Mucize Efaller

27.07.2020
87
Mucize Efaller
 

Mucize Efaller

*Hocam selam es selame Dikkatimi çeken şeyler var yazayım istedim. Farkettiyseniz son dönemde arkadaşlarımın yaşadıkları şeyler benim 4-5 ay önce yaşadığım, bana öğretilen ve öğretilmeye devam eden şeyler. O dönem birçok arkadaşım kişisel gelişim kurslarına katıldığım iddiasında bulunmuşlardı bu demek oluyor ki şu an hepimiz bu kurslara katılıyoruz. Ne kıt anlayış sergileyip üzerime gelmişlerdi. Bense bir o kadar emindim ki Rabbime sonsuz güven ve teslimiyetteydim.

Son paylaştığınız Nilgün arkadaşıma yaptırılan efalle ilgili size o dönem yazmıştım ama grupta paylaşamamıştık 🙂

Uygulanası ve son derece etkili bir efal. Hatta çok sinirlendiğimiz zaman bir başkasını kırmamak veya o halin vermiş olduğu durumdan kurtulmamız adına yapacağımız en güzel hareket bu. Bedenimizin önünde iki elimizi birleştirip parmak uçlarımızın birbirine temas etmesini sağlayıp, burundan 3 derin nefes alıp aldığımız nefesi tekrar burundan vermek.

Rabb ‘imin bizlere sunduğu hayat çok kolay, tek zorlaştıran bizleriz. İnanç kalıpları ve ön yargılar Eee işin içine de biraz fesat tohumları ekince zorlaşıyor ve debelenip duruyoruz. Herhangi olumsuz bir olayın akabinde o durumun bizlerde yaşattığı frekanstan çıkmak istediğimizde yapacağımız efal iki elimizi birleştirmek kadar kolay. Rabb ‘imin eğittiği, öğrettiği kadar eğitimdeyim, öğreniyorum. Tecrübe edilmiş denenmiştir.

-Teyit edilmiş bir efaldir Minikcan, kardeşlerimiz de denesinler lütfen. Teşekkür ederim. Aynı açıklıkla başka efalleri de yazmanı istesem yaparsın bilirim. Lütfen. Öncelikle bu yazıyı paylaşayım. Yenisini de ayrıca paylaşalım ki öğrenmek kolay olsun.

*Hocam yaparım elbet geçmişte yaptım da. Hepsi yazışma kayıtlarımızda var sizinle.

-Geri dönüp bakmaya vakit mi var cancazım.

*Parmak uçları enerji akışının en güçlü noktası. Mesela dua ederken parmak uçlarına bak demesiyle başladım Rabb ‘imin. Her duam parmak uçlarına bakıtılarak ettirildi ve öyle devam ediyor. Bulabildiğim ölçüde araştırdım bu durumu çıkan sonuç enerji akışı. Mesela ayak serçe parmağımızın namazda yere değdirilmesini istemişti, Rabb’im. Hiç bırakmadım devam ediyorum istemesem bile ayağım o şekilde konuşlandırılıyor. Hadi inanan inanmayan arkadaşlarıma selam olsun diyerek sırrını size açayım Hocam.

İhtilaçnameyle doğru orantıda şeyler öğretiliyor demiştim size o dönem. Evet, o serçe parmağı o kadar mühim ki.
1 vücudumuzun en önemli denge unsuru.
2 rızık bolluğu, kazanç bolluğu ve zenginliği temsil ediyor. Peki, bunları temsil eden bir yaratılmış neden Rabb ‘imin istediği ölçüde secde etmesin. Denendi tecrübe edildi ve çok şükür ki yaşatıyor bunu bana Rabbim.
Rabbime aşığım
Rabbime teslimim
Rabbime Hamd ediyorum
Rabbime şükürdeyim
Rabbime tövbedeyim
Rabbimi sevgiyle aşkla zikirdeyim
Sizin öğrenciniz Rabb ‘imin en güzel okulundayım
Bu hayata geliş amacımdayım.

Şimdi Hocam benim söylediğimi yapıp sıkıntı yaşayan olmuş mu? Hayır. Peki, neden beni karalama çabası anlayamadım? Anladım, fakat istemiyorum anlamayı demek daha yeri. Hocam size yazacağım çok efal ve öğretilen var. İstedikleriniz başım gözüm üstüne. Yarın notlarımı çıkartıp yazacağım. Vakit yaratacağım gecenin saat birinde de olsa tekrar yazacağım size. Ellerinizden öperim

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. ESRA dedi ki:

  Selamun Aleyküm hocam. Ben gün içinde otururken sık sık ayak parmaklarımı ters yöne kıvırarak üzerine yüklendiğimi görüyorum. Mesela bi sandalye ya da koltukta oturuyorum bi bakıyorum ayak parmaklarımın uçları karşı yöne bakması gerekirken alta doğru kıvırmışım, ayak üzerine doğru esnetiyorum ve bu şekilde bekliyorum, bu oturuş durumu çok afedersiniz alafranga wc de dahi bu şekilde oluyor. Bu durumun farkına varmamı babacığım sağladı. Bana kızıyor parmaklarını neden içeri kıvırıp üzerine yükleniyosun, düzgünce bassana diye. Bu durumun bir karşılığı var mı hocam. Eğer sakıncalı ise bunu müsadenizle bilmek isterim.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   sakıncalı..yapma .hemen düzeltmeye çalış
   selam es selame

 2. Derin dedi ki:

  Selam es selame,
  Namazda serçe parmağın yere değmesi ayakta durma kısmı için mi hocam