Korkulara Son Veren Ayet

02.09.2021
1.177
Korkulara Son Veren Ayet

Korkulara Son Veren Ayet

human46-1Selamün aleyküm hocam; ben sizin söylediğiniz zikir ve sağ devrini yaptım. Siz gördüğüm ilk temiz rüyamı size bildirmemi istemiştiniz. Ben sağ devirleri yaparken çok huzursuz oldum. Nefesim kesilir gibi bir hal ile birlikte korku doldu içime. Gece rüyamda kalabalık gördüm. Sanki cinler varmış, ben de asker gibiydim. Bayanım ama cinsiyetim yok gibiydi. Önce izliyorum kalabalığı, yüzlerini görmüyorum ama boğuluyor gibi bir etkileri var bende.

Bende başlıyorum Ayet el kürsi okumaya, hazırım, haydi bismillah deyip Ayetel kürsiyi okuyarak onlara doğru hızla giderken, sanki savaşa gider gibi… Uyandırıldım. Gece 3–4 arası gördüm bu rüyayı. teheccud namazı kılıp yattım. Ertesi gün içime korku girdi. Bütün gün aralıksız korku vardı içimde. Gece de rüyamda Yasin suresi okumam istendi; kim istedi bilmiyorum. Elime Kuranı kerimde veriyorlardı. Ben ezberden başladım Yasin suresini okumaya. Bir taraftan da Yasin suresini açıyordum kitaptan. Arapça harfler arasından bulmak üzereyken sureyi uyandırıldım. İçimde korku azaldı ama yine ayni korku girecek diye endise basladi. Ne yapmalıyım, nedir bu hallerin izahı, size bildirmek ve öğrenmek istedim. Selam ve dua ile iyi günleriniz olsun.

Ayrıca namaz kılarken de korku başladı ama sanki bir kilit açıyormuşum hissi oldu. Sağ devrini yaparken korku kapladı. Takip ediliyormuşum gibi oldu hocam, başlarda normal mi bilemedim.

faviconSelam es selame Derya Hanım. Sende zikre başlamadan önce negatif güçler varmış. Bu yapacağın zikir ve özellikle sağ devri onları, uzaklaştırır yahut hapseder. Yani ya uzaklaşmak zorunda kalırlar yahut mahkûm edilir, hürriyetlerinden olurlar. Sen sağ devir yapmaya devam ettikçe kâfirleri ölürler. Bunu çok iyi bildikleri için senden de vazgeçmek istemediklerinden tedirgin ederek, korku hissi vererek, ibadetten ve zikirden uzaklaştırmak istemişler.

Sana vesvese vererek zarar vermeye çalışırlar. Sen korkma. Onların yapabilecekleri karşılığında hem zikir hem namaz hem sağ devri seni koruyacak melekleri nurlandırır, güçlendirir, korumaya alırlar. Onlar giderek güç kaybederler. Şu ayeti sağ elini kalp üzerine koyarak oku… ‘’E la inne evliyaullahu la havfün aleyhim ve la hum yehzenun.”

Dokuz kere okuduktan sonra elini kaldırmadan sağa doğru mes ederek çek. Ta ki sağ yanına kadar. İki kere de orada oku… Duaya son ver. Bunu üç gün sağ devrinin içindeyken devirden çıkmadan yap. Korku falan kalmaz Allahın izniyle. Namazlarını aksatma zikirlerine sıkı sarıl… Kırk bir güne inşaallah tamamla. Gördüklerini bana yazamaya devam et. Selam es selame

human46-1Evet, hocam haklisiniz. Benden vazgeçmek istemediklerini söylemişsiniz. Bana bunu çocukken de söylemişlerdi. Çocukken açıktan görünürlerdi bana. Bir keresinde elimi tutacakları sırada 7–8 yaslarında, annem tuttu çekti elimi. Hocaya gittik beni okutturmaya. Ben o yıllarda kuran kursuna gidiyordum. Bana kuran okutan hoca da ‘’kuran kursuna gitmemi istemedikleri, benden vazgeçmek istemedikleri için rahatsız ediyorlar, kendilerine istiyorlar’’ demiş, okumuştu beni. O günden sora sadece rüyamda gördüm onları ve bazen hissi olarak korku salıyorlar üzerime.

faviconİnşaallah bu tarif ettiğim şekilde kalp üzerinde efeli olarak okuyacağın ayet sayesinde korkuların kalmayacak. Ellerindeki tek silahı almış olacaksın. BU arada namaz kılıp, zikir yaparak ve günde iki kere sağ devri yaparak ta zamanla senden kesinlikle uzaklaşacaklar. Eğer namazlarına ara vermeseydin çoktan senden uzaklaşmış olurlardı… Yine bize yamaya devam et. Selam es selame

human46-1Eyvallah hocam selam es selame

 

Yayınlanma tarihi: 4 Ara 2016, 11:47

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X