Bir bulut gibi gelip giriyorum vücuduma

20.05.2020
61
Bir bulut gibi gelip giriyorum vücuduma

Bir bulut gibi gelip giriyorum vücuduma

Selam es selam pirim.

*Seyr-ü seferden dönerken artık yatan vücudumu görebiliyorum, öperim nur ellerinizden, nur yüzlerinizden. Bir bulut gibi gelip giriyorum vücuduma, şükürler olsun.

Bu ara karanlıklarda geziyorum. Tam çözemiyorum nereler olduğunu. Rahatsızlığımdan ötürü azalttım biraz zikirlerimi, kabahat bende biliyorum. En kısa zamanda, eski halime dönmeye rabbim izin verir inşallah. Seccadem benim uzay aracım, dediğiniz gibi bir astronot gibi yerimi alıyorum. Ne güzel zikir çekmek. Pirim size yazmıştım, en büyük hatam çenemi tutamadım hatırlarsanız, rabbim 2 kocaman eliyle kavrayıp beni yukarı götürürken ‘’nereye gidiyoruz rabbim’’ diye soru sordum cahillikten, onu sorar sormaz düştüm. Ah kafam, ah beyinsiz, ahmak kafam. Tutamadım sevinçten çenemi, vardır bir hayır deyip o günleri bekliyorum. İnşallah tekrar nasip eder rabbim. Seviyorum sizi❤️

-Maşaallah barikallah. Erhancan, İnsanız ve bilinmezler denizinde yüzüyoruz ya. İlle bir hata yapıyoruz. Ancak hatalarımızı düzeltmek için de tövbe etme nimetimiz var. Güneş batıdan doğuncaya kadar verilmiş, müthiş bir kredi. Selam ve afiyetle tövbeni sıkı yap, rabbim nazlananları, yalvaranları sever.

Annenin zamanında ağladığında sana merhamet etmediği bir an hatırlıyor musun? Onun rahmetini coştur.Seni seviyorum rabbim… Benim başka gidilecek kapım mı var. Sen beni sevgiyle yaratanımsın. Hüküm senin ancak dostluk, sevgin benim sütüm ekmeğim. Sevmezsen, sevmezsem nasıl kulluk edebilirim.

*Attım kendimi onun rahmet ellerine can pirim. Derdim tasam sevincim, yaşama arzum sadece o. Kalbimdeki sızıyı da, duamı da, herşeyimi ona teslim ettim. Sen sal Varol başımın tacı, yol gösterenim can babam. Hep böyle şevke getirdin beni, en umutsuz anlarımda bile. Babam öleli 8 sene oldu.3 senedir seni koydum onun yerine, bana güvendin sen sağ ol. Hürmetle hasretle ellerinden öperim, canımın içi can babam selam es selam.

-Rabbim sen affetmeyi seversin. Nasıl gönlünü alayım, aç mı doyurayım, yetim başı mı okşayayım ilham et fakirine, oruçlar mı tutayım, ben nefsimi sana kurban edeyim, al beni benden, aklımı dilimi kalbimi sana emanet edeyim. Razı olmadığın sözü söyletme fakirine, sevmeyeceğin işlerle beni iştigal ettirme. Rabbim ben sana teslim olanlardanım, beni kendinden mahrum etme. Sen bensin, ben senim, şah damarımdasın, her hücremde organımdasın. Tevhidinden mahrum etme. Habibin hürmetine, on sekiz bin âlem hatırına. Birliğinden, dirliğinden ayırma fakirini. Celal cemal kemal sıfatların izzeti için beni affet, affet, affet mevlam. Âmin

*Âmin, âmin vücudumun her zerresindesin, âmin.

-Ben de seni gözlerinden öperim, rahman rahiym rabbime emanet ederim. Selam es selame

*Sağol, Varol başımın tacı.❤️❤️

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.