Kafirler dövünüyorlardı…

11.06.2018
2
Kafirler dövünüyorlardı…

Kafirler dövünüyorlardı…

Selam es selame Kıymetli hocam
4/NİSÂ-58: İnnallâhe ye’murukum en tueddûl emânâti ilâ ehlihâ ve izâ hakemtum beynen nâsi en tahkumû bil adl(adli). İnnallâhe niımmâ yeızukum bihî. İnnallâhe kâne semîan basîrâ(basîran).

*Zikrinde 33.günündeyim. ilk rüyamda mezun olduğum bölümden farklı bir bölüme yeniden üniversiteye kayıt olmaya gidiyordum.

*Diğer bir rüyada suyu durgun berrak bir gölde kendilerinden biraz daha küçük balıkları yiyen balıklar gördüm…

*Bu gün gördüğüm rüyada ise Hristiyan 6 kişilik islama savaş açmış, önemli bir gurubun, kendilerini koruyan büyülerinin bozulduğu, bütün çalışmalarının deşifre olduğunu, sıkıntıya düştüklerini gördüm.

*Kendileri için hazırlanmış ve 100 yıllardır kullandıkları tılsımları yandı kullanılmaz bir hale geldi. “bu bizim kutsalımızdı, nasıl bu hale gelebilir..
Gücümüzü elimizden aldılar, bunu kimler yaptı” diyerek dövünüyorlardı…

*Beni görüyorlar, yaşanan durumu benden gizlemeye çalışıyorlardı. .insanlarımızın üzerinden etkileri ve kuvvetleri siliniyor, kayboluyordu. .Temiz ellerinizden öpüyorum, selam es selame. Ercan tarafından 12:17 itibariyle görüldü..15:22

Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)
-Selam es selame Ercancan…harika keşifler gördün maşallah. Sana arkadaşlık isteği gönderdim. Hemen kabul et ki seni kapalı grubumuz Zülfikarlara davet edebileyim.

Durmak yok yola devam.
Kafirin bütün tuzaklarını senin gibi müminlerle birlikte doğru usullerle doğru zamanlama ile ve doğru seçilmiş kuran ayetlerini zikir ederek bozduk elhamdülillah.
Üçyüz yıldır üzerimize kapatılan mağaradan, ölü toprağından silkinip kalkıyoruz.
Artık göklerde cemalullah’ın nuru Leman ediyor.
Celalin saltanatına son verme vaktidir.
Zuhuratı dikkatle izleyenler bunu fark ediyor olmalıdır. Önümüzdeki günler binlerce yıl önce müjdelenen hidayet ve adalet çağının başladığını tartılmaz derece göreceğimiz günler olacaktır elhamdülillah.
Selam es selame
Hacı Ali Bayram gönderdi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.