Hamdiye’ye mektuplar 21 Dün gece…….

09.09.2018
19
Hamdiye’ye mektuplar 21  Dün gece…….

VAV ( 2/23/2009 )

———————————————
Merhaba hocam, ben dün gece bir rüya gördüm anlatmak istedim. Rüyamda akarsu kenarındaki yoldan gidiyorum birileri de var benle, sonra bir uçurumdayım ellerim uçurumun üstündeki düz zeminde bedenim uçurumda yürüyorum tutunarak oğlumu da sırtımda taşıyorum. Bir helikopter gelecekmiş bize ip uzatacakmış biz kendimizi ona bağlayıp yukarı çekecekmiş. Öyle bir yere geldik ki cam gibi ama tutunacak yerleri de var oğlum dedi ki onlara tutunup inelim hayır dedim eğer tutarsam sen çok boşlukta kalırsın düşebilirsin. Oğlum onlara tutunarak gitti sana yardım edeceğim dedi ben korkudan çok heyecan hissediyordum acaba oğlum gidebildi mi diye düz olan zemine doğru bakarken eşimin dayısının oğlu Hüseyin’in varlığını hissettim sonra uzakta oğlumu kıyafetinden tanıdım gitmiş diye çok sevindim seri bir şekilde bana yardım etmek için bir şeyler yapıyor. Teleferik gönderecekmiş bana. Sonra teleferiği çalıştırıyor. Teleferik bana doğru geliyor. Bahçe gibi bir yerden, bahçede de incir ağacı var onun arasından geçip gelecekmiş. o sırada oğlumun yanına amcamın oğlu hasan geliyor gülümseyerek anneni iyi kurtar gibisinden bir şey diyor. Rüyadan uyandığımda saat 2.45 ’ ti. Saygıyla ellerinizden öpüyorum. Selam en selame…

Tarih:24 Şubat 2009 Salı 14:33:08
RE: selam üzerinize olsun

Sevgili Hamdiye,

Rüyanda çok simge var. Geniş anlamlı, haberci bir rüya. Önce Allah hayırlara getirsin. Bütün olarak tecelli etsin. Çünkü hemen bütün imgeler iyi, güzel bir geleceğe işaret ediyor.
Özellikle Hasan ve Hüseyin, oğul, incir ağaçları, akarsu, uçurum, helikopter ve teleferik unsurları içinde bulunduğun sorunlarından süratle çıkacağını, hem huzur hem maddiyat yönünden kurtuluşa ereceğini müjdeliyor…

Okuduklarının faydasını gördüğünü anlatan bu rüyandan dolayı seni kutluyorum. Yeni okumaya başladığın tespihini de devam ettirmende yarar var.
Namazını aksatmadıkça eski günlerine dönmeyecek, sürekli gelişen bir hayatın olacak demektir. Eşinin durumundan bahsetmemişsin. Onun için dua etmeye devam etmelisin.

Seni Allah’a emanet ediyor, sağlık afiyet diliyorum

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.