka hocamızı ve arkadaşlarımı da bu sağ devrine alıyorum deyiniz.

*Zamanla herşey yerine oturacak, daha iyi tanıyıp daha yakın olacağız. Ben kırılmadım, üzülmedim sizin tarafınızdan, şimdiye değin. Kızsanız da Hocamsınız, hakkınız vardır. Ben size gücenmem, anlamaya çalışırım, işiniz çok zor çok, farkındayım.

-Manevi ameliyat yapılan arkadaşlarımız inşaallah giderek çoğalır, böylelikle keşif ve talimatlar da artar inşaallah. Maşaallah hepimizin zerine himmet, şefaat, cemali nur yağıyor, değerini bilerek hareket edelim. Yorgunum, uykum var misafir gelmişti, biz gitmiştik, müsait olmadım demeyin. Ölüm kalım meselesi bir durum söz konusudur

*İnşaAllah Can’ım Hocam. Bildiğiniz kara gardolabımda çizgi nurları bile görür haldeyim. Aynen. Ölümüne yapılıyor Hocam, son derece kızgınlar. Yaptıkları yerine tam manasıyla ulaşmıyor diye çıldırmışlar.

-Unutmayın zaferler seccadelerde kazanılır. Kader ancak dua ile ve sadaka ile değişir. Yaptığımız hizmetlerle gelecek şekillenecektir.

*Dediğiniz gibi gelecek çok güzel gelecek

-İhtimal yakın zamanda, alışılmışın dışında bir savaş yaşanacak. Bu savaşta ülkemiz zarar görmesin diye de dikkatle ibadet, dua ve zikir halinde olmalıyız. Sağ devirlerinizi asla aksatmayın.

*Size, ilminize sadakatim sonsuz.

-Uykuya yatarken mutlaka ayet el kürsi ’nin korumasına kendinizi teslim edin. Siz uyurken bir yerlere götürülüp, beyinleriniz okunabilir veya inançlarınıza leke sürebilirler de hiç farkında olmayabilirsiniz. Lütfen daha dikkatli ve gayretli olunuz.

-Muhammed kardeşim keşfinde ne anlattı. Hahamları baskı altına alan Yahudi finansörler daha fazla daha fazla mücadele istiyorlar. Dua silahtır. Onların duaları da silahtır. Dua, dua ile karşılanır.

Şeytana rağmen biraz daha gayret istiyorum. Millet, ümmet ve kendi geleceğimiz için. Unutmayın bu gemide hep birlikteyiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun

*Günlük 41 Ayetel kürsi okuyorum tek besmele ile tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim

*Gayret etmemiz çok önemli düşünün ki Rabbim; Efendimizin enerjisi sizinle faydalanın bol bol dedi. Ne müthiş bir bilgidir Hocam. Bizim yaptığımız her şey birimiz için değil hepimiz için artık dualarımıza tüm ümmeti Muhammed’i katmak daha büyük cevap almak demek diye düşünüyorum. Tüm arkadaşlarıma rica ediyorum. Lütfen gayret edelim, neden Halifeliğimizin tadını çıkartmayalım ki. Onların yaptıklarını bozuyoruz bu kadar başındayken her şeyin çünkü rehberimiz Hak’tan bize verilmiş en büyük mucizemiz. Hepimiz mucizeyiz.

-Çok iyi yapıyorsun. Zatımı sıfatımı dediğimizde zat kendimiz, sıfatımız ise ailemiz milletimiz ümmeti Muhammed dir. Aklımızda sıfatımız yani sevdiklerimiz olarak ailemiz hısım akraba komşularımız arkadaşlarımız, sevenlerimiz ve elbette Türk milletimizle birlikte bütün inanalar olmalıdır,

*Farkına varalım Sevgilinin bize verdiği enerjiyi doğru yönde doğru yolda ve doğru rehberle kullanırsak başaracağız… Duracak bu açlık sefalet duracak ağlayan gözler bu yapılan büyü sihir tılsım tesirleri. Duracak müslümanların dökülen kanları. Ben şükür ediyorum ve Rabbimi ve tüm yarattıklarını çok seviyorum. Hocaammmm ellerinizden öpüyorum. Dizinizin dibindeyim her harf bir ilim sizden bana. Hakkınızı helal edin.

-İnşaallah o güzel gelecek çok güzel ve çok yakında gelecek.

*İnanıyorum daha iyi görüyorum artık.

-Bütün savaşlar ağırlığını terk edecek, buyuruyor efendimiz. Mal hakir olacak, insanlar zekât verecek kişiyi bulundukları şehrin dışında arayacak, buyuruyor.

*Artık devir bizim, gün bizim, an bizim.

-Teşekkür ederim azizem, zaman kaybetmeden bunları temizleyip arkadaşların bilgisine sunayım. Rabbime emanet ol. Selam es selame.

*Asıl ben teşekkür ederim, öpüyorum ellerinizden.

-Ben de o pak gönlünden, kutsanan kalbinden öpüyorum. Uğurlar ola. Şerler def ola hayırlar feth ola. Selam cümle cemalullah’ın üzerine ola.

*Âmin âmin
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Deniz dedi ki:

  Selam es Selame can hocam bu arkadaşımızdan sağ devir ile ilgili nasıl yardım alabilirim ne olur hocam sanki sağ devrini tam uygulayamıyorum deneyimli arkadaşlar ile nasıl iletişim kurarım sizin vaktinizi almak istemiyorum ne olur

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   sağ devri yazısını yakınından birisi ile okuyun.ve denemeler yapın aklen zor bir şey değil.sadece heyecan yapmışsın.şaytan seni sağ devrinden uzuk tutmaya çalışıyor.güvendiğin zeki bir arkadaştan yardım al.selam es selame

 2. Anonim dedi ki:

  fhgfggf

 3. Anonim dedi ki:

  Salam olsun size. Azerbaycandan sizi natahat edirem. Elminize heyranam. Suallarim var size. 6 aydi salavat zikr edirem. Gok yuzune bakanda cok sayda minik isiklar gorurem . Bu nur olabilirmi. Gunduzler Daim gorurem qaranliqda gormurem .Demek olarki yazilarinizin 90’%oxumusam. Namaz qilmiram. 5 il onceye qeder 7 il oruc tutmusam Ramazan aylarinda. Menim fikrimce yazilariniza esaslanib deye bileremki gorduklerim nurdu. Bes sizce sevgili muellimim?????

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   nur görüyorsunuz..ZİKRE İLK ADIM yazımız okuyun ve uygulayın lütfen.selam es selame