Gökyüzünde Devrimler Oluyor

07.04.2020
124
Gökyüzünde Devrimler Oluyor

Gökyüzünde Devrimler Oluyor

*Selam es selame hocam hayırlı sabahlar.
Gökyüzünde neler oluyor hocam, bir anlatabilsem .
Gökyüzünün kuzeyinde bir kadın, kocaman siyah bir kitabi yeryüzünün ortasına fırlatıyordu. Hocanız Hacı İsmail Fidan (rabbimin sevgilisi ). Kızgın bir şekilde kadına bağırıyordu. Çok sinirliydi. Ona dualar gönderiyordu.
Başka bir kadın, koca bir tepsi buğdayla yanınıza geliyordu.
Karnım büyümüş, kocaman olmuştu. Beyaz Nur seklinde bir bebek çıktı karnımdan .
10:17
 
-Selam es selame Alperenbacım, maşaallah, barikallah. Keşiflerin çok büyük müjdeler içeriyor inşaallah. O kadının (cadının) o karakaplı kitabı iş görmüyor arık. O büyücü bu ihtiyar dünyadır. Cadıdır. Bin yıllardır ademoğlunun bir yarısını diğer yarısına düşman etti savaştırdı. Kârı koca kavgalarından müthiş haz aldı .Boşanmaya sebep olduğunda düğün bayram yaptı. Kilitler kitledi, düğümler düğümledi, büyüler yaptı. Artık büyüleri tutmuyor, kilitler kendiliğinden açılıyor, düğümler çözülüyor. Bu sebeple işlenmiş günahlar geriye dönük affediliyor. Rabbimin merhamet denizi coştukça coştu da acı denize yaşama hakkı bırakmamak üzere, yol alıyor, genişliyor. Geceler üzerlerini örttükleri bütün günahlardan soyunarak yerini gündüzlere terk ediyor. Elhamdülillah.
Hocam rahmetli celalli bir hayat sürdü. Kadına Allah’u alem kim bilir ne için kızıyor. İlmini neden kullanmıyorsun, neden kitabı geçersiz kılıyorsun mu diyor, Allah bilir, lanet mi okuyor, dua mı ediyor.
O buğdayla bize gelen de dünyadır. Bu yaştan sonra darlığımıza son verecek inşaallah. Pirifani olduktan sonra bizi zengin edecek. Nasılsa yemeye de giymeye de hevesimiz, gücümüz kalmamış. Al sana servet demeye getiriyor.
Karnın yerleri gökleri temsil ediyor. İnşaallah nur çağı hidayet çağı başladı, iki cihan nurlanacak, kıyametten önceki son şansımızı kullanacağız adem oğulları, kızları olarak. Velhasıl baştan sona müjdedir, keşiflerin. Bir aziz buyurdu ki ötelerden ahh hocam meleki alemdeki savaşı bir görsen dedi geçenlerde. Görmüyoruz ama hissediyor, cemalullah’ın galip gelişine elli yıllık hasretle olabildiğince seviniyoruz.
Gözlerinden öperim, o müjdeleri senin dilinden bize bildiren rabbime hamd ve şükürler ederek, seni o en emine emanet ediyorum. Selam es selame

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.