İmkan dahilinde bir şeye öl derseniz ölür

İmkan dahilinde bir şeye öl derseniz ölür

Hocam hayırlı geceler. Allah’ın selam ve bereketi üzerinize olsun. İki gündür uzun yolculuk yaptım. Namaz ve zikirlerimi düzensiz yaptım. Ama çok huzursuz oldum. Baldır kaba etlerimden sürekli ihtilaç alıyorum. Savunma yaptım. İnşallah geçer. Yatsı zamanında dönüş yolundaydım. Yola çıkmadan önce dua ettim ve bir işaret istedim; gece tenis topu büyüklüğünde bir ışık topu önümden hızlıca geçti. Kuyruğu vardı sanki uzunca bir ışık bırakıyordu ardında. Allah’ım bu ne acaba diye düşünürken aniden havada kayboldu.

Hocam bir de bir sorum olacak izninizle. Bazen aklıma takılan bir soru veya herhangi bir şey olduğunda anında karşımdaki kişi sorumun cevabını veriyor, çok ilginç gerçekten. Aklımdan geçen şey karşıma çıkıyor.

Hocam aklıma takılan bir sorum daha var. Aydınlatırsanız çok sevinirim. Sağ devir yaparken Fatiha’yı neden Besmele‘siz okuyoruz. Bunu gerçekten merak ediyorum…

Sağlıcakla kalın hocam.

Hayırlı geceler Gülizarcan.                                                                           Devir yaparken Fatiha’yı Euzü besmele ile okumamız gerekir. Yazıda bir hata olduğu ifadenizden anlaşıldı. İnşaallah düzelteceğiz.Diğer yazdıklarınız ise vahiy (işaret dili)e ait gelişmelerdir. Allah dostları ile öyle (vahyen) konuşur. Yahut bir kulu vasıtası ile açıkça sorunuzu cevaplar. O durum bir tesadüf değildir. Uyanık olup sana o kul ile Allah’ın cevap verdiğini sezmeli ve doğru cevap olarak uygulamalısın.                                                                           Gördüğünüz tenis topu gibi olan nur size bir haber getirmiş olan melektir…Aslî bedeniyle gelmiştir. Melekler nurdan yaratılmışlardır. Rabbimiz melekleri vasıtası ile işaretten konuşmuş. Dili henüz çözmediğiniz için hayrette kalmışsınız. Nurun büyüklüğünü dairevi veya küre şeklinde olması bir şey ifade ettiği gibi beyazlığı, parlaklığı, nereden yani hangi yönden gelip hangi yöne gittiği, hızı, ardında bıraktığı iz ve renk kombinasyonları ayrı ayrı birer şifredir. Çözmüş olsaydınız bir haber almış ve gereğini yapmış olacaktınız. Bu Allah yolunun yolcusu olmayı sürdürürseniz akıllara durgunluk veren mucizeler yaşamaya devam edeceksiniz demektir.                                                                          

Çevrenizde bu gelişmelerden asla bahsetmeyin. Kevni keramet derdine düşmeyin. Size birinin doğumu veya ölümü bildirilse ifşa etmeyin. Nefis ve şeytan sizi bu sırları ifşa etmeye teşvik eder. Asla yapmayın ki sır saklamış olun, sırlar sizinle Allah arasında kalsın. Bize yazarsanız özelinizden gerekli bilgiler veririz, inşaallah. Şimdilik aklınızdan geçenin olması sizi eğitmek içindir. İleride insanların düşüncelerini kalplerinde taşıdıkları sırlarını vererek de sizi sınar gök ehli. Sır saklarsanız daha ilerisi verilir. Başarılarınızın devamını dilerim. Zikrinizi kırk güne tamamladıktan sonra yeni zikir isteyin. İşin başındayız unutmayın. Nur göremeye başlamak demek dualarınız an içinde kabul oluyor demektir. Ağzınızdan çıkanı melekler emir kabul ediyor. Öyleyse dilinize sahip olun. Ağzınızdan çıkacak  söz ile herhangi bir olayın, geleceğin, planın olumsuzlarını dillendirmeyin. Nasıl olur derseniz, öyle olur. Sözün özü ol diyorsunuz ol’ur. Öl derseniz öl’ür. Haksız yere öl derseniz sorumlu olursunuz… Umarım kelimelere yüklediğimiz anlamlar size bizim kastımız üzere ulaşır. Selam es selame…

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir