Kuran Allah’ın müfredatı, Hadisi şerifler şerhidir.

Kuran Allah’ın müfredatı, Hadisi şerifler şerhidir.

Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu.

*Selam es selame babacığım. 
İkindi namazından önce bir saat kadar uyudum. Normal düzenimdeki gibi sonra kalktım. Dışarıdan eve gelirken rabbim kaç gün sonra tekrar konuştu benimle. Kendimi toparlamam, kuran okumam ve düzenli ibadetime dönmem için. 
Artık devam edeceğim, ben de uzun zaman sonra, uzun bir vakit alışveriş yaptım, markette. Fani gibi düşünüp canımın istediğini almaya çalıştım. Uyandıktan sonra kuranı kerimin meleği imiş onunla konuştum. Ondan oku, oku diye mesajlar veriyormuşum.
Ama celali etkideymişim, sırf solak olduğum için. 
Solak olan arkadaşlar özellikle dikkat etsinler. 
Yatmadan önce eskisi gibi rabbim ikindi vakti uyandır beni deyip, rabbi yessir ve lâ tuassir rabbi temin bil hayr, okumuştum. 
şükür tam vaktinde uyandım. 
Babacım ben celal- cemal savaşı içindeymişim. Ve celal ağırlıktaymış, artık ne yapmam gerektiğini öğrendim. Namazımı kıldım, rükûdan sonra kıyamdayken şehidallahu lem hamide kısmı na doğulur iken okuyoruz ya, başımız biraz önde, yani boynumuz eğik kalıyoruz… Sonra Rabbena lekel hamd kısmında başımız tam normal olarak doğru duruyor, sonra Allahu Ekber deyip secdeye gidiyoruz, alnımız değmeden az önce gene Allahu Ekber deyip secdemizi yapıyoruz. Oturduk allahu Ekber gene secdeden tam önce allahu Ekber deyip oturma şeklinde biraz bekleyip içimizden bir iki üç diye sakince geçirip kalkıyoruz. Bu şekilde kıldım en doğrusu bu şekildeymiş.
(şu anda babacım başım sola eğik, sol kulağım sol omzumla birleşik, öyle yazıyorum. Manası sol eli sağ el ile tutmak gibiymiş). 
Namazım bitti, sizin verdiğiniz dua ile 4 el efali yaptım. Onda da üçer kere okudum, yani okutuldum. Ayaklarımın ucunu görecek kadar bacaklarımın duruşunu ayarladım sonra niyetim “allah’ım okuyacağım esmâların ve yapacağım efâllerin sırrının zatımda ve sıfatımda tecellisi ile kızımı, kocamı, kendimi, yuvamı, annemi babamı (ki babam rahmetli oldu) kardeşlerimi sayıyorum isimleriyle. Ve ailelerinizde. Ve hacı ali Bayram hocamı, niyetinde dosdoğru ve samimi Zülfikar kardeşlerimi ve ailelerini ve bütün ümmeti Muhammedi ve ülkemi vatanımı, milletimi, askerimizi, polisimizi, ordumuzu devlet adamlarımızı ve bütün Türk devletlerini ve milletlerini korumanı, gözetmeni niyet ve talep ediyorum. Dostuma dost, düşmanıma düşman, zaman içinde an, serian arşı aladan tecelli buyur ya Rahim ya kerim ya mucip ve ya nur. İstimdat kısımlarını okuyorum. İstiğfar 3 Adet ve 3 Adet salavat sonra eûzû besmele çekip ellerimi dizime koyuyorum. Parmağım ile dilim senkronize olarak sakin ve sabırlı bir şekilde 3 er kere okudum. Son sol elde okuduktan sonra ellerimi kaldırıp gene 3 salavat ile bitirdim. Ve ellerimi yüzüme sürmeden önce biraz bekledim. Önce ellerimi yüzüme sürdüm ve belden üst tarafımı sağı solla, solu da sağ ile mest ettim. Bele gelince göbekte normal olarak sağ ayağa kadar sağ elim, sol ayağa kadar sol elim ile vücudumu mest ettim. Ayaklarımın ucundan hiç bırakmadan bu sefer bacak içlerimi mest ederek yukarı çıktım. Ve tam ortadan göbek deliği düzleminde ellerimi yüzüme getirip gene üç kere yüzüme sürdüm ve bitti. 
Bu şekilde yaptım hep babacım. 
Şimdi gene sağ kürek kemiği tarafım seğiriyor. 
Efalden sonra evimin celali saldırılardan korunması için dua ettim. Benim elim değil Fatıma anamızın eli olsun deyip iki elim birleşik avuç içlerime fatiha, 3 ihlas, Ayetel kürsi ve 3 felâk 3 nas bir kâfirîn okudum ve aynı mest şekliyle vücudumu mest ettim.

Bir de babacım bunu da yazmam isteniyor; ben yoğurdumu konserve şişelerinde yapıyorum ve dua ile Fatıma anamın eli olsun evime bolluk bereket sağlık mutluluk getirsin deyip ya huuuu diye yapıyorum. Bu da doğruymuş. Sadece şişelerin kapağı sol devir ile kapandığı için yapmamı istemedi rabbimiz. Artık tencere de yapıcam yoğurdu mu? Yâda sol devir ile kapanmayan başka bir kapla yapıcam.

Ben namazda iken parkeden kuzey taraftan hep ses geliyor. Beni rahatsız eden celali varlıklar varmış. Solak olduğum için, celal de olmam için benimle uğraşmışlar. Ama sağ devri beni hep korumuş. Beş vakit sağ devri yapmalıyım. Hep sol elimi en aza indirmeliyim kullanım olarak. Sabah öğle ikindi akşam gece 12 de bu düzende devam edeceğim. Şimdilik bu kadar babacım ellerinizden öpüyorum Allah a emanet olun selam es selame ????????????????????????????????????????????????????????Zeynep… Tarafından Pazartesi 20:11 itibariyle görüldü.

♥️♥️Selam es selame Zeynepcan… Senden gelen tecellileri dikkatle okuyan kardeşlerimiz, ibretle bu yazdıklarını da okurlar ve değerlendirirler umarım. 
Ve bir yanlış inançtan kendilerini kurtarırlar. 
Rabbimizi cennet cemali ile sevip kabul edip, 
celalini inkâr veya dışlamasınlar. 
O bizleri dilerse celalı ile eğittir, dilerse cemali ile.

Asla şeytanlara veya iblise ikinci bir ilah gibi bakmasınlar, küfretmesinler. 
Bilinçli olsunlar. 
Cemal esma ve efallerle yaşasınlar, celali her söz ve davranıştan hemen tövbe ederek kaçınsınlar. 
Allah birdir. 
Tektir. 
şeriki yoktur. 
Kuran onun eğitici müfredatıdır. 
Hadisi şerifler kuranın şerhidir. 
Allah’ın rahmetini cezbetmek isteyen kendini yetiştirsin ve sevsin… 
Sevsin, sevilsin. 
yargılamasın. 
tıpkı sen gibi ben gibi rabbimizin yüklediği rolün aktörleriyiz. Kim kaderini yaşadı diye kınanır. 
Allah teala hepimizi korusun. 
Selam es selame.

Paylaş

Kuran Allah’ın müfredatı, Hadisi şerifler şerhidir.” için 4 yorum

 • 14 Mayıs 2019 tarihinde, saat 09:33
  Permalink

  Ben de hocamın sag-sol, cemal- celal ile ilgili yazılarını okuduktan sonra yemeği karıştırırken alistigimin tersine soldan sağa karıştırmaya başlamıştım hala da öyle yapıyorum. Yemek yerken sağ tarafla çiğniyorum. Doğru mu bilmem ama içimden öyle doğru gibi geliyor.

  Yanıtla
  • 18 Mayıs 2019 tarihinde, saat 15:12
   Permalink

   yemeğide sağ devri şeklinde karıştır.yemeği iki taraf ile de çiğne ki dişlerde dengesizilik olmasın.ancak sol el ile yeme.selam es selame

   Yanıtla
 • 20 Mayıs 2019 tarihinde, saat 16:00
  Permalink

  Hocam sayfanıza üye olamıyorum

  Yanıtla
  • 22 Mayıs 2019 tarihinde, saat 16:48
   Permalink

   google ayarlarınızdan izin verin
   selam es selame

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir