Hz Ali K.V Efendim Sık Sık Geliyor

29.03.2020
41
Hz Ali K.V Efendim Sık Sık Geliyor

Hz Ali K.V Efendim Sık Sık Geliyor

Hocamm Rabbim dizinizin dibinden ayırmasın beni. Rabbim sizden ailenizden ve ceddinizden razı olsun kutlu rehberim. Rabbimin sıcaklığı ve merhametiyle sarıp sarmalayanım, ayağınızın tozu olurum ben.
 
 
*Eûzû bi kelimatillahit’tammati min şerri ma halak. Selam es selame hocam. Bu sabah çocukların sesiyle uyandım. Gerçi uyandım mı tam olarak bilmiyorum da kızımın yüzü vardı gözümün önünde. Biraz büyükçe, gülümsüyordu ve gözlerinde yansıma vardı hani karşıdakinin gözlerine bakınca kendini görürsün ya öyle; ama kızımın gözlerindeki yansıma benim değildi. Deniz kenarı sahilde, siyah takım elbiseli bir adam, elleri cebinde, denizi izliyordu. Emin değilim ama hocam o dam sizsiniz gibi hissettim sanki. Görüntü netti denizin maviliğini bile çok net gördüm. Sonra o görüntünün de içinde başka bir görüntü oluştu, boyut içinde boyut gibi, renkli bir mekândı yine ama ben bakmak istemedim tekrar uykuya daldım. Sabah sordum çocuklar yanıma gelmemişler hiç. Halimiz böyle mübarek hocam, sizi yormayacaksam eğer çok kısa bir yorum rica edebilir miyim? Selam es selame
 
 
-Rabbim bir keşifle her şeye kadir olduğunu göstermiş. Bence tam uyanmamışsın yarı melek yarı insan olduğun bir anı sana yaşatmış. Ruhun uyurken bütün o gezileri eğitimleri hazları alır. Selam es selame
 
 
 
*Eûzû billâhi mineşşeytânirracîm. Bismillahirrahmânirrahîm. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhu ve rasûluhu.
Selam es selame can hocam. Belirtmek istediğim şeyler var; secde de dua ederken alnım secde de kollar gergin ileriye gidiyor eller birbirine değer vaziyette şimdi iyice geriliyor, başımın da biraz üst kısmı secdeye geliyor, bu şekilde dua ediyorum zülfikârlara. Özellikle bazı zülfikârlara, Bilge meleğe ediyorum, rabbimize olan hasretini Taa içimde hissediyorum. Bu hareket çok huzur veriyor rahatlıyorum, deşarj oluyorum, resmen. Bazen de dua ederken ellerim birleşik, şu hareket hocam, ellerim ağzıma bitişik başparmaklar çenenin altında işaret parmakların ucu göz pınarlarında buluyorum ellerimi.
 
Ve de hocam yolda, sokakta gördüğüm bebeklere ilhamla dua ediyorum. İmanlı olmaları için, bir süre önce hastanede bir bebekle aynı odada kaldım bende operasyon için oradaydım ameliyathanede, bebek yeni doğmuş beş on dakika önce doğmuş öyle dualar ettim ki ilhamla rabbim bu yavruyu sâliha bir kul eyle, hakikati görenlerden eyle vb. Bu dua nasibiydi dedi kalbim. O yüzden karşılaştırıldık…
 
Hocaammmm, rabbim artık hep benimle. Gözlerimi kapayınca hemen karşımda. Ben rabbim seni seviyorum dedikçe kalpler gönderiyor bana, başıma çiçekten taçlar takıyor. Geçen gün secdeye şu ( § ) şekli çizdim (seni seviyorum) seni seviyorum diye diye bir sürü çizdim. Bugün öğle namazında yine gelinlik giymiş, başımda duvak, karşıdaki parlak bir ışığa doğru yürüyordum.
 
Ameliyatlarım devam ediyor hocam, baş bölgesinde, omuz arkalarımda ve yine hala sırtımda, bacaklarımda da oluyor bazen. Dün namazda sol tarafımda iki tane parlak ışık bekliyordu, secdeye gidince, başımın arkasından girdi. Hocam bir sürü şey yaşıyorum, hepsini hatırlamamda yazmamda mümkün değil. Mesela bugün zikirde Medine’de ehlibeytin kabristanlığında toprak altında bir ceset olarak yatıyordum. Sağ taraf açıktı oradan görüyordum cesedimi.
 
*Ve efendilerin efendisi hz Ali k.v efendim sık sık geliyor, bugün yine duada iken sonsuzluktan bir pencere açıldı içinde hz Ali efendim ne kadarda yakışıklı ve ihtişamlı…
 
*Öptüm o nur ellerinizden sultanım selam es selame.
 
 
-Selam es selame Zeynepcan, Zülfikar’ım, göz bebeğim, can yoldaşım, ahiretliğim, ebedi birlikte olacaklarımdansın inşaallah. Yaşadıkların kutlu olsun. Hz ali efendimizi görmek velayetin işaretidir. Müjde üstüne müjdeler gelecek. Seni hz Ali efendime ve resulullaha emanet ettim ya. İşte başladı o mübareklerin inayeti. Yardımlar giderek artacak ve inşaallah sende miracını yaşayacaksın. Şeyma’nın miracı adlı yazıyı okumanı öneririm. Rabbimize gelin gideceksin inşaallah.
 
 
*Çok özür diliyorum hocam Zeynep yazmışsınız bana mı yazdınız emin olamadım.
 
 
-Rahiym Pınarı, rahman pınar eş olarak seçecek bir olacaksın. Rahman (erkek) pınarda rahiym (bayan) pınar yok olacak. Sehven (Zeynep) yazıldı pınarım, sana yazıyorum. Bu gün bir yazı paylaşacağım. İmam muhammedin keşiflerinden bir keşif paylaşacağım. Öyle büyük müjdedir ki sevincimden pınar yazmakta bile kusur işledim aklım fikirim o müjdeler de.
 
 
*Okumaya başladım bugün Şeyma’nın yazılarını hocam. Unutmadan hocam, keşifte gördüğüm beyaz atın en sonunda üstündeydim bugün.
 
 
-Artık bütün engeller kalktı islamın önünden. Maşaallah barikallah. Artık kanatlarınla da uçacaksın, şimdilik o ata binedur. Gelecek çok güzel gelecek. Durmak yok yola devam. Ruhum ruhunu her yere an içinde götürecek. Keşiflerin çok net olacak inşaallah.
 
 
*canım, canım, canım sultanım. Anam babam evlatlarım eşim yoldaşım feda olsun sana ey Allah’ın nebisi.
 
 
-Cennetteki makamını göreceksin inşaallah. Bana sürekli müjdeler taşıyacaksın. Bütün erkek zülfikârlar savaşa katılacak sizler bayan zülfikârlar bize dualarınızla haberlerinizle katkı sağlayacaksınız. Tek vücûd olarak savaşacağız hani çizgi film vardı -voltran – güç bizde olacak. Hem ayrı hem bir olacağız, ümmete ümit olacağız, milletimizi dünya imparatorluğuna hazırlayacağız. Yerler gökler bizim hizmetlerimizle bayram yapacak. Geçmiş bütün Mürseller, nebiler, veliler bizimle gurur duyacaklar. Resulullah’ın kılıcı benim elimde zülfikârlar sizin elinizde yer gök savaşımıza katılacak zaferden zafere koşacağız. Çekin zülfikârları kınından yürüyün kâfir-küfür üstüne sefer bizden zafer Allah’tan ileri atılıyoruz Allah’ın izniyle. Görüşmek üzere gözlerinden öperim. Dualarında olmak isterim.
 
 
*İnşaAllah sultanım.
 
 
-Ya gel gir kalbime ya aç bağrını al beni kalbine artık hasret bitsin bir şekilde. Sevincin sevincimdir. Bayramım bayramın olsun. Öptüm o pak alnından. Selam es selame
 
 
*Yüreğinizden öptüm sultanım. Sarılmıştık ya kucağınız öyle sıcaktı ki hiç çıkarmayın beni oradan olur mu? Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.