Hamdiye’ye Mektuplar 27 Hüddamların da İyileri Kötüleri Vardır

09.09.2018
53
Hamdiye’ye Mektuplar 27 Hüddamların da İyileri Kötüleri Vardır

Hüddamların da İyileri Kötüleri Vardır

Tarih:29 Mayıs 2009 Cuma 15:17:56
Selam üzerinize olsun

Hocam nasıl sevindim anlatamam. Ben hz. Ömer’in koruması altında mıyım yani. Benden haberdar mı? Bu inanılmaz. Onun soyundan olup olmadığımı bilemem ki. Ama çok isterdim onun soyundan olmayı.

Hz. Ömer’i çok seviyorum.

Hocam hüddamlar cinler mi, merak ediyorum. Ben sabah akşam Ahmet Hulusi’nin dua zikir kitabındaki korunma dualarını okuyorum.

Hocam 4-5 sene önceydi sanırın eniştem bize gelmişti. Eniştemi cin çarptı, akrabamız olan bir hocaya okuttuk. Ben eniştemin yanındayken cinler uzaklaşıyormuş. Enişteme onun yanından uzaklaş diyorlarmış. Çok uğraştık iyileşmesi için. Geçen sene de eşim ‘’galiba bende cin var’’ dedi. Bir şeyler görüyormuş. Korunma dualarını ona da okudum. Çok rahatsız oldu. Okumamı istemedi, ben de meraklıyım ya okumaya devam ettim. ‘’Eğer okursan balkondan atarım kendimi,’’ dedi. Suya da okudum zorla içirdim. Sanki zehir içiyormuş gibi içti. Sigaranın da cinlerin etkisiyle içildiğini okumuştum.

Hocam dualarıma sizin verdiğiniz şekilde niyet ediyorum ama üzerimde maddi manevi insanların hakkı kalmasın diye yaptığım bütün ibadetleri bağışlıyorum. Kimseyle hesabım olsun istemiyorum. Nedeni bu galiba.

Allah’a emanet olun.

Sevgili Hamdiye Kızım.

Bana göre gördüğün rüyanın yorumu yaptığım şekildedir. Hz Ömer’in soyundan gelip gelmediğini istihareye yatarak öğrene bilirsin. Hz. Ömer’i çok sevmenin sebebi büyük büyük deden olması veya O’nun korumasında olmandan kaynaklanıyor olabilir. O seni çok seviyorsa sen de onu seversin.

Kocan da anlattığına göre cin var görünüyor. Tiksinmesi, rahatsız olması buna delildir. Ondan habersiz olarak kırk gün korunma dualarını kendisine okuyup nefesinle üflersen uzaklaşabilirler. Bir de kendisi banyo suyuna sirke koyarak birkaç defa yıkanırsa üzerinde olan olumsuz enerjilerden arınabilir. Aslında evinizi sirkeli su ile silseniz, camlar eşikler yerler halılar göz değmesi, sihir, büyü vs etkiler varsa en azından tesirini kırmış olursnuz. Sirke aynı zamanda dezenfektan ve kireç çözücüdür. Camlarınız ve fayanslarınız musluk başlarınız sirkeli su ile silince pırıl pırıl olur. İçkiye olan iptilası onun muhakkak uzak yakın cinlerle ilişkisi olduğunu gösterir. Bazıları hastalık derecesinde etkilenir. Bazıları ise daha az. Ahmet Hulusi sigaranın da cinlerle ilişkisi olduğunu söylüyor. Esasen herkesin bir cini vardır. Yani her birimizin bir cin bedenimiz vardır. Rahatsız olmadıkça bundan şikâyet etmeyiz. Cin beden diğer bedenlere galip geldiğinde rahatsızlık başlar. O zaman cinli denir.

Rüyanda artık ibadetlerini başkalarına bağışlamaman konusunda uyarılmışsın. Artık bağışlamayacaksın.

Hüdamların süfli olanları da vardır, ulvi olanları da. Okuduğun surenin hüddamları ulvidir. Zarar vermez, islama aykırı işleri sorumluluğunu sana yüklemeden yerine getirmezler.
Onları ezeli kısmeti olanların dışında kimse elde edemez. Ben senin nasipli olduğunu zannediyorum. Sen iste gelirlerse ne ala. Gelmezlerse bir şey kaybetmezsin. Kalbini temiz tut. İnşaallah geleceklerdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.