Dişçi melekler

07.01.2019
24
Dişçi melekler

Dişçi melekler

Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahiym. Eşhedü enle ilahe illallah ve Eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Rasûluhu.

*Selem es seleme canım hocam, birkaç gün önce bir rüya gördüm, size yazmadım ama nedense içimden bir ses niye yazmadın deyip duruyor. Nurları sürekli görüyorum ve ihtilaçlarımda çok arttı. Anladım ki ledün ilmi, ihtilaç demek, anlamak demek. Rabbin kulunu uyarıyor, sadece duaya veriyorum kendimi. Sanırım yalnız olmalıyım biraz… 
Namazda soğuğa aldırmadan rabbimi beklemeliyim.

Rüyamda ablamla hastaneye gidiyoruz, ben içeri giriyorum ama ablam giremiyor. Ben onu dışarda görüyorum. Arada duvarlar olmasına rağmen görüyorum, elini göğsüne koymuş benim için dua ediyor. Hastanenin içinde ilerliyorum. Bir yandan da hastanenin olduğu yer sanki yukarda herkesten uzak başka bir yerde. Niye diye düşünüyorum içimden. Muayene olmuşum, dışarı çıktım. Sorumlunun biri tahlillerinin hepsi oldu mu diye sordu. Yok dedim. Tahlillerini yapalım, olmaz, neden yapılmadı ki deyip beni listeye aldı. Her yerde beyaz kıyafetli doktorlar ve hemşireler vardı. Hocam o an ameliyat yapılan yer olduğu geldi içime. Sanırım beni de hazırlıyorlar. Sizi, Rabbimi, Zülfikar kardeşlerimi Seviyorum. Selem es seleme. Öncesi de var rüyanın ama hatırlamıyorum hocam????

-İnşaallah hepiniz o ameliyatları olacak, kutsanacaksınız. Sonunda hırka giyeceksiniz. Durmak yok yola devam. Selam es selame.

*Namazlarımı yalnız kılma konusunda doğru düşünüyorum dimi hocam. Ailemin yanında kıldığım için sanırım yaklaşmıyorlar.

-İmkân varsa yalnız kılmak daha güzeldir.

*Tamam, gönlümün sultanı, beni Rabbime yaklaştıranım????

*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahiym. Eşhedü enle ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve Rasulûhu.

*selem es seleme can hocam. Öğle namazını kıldım dua ederken kendimi Rabbim sana teslimim, seni seviyorum diye birkaç kez tekrarladım. Gözlerimi kapattım ve yeşil kubbe ya da yeşil takke belirdi. Dikkatimi yoğunlaştırmak için dua ediyorum… Ya Rabbi, ya rabbi, ya rabbi… Sürekli bunu söyledim. İstemsizce gülümseme oluştu yüzümde. Daha sonra sağ kürek kemiği tarafından bir parmak bana dokundu, uzun süre durdu, gezdirerek parmağını. İçime mutluluk geldi. Selem es seleme, sevgili hocam.

*Selem es seleme hocam gördüğüm başka boyutta sanki biraz daha yalvarsam rabbime o boyuta Geçi verecekmişim gibi hissettim. Çok güzeldi hocam benim. Rabbim! Şükran sana, hamd sana, seviyorum seni, ruhumla, her hücremle. Rabbime emanet olun sevgili hocam????08:21

*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enle ilahe illallah ve Eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Rasûluhu.

*Selem es seleme sevgili hocam, geçmiş olsun. Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin, sağlığınıza duacıyım. Sağlık sorunlarım yüzünden oturduğum yerde zikir çekmek canımı yakıyor, zorlanıyorum. Bazen kısa kesmek zorunda kalıyorum. Namazı kaldıktan sonra zikrimi sandalyede yapsam olur mu? Namaz pozisyonunda yapmak belimi zorluyor. Selem es seleme.14:31

*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve Rasûluhu.

*Selem es seleme canım hocam. Öğlen namazını kıldım, zikre niyetlendim, estağfirullah çekerken bir el sol yanağımı tuttu. Hemen sonra damağım uyuştu. İnanılmaz bir uyku bastırdı ve hala damağım narkozlu diş ameliyatı olabilir mi hocam? Size bile zor yazıyorum, gözlerim kapanıyor. Selem es seleme hocam????

-Hayırlara gelsin inşaallah.

*Hocam bana n’oluyor, uykum var.

-Uyu istersen. Belki uyurken işlem yapılacaktır.

*Başladı sanki, damağımı bir şey kurcalıyor. Narkozu yoğun hissediyorum.

-Uyanık yaparlarsa herşeyi yaz.

*Sol alt damağım ve dilimin yarısı uyuştu. Uykum var.

*Hocam elmacık kemiklerinin biraz saç bitimine doğru olan bölümünde ağrı, uyuşukluk var. Dişlerimin sıkıldığını ve uyuşuk olduğunu hissediyorum. Korktum, ya Rabbi zikrini çektim. Gözlerimi sıkıca kapadım. Zaten açamamıştım. Küçük beyaz bir nur korkma der gibi parladı ve gitti.

*Hocam şuan gözlerimi açabiliyorum çok şükür. Namazdayken belimden bir şey girdi ve gezindi. Ben buradayım der gibi, hazırlan der gibi ve sonra işlem başladı zaten. Bittikten sonra yine belimden bitti işlem. Hocam belimiz, hep belimizden başlanıyor. Neden olabilir. Damağımdaki uyuşukluk ile dilimdeki hala etkisi var. Daha önceden gerçekte de diş çektirdim, dolguda yaptırdım, narkoz etkisi aynı hocam. İnanılmaz bir şey. Kilit noktamız belimiz olabilir mi?

*Şuan yanağıma dokunuyorum, şaşkın bir şekilde. Hocam ben ne yaşadım şimdi. Diş ameliyatı mıydı bu. Gerçekti. Şu an saat 3 ben 1.30 dan beri böyleyim. Son anlarda size yazdım. Şaşkındım ve ne yapacağımı bilemedim. Selem es seleme sevgili canım hocam.
16:31

-Selam es selame Ayşecan; kuran şifadır, zikir kurandandır. Emirdir. Farzdır. Doğru zikir her derde devadır. 
Sadece ruhsal dengemizi yerine getirmekle, nefsimizin irşadı ile kalınmaz, namazında zikrinde olan bir mümin her tür dermanı yanı başında bulur. Keşiflerin açık olduğundan işlemleri hissettin veya gördün. 
Keşifleri kapalı olsa da namaz kılan, zikir çeken, allah için yaşayanlar her bakımdan korunur, kollanırlar. 
Senin yaşadığının benzerini yaşayan kardeşlerimizin her yazdıklarını yayınlasak gönde beş on belki yirmi yayın yapmamız gerekirdi. Takipçiler okumaya yetişemezlerdi.
Bütün sır doğru metotlarla doğru zikirleri düzenli çekmektedir. Rabbime emanetimsin. 
Daha nicelerini yaşamaya kendini hazırla inşaallah. 
Sağlığına tam kavuşunca ruhun süfli yatla savaşmaya başlayacak, nerede bir sıkıntısı olan mümin varsa manen yardımına koştuğunu yaşayarak göreceksin.

*Tamam, canımın içi, gözümün nuru hocam????

Mümin müminin velisidir. Dualarla korur kollarlar birbirlerini. Öğrendiklerini çevrenden dileyenlere öğretmeli rehberlik etmelisin. Her uyanan birkaç uyuru uyandırmalı ki toplum tümden uyansın. Selam es selame

*Kardeşlerime öğretiyorum.

Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun. Bir insanı kurtaran bütün insanlığı kurtarmış gibi sevap kazanır buyuran efendimize ve ailesi ile arkadaşlarına selam olsun. Selam es selame.

*Sevgilerimle selem es seleme can hocam
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.