Ana Sayfa Kişisel Gelişim Ey Aşk Sana İnanmayan Kafirdir

Ey Aşk Sana İnanmayan Kafirdir

0
Ey Aşk Sana İnanmayan Kafirdir

Ey Aşk Sana İnanmayan Kafirdir

*Selam es selame babacığım. Akşamınız hayrolsun.

*Babacığım dün gece rüyamda yine Tayyip Erdoğan’ı gördüm. Çayırlık bir alandayız otlar ufak tefek tepecikler yükseltiler var. Yine siyah takımı var üzerinde. Etrafında onlarca kişi var kadınlı erkekli. Hepsi tebessüm halinde Erdoğan’a bakıyor. Nasıl güzeller, duruşları nasıl asil ve vakur. Seçilmişler, özeller. Ben de aralarındaymış babacığım. Onları seyrediyorum. Çok huzurluyum aralarında hepsini seviyorum. Erdoğan’ı seyrediyorum. Bir futbol topu var ortada onla oynuyor. Pas atıyor sağa sola, top bir oraya bir buraya gidiyor geliyor. Aralarında olmaktan çok mutlu büyük bir tebessümle oynuyor. Futbolu sever bilirsiniz. Bende aralarındayım babacım. Sol tarafıma oturmuşum bir meşe ağacım var yanımda ona yaslanıyorum. Çok rahat ve huzurluyum. Oraya aitim. Bir ara top önüme fırlıyor tutuyorum hemen. Erdoğan’ı önüne doğru atıyorum tekrar vursun diye. Rüyam böyle işte.

-Aleykümselam. Bilmukabele.

*Babacım bugün başlayan bir ihtilaç var tam sol kaburgamın altında bitim yerinde. Sürekli oluyor nedir acaba savunma gerekli mi. Bir bilgi bulamadım. İhtilaçlarım çok arttı. Ellerinizden öperim. Selam es selame.

-Mutluluktur o ihtilaç, inşirahtır. Savunma istemez, şükür ister, şükür namazı ister. İçin rahat olmalı şu anda öyle değil misin? Keşif de bunu anlatıyor. Henüz kıyıda kenardasın.

*Öyleyim babacım

-Ama yakınlaşıyorsun maşaallah, barikallah. O Erdoğan da biziz, rabbimiz de sen de bizsin. Ruhlarımız bir nefislerimiz bir. Yolun birliğe tevhide inşaallah yakında tevhidin gerçekleşir her nere baksan bizi görürsün, rabbimizi görürsün. İnşaAllah. Aynada bile yüzün bizim yüzümüze dönüşebilir.

*İnşaAllah. Sizi çok seviyorum, hepinizi çok seviyorum, istediğim tek şey bu, şu anda.

-Yahut Mirat-ı Mücella’dan kendini görürsün, inşaallah, bu çağda rabbimiz ete kemiğe büründü de hacı ali diye göründü. Sizleri zatına eriştirmek için bu fakiri bahane etti. Nasip nasibine âşıktır, bilirsin kişiye kaderi kolaylaştırılır.

*Babacım 10 sene arattı sizi, meğer kendini aratmış.

-Aç sineni bana geliyorum, rabbimiz geliyor kılığımıza bürünerek. Bir de bakmışsın gerçek aradığın kendinmişsin, hocan bir bahaneymiş. Hiç bir şey için hiçbir sınır koyma bu yolda haramlar kalkar helaller sebil olur. Ruhlara değildir şeriat yasaları, nefisleredir.

*Açım babacım, bu aşka açım ben.

-Aşk var başka birşey yok deyiver

*Aşk var, başka birşey yok babam, yok…

-Maşaallah rabbim seni kucaklamasın da şimdi kimi sevsin. Sen teslim olunca büsbütün o olursun. Her seni gören O nu hatırlar. Her gören mest olur, dili lal gözü efsunun ta kendisi olur. Sesin fısıldasa bile tüm evreni aşka davet eder, İsrafil’in borusundan eser vardır o gizde. Ey aşk! Sana inanmayan kâfirdir diye avazı çıktığı kadar haykırmak ister. Her sözün emir olur meleklere. Her duan şifa olur muhtaçlara mazlumlara.

*İnşaallah inşAllah… Babacığım bal oldu ateş oldu aktı içime, sözleriniz. Rabbim çabuklaştırsın en kestirmeden

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here