‘’Ben Cebrail aleyhisselâm’ım’’ dedi

‘’Ben Cebrail aleyhisselâm’ım’’ dedi

Eûzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim.

*selam es selame hocam; keşfimde bir kişi gördüm, bir yerde oturuyordu. 3 sefer selam verdim ve kimsin diye sordum. Cevabı, ‘’ben Cebrail aleyhisselâm’ım’’ dedi ve ayağa kalktı. Ben de ‘’bana bir nur ver de hem içimi hem de dışımı aydınlatsın, şeytanin vesvesesinden ve kötü düşüncelerden beni kurtarsın’’ dedim. Bana ‘’okuduğun kuranı kerimi bir an önce bitir ve bir hocaya söyle. Duasını yapsın, ve peygamber efendimize bağışlasın’’ dedi. Sağ avucunun içinden bir nur verdi. Bu nuru yutmamı istedi. Ben de bunu yutabilir miyim diye sordum. Sen yut dedi ve ben de yuttum. 


Sonra ‘’senin soyundan gelenler rabbine kul olacak, sen de kötü düşüncelerden kurtulacaksın’’ dedi. 
Ve arkasını döndü, gitti… 
Arkasından 2 sefer seslendim, dur diye… Ama durmadı. 
Sanki uçuyor gibi gitti. Peygamber efendimizi rüyamda görmeyi isteyecektim, ama söyleyemedim, selam esse lame.

Maşaallah barikallah. Mübarek olsun. Hemen Kuranı Kerimin hatmini tamamla, bana haber ver. İnşaallah kuranın sonundaki hatim duasını yapacağım ve senin vekâletinle efendimizin ruhuna bağışlayacağım… 
Sen de bundan sonraki her okumanın ardından efendimizin ruhuna bağışlayarak okumalarını sürdür. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Bu sana ve Zülfikar kardeşlerimize bir keramettir.

*Keşiften uyandığımda ağlar bir şekilde kalktım. Rabbime şükürler olsun diyordum, hocam. selam es selame

*Sevgili kardeşlerim. 
Vaktiniz ile imkânlarınız kadar hızlı hemen hatme başlayın. Başlarken ve her bölümü okurken özel olarak niyet edin; sevabını resulullah’a bağışlayacağınızı belirtin, o an için okuduğunuz bölümü bağışlayın. Hatim tamamlanınca ayrıca hatim duası ile tümünün bağışlanacağını niyetinize alın. 
Bu işlem Muhammedi nurun kuvvet bulup iki cihanda parlamasına hizmet edecektir,inşaallah. 
Bilindiği gibi bütün Müslümanlar efendimiz ile tevhittir. Okunacak kuranın sevap ve nimeti dünyanın neresinde olursa olsun yaşayan ve hakkın rahmetine kavuşmuş bütün müminlere, müslimleredir. İslam âleminin birlik beraberliğine sebep olacak, her bir ferdinin ruhu nurlanacak, deccalın ve iblisin etkisinden kurtulacak demektir,biiznillah. 
Sonuç deccalın,iblisin, kafirin saldırılarına galip gelmek demektir. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun. 

Amin. Selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir