Kızın Yüzü Uzaylılara Benziyordu

19.08.2020
146
Kızın Yüzü Uzaylılara Benziyordu

Kızın Yüzü Uzaylılara Benziyordu

*Selam es selame can hocam, Rabbimizin izzeti bereketi helalinden tüm güzelliği üzerinize olsun inşaAllah İkindi namazım yine çok uzun sürdü. Dün namazdayken keşif yaşadım. Bu keşif çok gerçekti. Sizinle Ayasofya camisindeki minberden aşağı indik. Orada bir zat oturuyordu, yaşlıydı. Zat’ın yanına oturdum. Bunları yaşarken hep secde de başıma bastırılıyor, kendimde olmuyorum. Ne hatırlatılırsa onu yazıyorum.
*Sonra Bir kız geldi yanıma, incecik uzun boylu, gül kurusu rengin de uzun bir elbise giymiş. Pelerini vardı, saçları da uzundu. Saygı ve sevgi gösteriyordu bana, çok naifti. Ben de ona bakıp tebessüm ediyordum. Elimden tuttu dansa kaldırılan kişiler gibi, onunla birlikte Ayasofya camisin de yürümeye başladık, yürüdük, yürüdük. Yürüdüğümüz yer bölge olarak yazdırılmıyor sır. Oraya vardık. Ahit sandığının yanındaydık. Kızın yüzü uzaylılara benziyordu ama çok güzeldi, çok nazikti. ‘’Ahit sandığını sana vereceğiz, zaman çok yakın, zuhurat çok yakın’’ dedi. Yanında da iki tane yeşil renkli uzaylı belirdi. Daha önce gördüğüm uzay gemisiyle evimin üstüne gelen uzaylılardı, yani melekler. Uzay aracını kullananları da görmüştüm, yani onlardı. Peri Kız, bana böyle söyledi. Diğer melekler de kıza bakıyorlardı. Sonra Ayasofya’nın ortasında halıyla kaplanmayan kare bölüm de gülerek mesneviler gibi dönmeye başladım.

-Selam es selame Maşaallah barikallah….Bu gördüğün keşif birebir gerçekleşirse (inşaallah) çok çok çoktan da çok bir keramettir. İnsanlığın kurtuluşunun kesin hükmüdür, müjdesidir. Mübarek olsun, İnşaallah çok yakın olsun .İnsanlık daha fazla acı çekmeden yetişsin gelsin o müjdelenen altın çağ, Hakk gelsin batıl zail olsun, vaad edilen NURUN TAMAMLANMASI zamanımızda gerçekleşsin inşaallah…. SELAM ES SELAME..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.