Cehennem dilinizdeki tek kelime kadar size yakın

31.01.2019
2
Cehennem dilinizdeki tek kelime kadar size yakın

Cehennem dilinizdeki tek kelime kadar size yakın

*Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahiym Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.

*Hocam namazı kılıyordum, siyah enerjiden haç işareti dizlerimin önünde, üzerinde duruyordu. Zikre başladım, sonlara doğru Yahudi büyücüleri geldi, iki tane, karşıma oturdu. Birinin elinde kitap, birinin elinde asa vardı. Eski kitaplardandı. Korktum hocam, ama yine de zikre devam ettim. Onların frekansına mı girdim nedir. Öyle karanlık ve heybetlilerdi ki. Zikri artırdım mümkün oldukça, boş durmuyorum artık, istiğfar çekiyorum sürekli. Fihimafih Chi.
*Bana birşey yapmazlar de mi hocam.

♥️Selam es selame Azizem; Allah korusun. Doğrusu bu keşfin ne anlama geldiğini bilemedim..rabbim yar ve yardımcımız olsun. Buradan bir ders çıkarmak gerekirse Yahudilerin Tevrat’a göre durmadan ibadet ettikleri ve dünyayı o ilimlerle ele geçirdikleridir. Süleyman as. büyüleri Davut as yıldızı diye bilinen celali ilimlerle yoğun uğraştıklarıdır.
Bunları keşfetmenin bize katkısı, onlar istedi verdim…siz de isteyin, sizin dileğiniz doğrultusunda kurana göre bir yönetim veririm. Kim çalışırsa dua ederse, o bu evrende şah olur, padişah olur demektir…Müslümanlar duadan çalışmaktan uzak kaldıkça celalın hükmü geçerli olacaktır. Talebena vecedena ,siz talep edersiniz biz icabet ederiz. Bak iptal edilmiş dinin mensupları dursuz duraksız çalışıyor, siz ne duruyorsunuz, demektir. İşte tam bu nedenle, bizler de doğru zikiri, cemali zikiri doğru efallerle çekerek islam bayrağını göndere dikmek için bir dua ordusu oluşturmaya çalışıyoruz. Epeyce yol aldık inşaallah. O büyüleri bozup, doğru yola milletleri, insanlığı sevk edecek meleki düzenin kurulmasına, efendimizin muradının gerçekleşmesine çalışıyoruz. Sen de bu dua ordusunun bir ferdisin. Siyah haçı kıracak Davut yıldızını parçalayarak adil düzeni kuracaklardan birisi olarak yetiştirmek istediklerimizdensin inşaallah. Bu keşfin başka sırları da olmalı. Selam es selame.

*Hocam ellerim, hocam ! Yanlış bir efal yapmışım, estağfirullah. Şimdi daha iyi anlıyorum. Tövbe ya Rabbi! karman çorman oldum. Sağ eli kalbe koyup zikrettikten sonra, ben elimi sol koltuk altına çektim. Ondan geldiler demek ki. Tövbe ya Rabbi. Bir an unutturulmuştu, dün ne tarafa elimi çekeceğim. Tekrar okudum yazıyı. Ondan geldiler galiba hocam. Bir el, bir el hocam. Ne kadar etkide demek ki. Celali bir hat çektim demek ki hocam. 
Ben bir tevbe namazı kılayım, hocam. Tövbe ya Rabbim!.????

♥️Allahu Ekber. Evet. Şimdi anladık. Dedim ya bildirilirse biliriz. Bildiren rabbimize hamdolsun. Anlayın iste. Dikkatle okumadığın bir yazıdaki bir kelime sağ, sol ayırımı nelere mal olur. Hemen tövbemizi oku. Anlayın işte sevgili Zülfikarlar, bu hikmet işi oyun eğlence değildir. Marifetullah ilmi ledün meydanındasınız. Bir kelime bir harf hatası bir hareket efal hatası işi alır cennetten cehenneme fırlatır. Baş alır Yahya gibi, deri yüzdürür hallacı Mansur gibi, ipe götürür muhitini Arabi gibi. Bütün bir islam âlemini kâfire köle eder tarikatların zikirleri gibi… Uyanık olun ey zülfikârlar bir daha hacı ali bayram gelmeyecek. İsteyen ahirzaman hadislerini iyi okusun. Artık her biriniz iki tarafı keskin kılıçlarsınız. Zülfikar demek çift kesimli kılıç demek. Dilerseniz kâfiri dilerseniz müslümanları sevindirirsiniz. Ve iblis sizi bizden çalmak için her kılığa girer. Kurandan sünnetten ve verdiğimiz ilimden sapmayın, müminlere hem kendinize zulüm yapmayın. Oyunda eğlencede değiliz. Her biriniz bir atom bombası oldunuz. En küçük bir ihmaliniz ya sizi öldürür, ya tepetaklak en derin çukura düşersiniz. Bundan böyle yalnız Allah’tan korkun ki, celalını coşturmayın, öfkesini tahrik etmeyin, cemalden asla ve kat’i ayrılmayın. Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun. Bir vaktinizi bile şeytana çaldırmayın. Zincirin gücü zayıf halka kadardır, unutmayın. Selam es selame.

SEN O’SUN BİLİYORSUN

SEN O’SUN / BiliyorsunBaşkalarının ne dediği,Pek mi önemli.Yahut ne demediği…Duy hele o başkalar,Nasıl incitmiş Beyazid’i.“Yolun başındayken sıddık, dediler,Yolun sonuna yaklaştık zındık, dediler.”Onlar enbiyayı da incitmişlerdi.Can Muhammed’e mecnun demişlerdi.Önemli mi bilmezin sözü,Esas olan işin özü…Sen sana ne diyorsun,Sen o’sun biliyorsun1994 /ılgınHacı Ali bayramHacı Ali Bayram (Sevgi Yolu) paylaştı: 13 Ekim 2017 Cuma

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Selam es selame

  Tevbenizi bizimlede paylaşırmısınız sayın hocam

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   henüz değil..inşaallah izin verilince..selame selame

 2. Anonim dedi ki:

  Hocam zikirde zaten bu şekilde tarif ediyordunuz.Yani önce sağ eli kalbe koyup zikrimizi en az 9 veya daha fazla, sonra sağ eli sola doğru çekip(sol göğüs altına) üçte biri kadar da burda çekin yazıyordu…Hep bu şekilde yaptım yapıyorum…Değişti mı zikri çekerken ellerin ef’ali?

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   hata var…..çok kötü hata var..
   hangi yazı da bu kusur
   ban bildir.düzeltelim sağa çekilecek