Allah’tan Allah’a sığın

0
323 views

Allah’tan Allah’a sığın

SELAM ES SELAME HOCAM. İNŞAALLAH AFİYETTESİNİZDİR. BİR SÜREDİR YAZMAK İSTİYORDUM SİZE, BİRAZ DAHA SABRET ÖYLE YAZ DERKEN KENDİ KENDİME İŞTE YAZIYORUM HOCAM. ÖNCELLİKLE HAKKINIZI HELAL EDİN. GERÇİ SİZİN HAKKINIZ ABARTMIYORUM EN AZ ANNELERİMİZİN HAKKI KADAR BÜYÜK BENCE ÖDEYEMEYİZ HOCAM. SİZ RABBİMİZİN İZNİYLE BİZE AHİRETİMİZİN KAPILARINI ARALIYORSUNUZ. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. BUNUN İÇİN YÜZLERCE VE BELKİ BİNLERCE KİŞİYE ZAMAN VE ENERJİ SARF EDİP GÜÇ TÜKETİYORSUNUZ. RABBİM GÜCÜNÜZÜ ARTIRSIN İNŞAALLAH. HOCAM MÜSAADENİZLE KONUYA GİRECEĞİM. YA LATİFUN ZİKRİMİN 13. GÜNÜNDE EVİMDE AKŞAM SAĞ DEVRİMİ YAPARKEN DÖNME DOLAP ŞEKLİNDE ÖNCE ÇAPI 5 CM’DEN BAŞLAYAN VE KENDİ İÇİNDE SÜREKLİ DÖNEREK HAREKET EDİP BÜYÜYEN İÇİNDE SARI, YEŞİL, MAVİ VE YA KIRMIZI YÂDA ÇİNGENE PEMBESİ (SANKİ BU RENGE DAHA ÇOK BENZİYOR) SAYDIĞIM RENKERİ İÇEREN GÖRÜNTÜ GÖRMEYE BAŞLADIM. İLK GÜN ÇAPI YAKLAŞIK 30 CM’YE KADAR BÜYÜDÜ ANCAK O GÜNDEN SONRA BÜYÜMEDİ. BU GÖRÜNTÜYÜ GÖZLERİM KAPALI ZİKİR ÇEKERKEN YÂDA BİYERE ODAKLANDIĞIMDA SIKLIKLA GÖRMEYE BAŞLADIM ZİKRİMİN 30. GÜNÜNDEYİM HOCAM. BİRDE GÖRDÜĞÜM BİR RÜYAMDA KARELİ BİR DEFTERE AMA DEFTER NORMAL YAZI DEFTERİ BOYUTUNDAYDI BU DEFTERİN BİR SAYFASINA BİŞEYLER YAZIYORDUM SANIRIM ELİMDE KALEM VARDI. BU KADARINI HATIRLIYORUM HOCAM. SİZE DAHA ÖNCEDE BAHSETTİĞİM GİBİ DAHA ÖNCEDEN GÖRDÜĞÜM NURLARI ELHAMDÜLLİLLAH SÜREKLİ GÖRÜYORUM. ANCAK RÜYAM VE YENİ GÖRMEYE BAŞLADIĞIM GÖRÜNTÜ İYİYE İŞARETMİ BENİ AYDINLATABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM HOCAM. BİRDE ÇEVREMDEKİ İNSANLAR SON ZAMANLARDA BANA KARŞI MUHALEFETLER SİZİ BULMADAN ÖNCE BAŞLADI SANKİ YALNIZ KALDIM AMA TABİ GÖRÜNÜŞTE. SİZLERLE YALNIZ OLMADIĞIM APAÇIK. SAYGILARIMLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM. SELAM ES SELAME.

 

Selam es selame gül, maşallah barikallah gözün gönlün nurlanıyor inşaallah… Keşiflerin de yakında açılır biiznillah. Rabbim kendisine bir adım gelene on yüz bin adımla gelir… Sen de rabbine yaklaşmak istedin, yaşadıkların bu yolda ilerleyen samimi kullar için normal gelişmelerdir. Meleki âlemle temas halindesin. Meleklerin asli bedenleri olarak nur görüyorsun, nurlar (melekler)sana yardım ediyorlar.

Rüyanda da kendi kitabını kendin yazdığını görmüşsün. Herkes öyledir. Geçmişinde de böylece yazdın, melekler emirlerini yerine getirdi, sana hayat olarak sundular. Kontrolsüz şekilde iyi kötüye karıldı, işler de karıştı, can yandı. Şimdi daha akıllıca, disiplinli olarak geleceği inşa eden kitabını yazıyorsun inşaallah. Geleceğin daha güzel gelmesi kadar doğal ne olabilir. Giderek gelişecek değişeceksin ne ektiysen onları biçeceksin.                                                                 Asla kötü anlamlı cümleler kurma. Olumsuz sözlerle kalbini, dilini kirletme. Sen nasılsan geleceğin öyle şekillenir. İbadet ve zikir geleceği yani ahiri, ahireti düzene sokmak, hayırlarla karşılaşmak için yapılır. Allah’ın bizim ibadetimize ihtiyacı mı var ki. Allah’a ibadet etmekle kendimize iyilik yapar, Allah’tan Allah’a sığınırız.                                                                                                                       Rüyaların giderek netleşir. İhtilaçların artar, keşiflerin açılır ve sürekli Allah meleklerini seninle irtibatta vesile eder. Güzel haberleri de kötü gelişmeleri de haber verir. Durmak yok yola devam.

Henüz işin ilk dersindesin. Gelecek çok daha güzel gelecek. Sadece standart şekilde yedi vakit namaz ve zikirde olmalı, iki kere sağ devri yapmalı, günde bir kere iki Rekâtlık tövbe namazı kılmalı, az da olsa sadaka vermelisin. Sadaka iyilik yapmaktır, kazancına göre maddi yardım etmektir. Paran yoksa çevrene gülümse. Yola atılmış bir pet şişeyi al çöpe at o dahi bir sadakadır. Başarılarının devamını, dualarında olmayı dilerim. Selam es selame

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here