Mazlum ahı

18.11.2016
143
Mazlum ahı

Mazlum ahı, Alma mazlumun ahını

human46-1Selam es selame hocam; iki gün bekledim yazmak icin. başkalarının haklarını yememek icin. Bir yazınızda bazen yirmiden fazla seğirme aldığım oluyordu diye yazmışsınız da Bu normal degil mi. ben Her gun 20 den fazla farklı seğirme alıyorum. Hatta bazıları ıhtılacnamede yazmayan seğirmeler. Mesela bazen tam sağ ve sol kaburgamın birleştiği yer yani gövdemin tam ortası seğiriyor. Sırtımın tam ortası seğiriyor. Burnumun üstünün tam ortası seğiriyor; tecrübe edip anlamaya çalışayım diyorum ama çok fazla ihtilaç olduğu icin anlayamıyorum. İki kaburga arası olan ihtilaç biraz beni korkutuyor. Çünkü bir hadisi şerifte ‘’insan iki kaburgası arasındakini yenemedikçe cennete giremez’’ diyor. Beni aydınlatır mısınız? Allah’a emanet olun. ellerinizden öpüyorum.

faviconİki kaburga kemiği önde mi… Kaburgaların birleştiği bazı yerde kursak olarak adlandırılan mekâna kursak diyorlar. Bu bölge ihtilacı acele etmektir.
Aşırıya kaçan heyecan dense de olur… Acele şeytandandır. Biliyorsunuz.

*Önde Kalp hizam, bezende yukarısındaki boşluk, bazen dediginiz gibi kursak, arkada da omurilik çıkıntılarının olduğu yerler.

—İhtilaçnamede ne varsa onunla yetinmelisiniz. Tecrübe etmiş olsaydık yazardık

human46-1Selam es selame hocam: bu gün size bahsettiğim erkeği rüyamda yine gördüm. Bu sefer tamamen sakalsızdı. Hatta sakalsızlık ona hiç yakışmamış diyordum. Takım elbise giymişti. İki üç kişi onu kollarından tutmuş bana getirmek için çekiştiriyordu. O da gelmek istemiyormuş gibi yapıyordu, ama gülüyordu. Garip olan ise kollarından çekiştiren kişilerin, akrabalarından bir kadından beddua almıştım. Annemle tartıştıklarında ‘’inşaallah senin kızının başına da ayni şey gelir, senin kızında evlenemez’’ gibisinden. Bu olay başıma gelince o kadın aklıma geldi; bedduası tuttu diye ulaşmaya çalıştım. Ancak kadın evlenmiş gitmiş. Aklımdan gecen helallik almaktı, alamadım. Bedduanın tutacağıyla ilgili birçok hadis var. O yüzden inanıyorum ama çaresiz dert yok, her şeyin çaresi Allah bana göre ve siz bir vesilesiniz. Ne yapmalıyım.

faviconGizem hanım; allahın selamı üzerine olsun… Bu yolun yolcuları ilk dönemlerinde çok ihtilaç alırlar. Korkarlar, endişelenirler, heyecanlanırlar, mutlu olur, hüzünlenir, acele ederler vs bütün bu ruhsal durumları ve sayısız bilinemeyen nedenlerle çok ihtilaç alabilirler…
Doğal karşılamalısınız. Bazı ihtilaçlar tecrübe edilemediğinden kayda geçmemiş olur. İhtilaçnamede bulmayabilirsiniz. Bu tip ihtilaçları gerçekten üç beş kere tecrübe edip teşhis koyabilirseniz sizin sayenizde bir damarın daha hangi haberi verdiğini öğrenmiş oluruz.Velhasıl lütfen seğirmeler yazımızda bulmadıklarınız bize de sormayın..
Rüyanıza gelince; İnşaallah hayırlara gelir diyelim hayra gelsin. Kalbine ne düştüyse ihtimal yorum odur. Beddua elbette tutabilir. Hele ki anneniz savlarında haksız ise ve karşı taraf mazlum durumuna düşmüşse kesin tutar. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste sözünü duymuş olmalısınız. Yazışmalarımız zikir konusuyla sınırlı kalsa keşke. Selam esselame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.