Genital Bölge (Vajina) Seğirmesi

13.05.2017
1.782
Genital Bölge (Vajina) Seğirmesi

Zekeri (Vajina seğirmesi, yani genital bölge) seğrir (ihtilaç eder) ise;

Sağda ailesiyle cinsel temas, cimağ,
Solda haberdir.
Sidiğin aktığı mahallin alt tarafı;
En çok sevdiğinden ayrılmaktır.
Sağdan devir yapılırsa ayrılığı karşılayıp, men eder. Zira soldan çok devir yapılmış demektir.
Hemen sağdan bir devir yapılarak, sağ el şehadet parmağını soğ ayak baş parmağına koyarak aşağıdaki esmaları okur ve sola doğru kavisli bir hat çekerek sol ayak baş parmağına gelir. Sağ ayakta üç veya dokuz kere okunan dua sol ayağa gelince de bir veya üç kere okunarak tamamlanmış olur. Okunacak dua budur.
Ya Mün’im min niğmeti bi iğdaike ve bi vuslatı muhibbi serian tecelliyati.
Ya mucip bi icabetike.Ente mucibün ecip dağveti ve akbil haceti. 
Ya gaziyel hacet ya mucibed dağveti. 
Enen tecelliyati fela yekuti şeyin bi icabetil haceti.”
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Hocam selamun aleykum. Yazinizda sol devri cok yapilmis ayriliga nedendir denilmektedir. Sol devrinin nasil yapildigini bilmedigim halde sol devrini nasil yapmis oluyorum? Biraz aciklar misiniz?

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   normal hayatında sağ kolunu içeri alacak şekilde çok geniş daireler çizmişsindir.şehir içinde veya yut gezilerinde gidiş dönüş yollarınıza dikkat etmeniz gerekir .ancak kimse bilmiyor ki.melekler ise mazeret kabul etmiyor..bilseydin diyor.tıpkı kolluk kuvvetleri ile hukuk adamları gibi kuralları bilmemek mazeret değildir diyorlar.sen ne yaptın sanra göre nimet getirip önüne koyuyorlar.sen sebebini çoktan unuttuğun veya bilmediğin için ben ne yaptım da bu başıma geldi diyorsun..hocalarda imtihanındır deyip geçiyorlar çünkü onlar da bilmiyorlar.kelam ilmiyle öyle meşguller ki derin ilme vakitleri yok yazık.kuranı en iyi okuma yarışmasına gitmek daha kolay orada hem para hem alkış şöhret var.

 2. Anonim dedi ki:

  Ben normal yuruyorum hocam. Sag kolumu da sol kolumu da ayni sekilde salliyorum. Ama bazen sag elim cebimde yurudugum olmustur. Kastiniz bu mu? Dikkat ettiyseniz Putinin yuruyusu sizin dediginz sekilde.
  Sol devri yapmamak icin nasil yurumelyiz? Tavsiyeniz nedir?

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   trafikteki gibi gidip, dönmeli. sağdan gidip sağdan gelmelisiniz. cebinizde hareketsiz tutmanız gerekiyorsa sol eli hareketsiz bırakın. hadisi şerifine uymaya çalışan kazanır.selam es selame