Deccal (Yecuc Mecuc )

DECCAL (Yecuc Mecuc )

Deccal çıktı, 17 yaşındadır. 1999 yılının ağustos ayındaki güneş tutulması sırasında doğduğunu (harekete geçildiğini) tahmin ediyorum. İlk faaliyeti Türkiye’de ard arda krizler yaratarak dize getirmek, zayıf düşürmek olmuştur. Gerçek hedef ehline sezdirilmiştir. Hadislerde Deccal’ın genç biri olacağı, taberani veya Ebu Davud kayıtlarındaki hadisin birinde yazılı idi yanılmıyorsam.

Deccal bizim gibi iki gözü olan biridir, her ne hikmetse bir sabah uyandığında iki gözünden biri kör olarak sabahlıyor. Alnının ortasında(kuruluşun plakasında) okunuşu kfr (İngilizce-CFR) yazılı olacak. Allah tarafından buna maddeyi kontrol etme yetkisi (tarihte görülmemiş bir servet) veriliyor.  Bu yetkiyi aldıktan sonra masonların başına geçerek, yanılsama, kandırmaca(medya yoluyla algı operasyonları) başlatıyor.

Zaten masonluk geleneği olan kabala israiliyatından türetilmiş bir sürü ayinler içeriyor. Kabala’da İsrail’i kurtaracak bir yığın bilgi içinde, ahir zamanda gelecek müthiş yetkileri olan Yahudi birinden bahsediliyor. Fakat bu kişinin iyi mi kötü mü olduğu yazılmamış olduğundan, Yahudiler bunu(deccalı) iyiye yormuş olacaklar ki tavırları Müslüman kaynaklı hadislerde Yahudilerin Deccal’e tabi olacağına dair bilgilere itibar etmiyor olmalılar.

Araştırma yapıp edindiğim bilgiler;

Adı, Önem sırası veya ihtimallere göre David, Simon, Alexander, Max(Maximilian) Stuart, Edward Edmund, Eddy, Tebb, John Jack, Jason, Debian, Paul, Aaron, Nathan. İsimlerinden biri olduğunu (sadece tahminden ibarettir, )düşünüyorum.

Deccal ’in asıl amacı, dünyadaki insanların(özellikle arzı mevut olarak anılan Fırat ve Dicle havzasındaki nüfusu) azaltmak üzere savaşlar,(ırak ve Suriye savaşları ile başarabilirse Türkiye’de iç savaş çıkarmak) fitneler üretmek, nihayette Müslümanlığı yeryüzünden silmek, yok etmektir. Neticede dinsiz ateist bir nesil oluşturarak, insanları FEMA kamplarına alıp, teknoloji ve rahat yasam vaat ederek, bol maddi ikramda (zenginlik) bulunarak, gönüllerini çalmaktır. Teknolojiyi insanlara amaç edindirip, beyinleri ve bedenleri uzay yolculuğu uğruna çalıştırmaktır. Bu arada uzun yaşam amcayla genetik çalışmalar yapmak da var. (günümüz algı ve amaçları !)

İkna edemediklerini de ferma kamplarında tabutlara koyup yakacak. Tahminim o dur ki 2023 yılının şubat mart nisan aylarında ortaya (zahire) çıkacağı (gizli yanlarının deşifre olacağı)  2025 in ağustos ayı civarında ise Hz İsa tarafından öldürüleceği şeklindedir, Allahualem. Dünya insanlığı için asıl tehlike sadece deccal değildir. Diğeriki tehlike Süfyan ve Süfyani denen iki zattır.  Süfyan ortaya çıktı, bu kişi FETÖ den başkası değildir.

Süfyani ise ya Suriye’den(BEŞER ESAD) ya da İran’dan(HAÇLI ŞABİ-Şİİ TEHDİT vb.) çıkacaktır. Bu Süfyani ise hadislerde konu edilen; Fırat nehri kontrol edilince ortaya çıkan (güney Anadolu ovaları) altından nasiplenmek isteyen İsrail kaynaklı deccaliyettir. Armageddon öncesi küçük (vesayet) savaşları çıkaran, Hz. mehdi zahir olduğunda, Mehdi hz. öldürmek üzere çöle ordu yollayacak olanlarda yahudi kurum ve kuruluşlarıdır.Çölde orduları Allah tarafından yerin dibine yollanacaktır. BU (kavim – millet- KÜFÜR TEK MİLLETTİR-bütün batılı devletler-60 dan fazla devletten oluşan koalisyon) dan başkası değildir. Süfyan ile Süfyani farklı kişilerdir.

Hadislerde adı geçen Cehcah veya Kahtani mevali kabilesine ait lider; Recep Tayyip Erdoğan dan başkası olamaz. Cehcah, hadislerinin derin yorumu ve analizime göre ise tam Hz. Mehdi’nin zuhur ettiği sıralarda, deccal in zuhur etmesine bir yıl kala, suikaste uğrayacaktır.   Tahmini olarak bu olay 2022 de gerçekleşecektir. Bunun nedeni ise Türkler Şam’ı fethettikten sonra İsrail devletine son vermek istemesi nedeniyle olacak diye düşünüyorum. Deccal (Yahudi-üst akıl) bu olaya kızarak gizlenmekten vazgeçerek alenen ortaya çıkacaktır.

Yine kuranda yazılı olan “Allah aynı anda iki belayı birden müslümanlara göndermez, biri biter diğeri başlar” mealinde olan bir metine göre bu deccal olayından 6 – 8 yıl sonra, Hz. Mehdi vefat eder. Bu çağ 1. Altin çağ dönemidir, 7 yıl sürer. Dünya’ya okyanuslara amonyak bileşikli nişadır tuzu bileşimli bir asteroid düşerek suları içilmez hale getirecektir. Kuşlar ve balıkların çoğu ölecek. Çin nüfusu savaşlar sonrası atılan atom bombasının zararlarından ve de içilemez durumdaki amonyaklı sular yüzünden Asya’yı terk ederek, yecuc mecuc denen akın başlayacak. Gelen bu yoğun nüfus Ortadoğu’ya akın ederek temiz su kaynaklarını kuruturlar, sonra bunlarda bir genetik hastalık zuhur eder, hepsi de ölür.

Altın çağ 2.dönemini başlatır. 2081 yılına dek altın cağ devam eder. Ardından 2116 yılına kadar İslam azar azar yok olur. 2090 yıllarında yeryüzünü büyük bir duman kaplar. İnsanlar kuran ile amel edip tövbe istiğfar edince duman Allah tarafından kalkar. 2 yıl sonra insanlar tekrar roma adetlerine benzer, gladyatör dövüşleri gibi bozuk işler icra ederler. Kuran 2092 yılında yeryüzünden kaldırılır. Müslümanlar 2110 yıllarına dek teker teker avlanılıp öldürülürler. Müslümanlar o çağda roma döneminin İsevileri gibi gizli yaşarlar. Nüfusları giderek azalır. Son kalanlarda petrol bölgelerde yaşadıklarından, yeraltından çıkarılan petrolün yerini o dönemde hidrojen sülfür gazı istila eder. Yeryüzü zehirlenir, o kirli havayı soluyan son Müslümanlar da ölür. 2117 yılları civarında kıyamet oluşur. Bu sırada ya seroidin (aphopis) veya oort veya kuiper kusagindan kopan parçalardan birinin dünyaya düşmesiyle dünya parçalanır. ( Mahmut Sencer)

Paylaş

Deccal (Yecuc Mecuc )” için 2 yorum

 • 1 Mayıs 2018 tarihinde, saat 05:40
  Permalink

  Hocam selam es selame.Hayırlı kandiller.Geleceği Allahtan başka kimse bilemez.Biz felaket habercisi olmamaliyiz.Müslüman dediğin dua eder.Bütün bunlar olurken heralde elimiz armut toplamaz bizde musluman olarak üstümüze ne düşüyorsa yaparız.Müslüman Hayır konuşsun ya da sussun.O yüzden Hayır konuşalım ya da susalim hocam.Allah işini bilir. Tuzak kuranlarin en Hayırlısıdır.

  Yanıtla
 • 13 Mayıs 2019 tarihinde, saat 10:20
  Permalink

  Amma sallamışsın A.Q

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir