Bir büyük hazırlık var

Bir büyük hazırlık var

Selam es selame nur yüzlü hocam. Amenerresulü ayetlerini okumaya başlayalı 40 günü geçti ama yazamadım size. Bilemedim ne yapacağımı, ne diyeceğimi. Son 20 gün düzenim tamamen alt üst, hastalık, vs. vs. geçti, şükür düzeltmeye çalışıyorum. Son okuduğum Ayetleri tekrar mı etmem gerekir, baştan mı başlamalıyım? Zikirlerim. 
1/ ya latiyfun ya latiyf…
2/ selamun kavlem.
3/ Allahümmerzukna.
4/ Amenerresulü ayetleri 
Beyaz ışıklar görüyorum gözümü kapayınca, küçük ve çok parlaklar, nur mudur bilemiyorum. İki rüyam var hatırladığım, birinde bir bardak dolusu süt almış elime içiyorum, evde bir kedim var onu gördüm ama tüyleri yok, derisi şeffaf, derisinin içinde bir tavus kuşu tüyü görünüyor. Dün gece de açık, doğal süt satılıyormuş, annemle süt almaya gittik, gittiğimiz yerde birkaç kadın oturuyordu. Hayırlı akşamlar güzel hocam umarım doğru toparlayıp yazabilmişimdir. 
Mübarek ellerinizden saygıyla sevgiyle öperim. Rabbim eksikliğinizi göstermesin. Selam es selame.4 NİS 2019 01:20

Selam es selame Nesrin can. Maşaallah barikallah. Rüyaların hayırdır. Süt ilimdir. Ve ilim en büyük nimettir. İçmiş olman o özel ilme, ilmi ledünne kavuşacağına, hikmet verilenlerden olacağına işarettir, inşaallah. 
Seni kapalı gurubumuza davet ettim. Lütfen kabul et ve yazılarımızı elinden geldiğince oku. Her gün girip yeni paylaşım var mı diye bak, lütfen.
Yeni zikirin < rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen > inşaallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Gurupta okuduklarını ve kendi yaşadıklarını başkalarına anlatma ki hem nefsin kabarmasın hem nazar etmesinler. Sır saklamayana yeni zikir verilmez biliyorsun. Selam ile seni rabbime emanet ederim. Selam es selame

*Selam es selame nurlu hocam. Rabbim razı olsun.

*Selam es selame nurlu sultanım. 
Sıhhatinize afiyetinize duacıyım. 
Rabbi zidni ilmen. Zikrindeyim.
(ya latifun, selamun kavlem, Allahümmerzukna ve Amenerresulü zikirlerini okudum daha önce) 
Daha önceki zikirlerde çok az rüya görmüştüm. Şimdi daha fazla görüyorum, kıymetli zamanımızdan almak mahcup ediyor beni ama merak da ediyorum. 
Can hocam ilk günler kırmızı turuncu arası bir kaftan hazırlanıyor, çok güzel düğmeleri var, ilikliyorum hazırlıyorum. Bir tören, bir savaş olabilir. Hazırlık var ama niyedir söylenmedi. Kaftanı giydim kendimi gördüm, daha önceki gibi çelimsiz çirkin değilim, heybetli, uzun boylu, sarışın, upuzun saçlı gördüm kendimi.

İkinci rüyamda yine süt almaya gittim, büyük bidonlarda gerçek sütmüş diyorlar. Ama normalde satılan sütlerin iki katıydı fiyatı, alıp almadığımı bilmiyorum.

Son rüyamda evime çıkıyorum, asansöre girdim. Evim 3. katta ama inemiyorum, asansör kalabalıklaştı, daraldı, bozuldu, 8. Katta durdu, tek başımaydım, indim. Bir adam silueti gördüm, bütün kat ona aitmiş sanki ben de utanarak oradan ayrılmak istedim, merdivenler yıkılmaya başladı, inemedim. Kendimi çatıda buldum, ‘’Muhammed Ali’’ diye seslendiler, boksör Muhammed Ali’ymişim. 
Bir oğlum var, elinden tutuyorum, çok kuvvetli bir fırtınada uçup gitmemek için korkuluklara tutunuyorum. Bir elimle de çocuk uçup gitmesin diye onu tutuyorum. Bir ses duyuyorum, ” kuyu bedendir, Hz Yusuf’un atıldığı kuyu bedendir” dedi. Tutunduğum korkuluk taş değilmiş, hamur gibiydi, altında demir varmış. Düşmem buradan, aşağı düşsem de bir şey olmaz ” dedim. 
Can hocam, nurlu hocam, mübarek ellerinizden öperim, keşke dizinizin dibinde oturma şansım olsaydı. Selam es selame
Nesrin…14 Nisan 2019 Pazar 19:04 itibariyle görüldü
02:24

Selam es selame Nesrin can. Maşaallah barikallah, yaşadıkların çok güzel. Sekizinci kata çıkmak, bidonlar dolusu sütle müjdelenmek, Kaftanlar biçmek, giymek, Muhammed Ali olmak, İnşaallah pek yakında çıkarılmanı umduğumuz kuyunun, ruhun hapsolduğu beden olduğunun haberini almak, keramet üstüne kerametlerle müjdelendiğine işarettir. 
Umarız ve dileriz ki pek yakında ruhun beden esaretinden kurtularak zamanda ve mekânda kutsal yolculuklar yaşamaya başlayacak, dünyadayken gerçek hürriyetine, cennetine kavuşacaksın.
Rüyada kendi cismi latifini görmek ne demek, birçok kez yazdım. Belki okumamış olabilirsin diye bir kere daha yazıyorum ki, rabbimizi gördün. Rabbim nasıldır diye merak ettin ya,o ademi ve havvayı kendi suretinde yarattı. Cemal kemal sıfatları ile mücehhez olarak dünyaya gönderdi.Meleklere de ilan etti ki halifeademe ve havvaya itaat (secde)edesiniz.
Âlemlerin rabbi mevlamız bir kuluna cemilini göstereceğinde kendi suretinde görünür. Başka türü akla hakikate uygun olmaz, şirk olursu. Her sıfatta sıfatlanmak ancak onun hakkıdır, yaratmak ona mahsustur. O cemalullah senin de yaşadığın gibi beşeri bedenlerden daha güzel ve aziz ve heybetli sevimli görünür. Bin ömrün olsa o görüntüyü unutamazsın güzeldir ve güzeli sever.
Yaratılmıştaki her güzellik onun güzelliğinin toprak bedenlere yansımasıdır. Çünkü o zahirde ve batında ne var ise o her birine şah damarından daha yakındır. Görünen ve gören ancak o Allah’tır. Her nefiste ve eşyada olmak istediği gibidir. Hiçbir şekilde kayıt altına alınamaz, sınırlanamaz, her benzetmeden münezzeh bir bilinçtir. Nurun ala nurdur, On sekizbin âlemin nurudur. Aklın sınırlarında ve hayal perdelerinde he ne var ise onun nurundan ibarettir subhandır, ekberdir, kendini vasıflandırdığı gibidir. Dilediğinin göğsünü genişletir, basiretini açar, zatının cemalinin perdelerini açar gösterir, kimini de kör sağır eder. Karanlıklar içinde aydınlığa çıkaracağı zaman kadar hapseder neylerse güzel eyler. Ona neden beni ben olarak yarattın diye bir soru sorulamaz konuş demeden hiçbir dil söz söyleyemez hatta akıl düşünemez, fikir yürütemez. Seni o subhan olan rabbimizin rahman rahiym ellerine emanet ediyorum.
Hakkında en hayırlı tecellileri diliyorum. Dualarında olmak benim için bir lutuftur. Selam on sekizbin âlem üzerine olsun. Herşeyi yerli yerince yaratan ve yaşatan Allahu tealaya hamdü senalar olsun. Razı olacağı kadar hamd ve şükür ancak ondan onadır. Selam es selame
Hacı Ali Bayram gönderdi

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir