Bildirilen Saldırı Gerçekleşti

03.10.2023
1.250
Bildirilen Saldırı Gerçekleşti

Bildirilen Saldırı Gerçekleşti

12 Eyl 2023 14:38

*Selam es selame pirim…Ellerinizden öperim

Bugün kuşlukta, namazdan sonra hatimle zikrimiz i okudum. Bitiminde içimden kalbi dua edildi. Size bildirmeliyim diye düşündüm. Pirim sanki vücudum ve iradem benim değil gibi ağlamaya başlıyorum. Değişik bir ağlama diyeyim. Ve dua ettiriliyorum. Daha önce de böyle olmuştu.. İçimde edilen duada <- Arap kümelerinin Türk birliğine katılmalarını dilerim -> diyordum. İçimde edilen dua buydu. Ben de ağlayarak, sesli olarak; < ümmeti Muhammed’in, İslam aleminin, Arap ülkelerinin Türk bayrağı altında birleşmelerini diledim>. İnşallah hayırlısını versin Allah. Siz daha iyi bilirsiniz hayırlısı ile Allah kabul buyursun.

Hatimle Zikrimizi ilk okuduğumda alperen annemizin keşfinde yazdığı gibi sağ elim ile ensem mesh edildi.

Çok güzel gelişmeler de sıkıntılı şeyler de yaşadım, geçtiğimiz zikirde. Artık size pek yazmıyorum. Değişik rüyalar görüyorum. İyi mi ediyorum onu da bilmiyorum ama, sizin vaktiniz olmadığı için sizi yormamak için yazmıyorum.

***

Selam es selame pirim, ellerinizden öpüyorum. Allah a emanet olun sizi çok seviyorum, lütfen dualarınızda beni de anın, çok duaya ihtiyacım var. Yeni zikrimizi layığıyla yapamamaktan korkuyorum.  Lütfen bana dua edin

-💞🌷

*Pirim şimdi bir rüyam aklıma geldi. Onu yazmak istedim . Benim amcam var ismi Mustafa, oğlunun ismi de Ali.

Bunları rüyamda gördüm. Sağda amcam Mustafa, solda da oğlu Ali abim sohbet ediyorduk, hal hatır soruyorduk. Bu kadar hatırlıyorum;  güzel  normal bir sohbetti. Selam es selame. Selam ve dua ile pirim. Ellerinizden öpüyorum tekrar

***

23 Eyl 2023 10:19

Euzü billahimineşşeyidanirracim. Bismillehirrahmanirrahim.

Selam es selame pirim; ellerinizden öperim..

Bugün sabah namazından sonra rüyamda sağ devri yapıyordum, aynı sabah namazında yaptığım gibi kıyafetim odam aynıydı. Ayaklarımın olduğu yerde saat 12 ve 9 yönünde beyaz nurdan ay yıldız vardı, ben kıbleden sonra sola döndüm Ayyıldız da döndü bu kadar hatırlıyorum.

Sonra rüyanın devamında mı  hatırlamıyorum, Aksaray da Ihlara Vadisinde Yılanlı Kilise var, daha önce gitmiştim ama içine girmedim. Rüyamda orası oluyor, hatırladığım kadarıyla kadınlar var, orada yılan çıkan yer varmış. ‘’Yılanların başını kestik’’ diyorlar. Yılan parçalarını görüyorum. O yılan çıkan yeri de kapatmaya çalışıyorlar ya da kapatıyorlar. Ben yine namaz kıyafetiyleyim, kızımda yanımda, tapınağın üstünde mağara gibi bir yer var; kızıma ‘’gitme oraya’’ diyorum. Zarar görecek diye korkuyorum. Sonra o başı kesilen ana yılan tekrar canlanmış gibiydi. Bilek kadar kalın, üç yılanın birleşmesi gibi vücudu ama başı koparıldığı için başı vücuduna göre çok küçüktü. Etrafta gezinmeye başlıyor.  Saldıracak gibi bana doğru geliyordu. O anda ben yerden yüksekte durmaya başlıyorum. Sanırım bana dokunamıyor. Sonra evimde ki halımın üzerinde oluyorum, odamda geziniyorum ama yere değmeden uçar gibi, sonra yavaşça yere bastım. Ayaklarıma bakıyorum benim ayağımdan hariç 3 tane daha ayak var ama bedenler  üst üste duruyor. Yani üç ayak ayrı beden olarak ama birlikte. Sonra uyandım pirim. Allah hayırlara getirsin. Saat sekizden sonra kalktığımda sol ayak en üst noktası seğiriyordu. Savunma yapmadım. Şimdi geçti inşallah.

Ben namaz saatlerinde kılıyorum namazlarımı, kuşluk ve gece namazı olarak müşteri Zühre ya da şems e denk gelen saatlerde ibadet etmeye çalışıyorum, yanlış yapmıyorumdur inşallah, değil mi pirim.

 

-Selam es selame AzizeM Zeynep. Maşaallah, barikallah kesiflerine, yaşadıklarına, rüyalarına. Gördüğün rüyalar haberci rüyalar sanırım.

*Evet pirim, benim gördüğüm rüyalar genelde haberci oluyor, yorum istiyor.

Bugün ezan okunmuş, 20 dk. sonra uyandım. Hemen sağ devri yaptım, sonra da namazlarımı kıldım. Zühre den sonra Utarit saati  giriyor ya onunla alakalı olabilir mi. Ama sabah  ezan 5. 30 gibi okunuyor, akşam ezanları da 18.50 de okunuyor, bununla alakalı olabilir mi?

Sünnetten sonra sizden selam aldım ben, sağdan konuştum. ‘’Benim yanımda, sağımda duran evliyaların pirinin size mesajı var’’ denildi. Yada ‘’size söyleyeceği var’’ denildi. Ayrıntı aklımda kalmadı. ‘’Neden bizimle değildin, geç kaldın.’’ demek istediniz sanırım. Korkuya kapıldığım için kalp atışlarım hızlanıyor.  Celali şeytan oyunu mu acaba diye korkmaya başlıyorum. O yüzden konuşmaları zor anlıyorum. Sağ elim kalbimin üzerine kondu öyle konuşma oldu.

İlk rüya; Ay ve yıldızı nur halinde görmek tevhit işaretidir. Sağ devrinden sonra görülür, ancak yerde görülmesinin ne anlama geldiğini inşaallah zamanla tecelli gerçekleşince anlarız. Allah’ın izniyle şeytan nur tevhide ulaşanların suretine giremez. Duyduğun haktır. Rüyaların sahihdir. Ancak her rüya yoruma ihtiyaç duyar. Her rüya veya keşif bir takım şifreler taşıyan ilahi bir mesajdır. Yorumlanması kolay olmasa da rüya sahibi zamanla bu ilmi öğrenir. Kendisine sezgiler yoluyla öğretilir. Muhammed sağımda Ali solumda sohbet ettik dedin ya. Kişinin sağ yanı nübüvveti sol yanı  ise Velayeti temsil eder. Muhammed nübüvvet makamını temsil ediyor, Ali ise velayet makamını ve sen düzenli olarak bu iki ses arasında yaşıyor kararlarını veriyorsun. Her kişi için geçerlidir bu. Sağ Cemalullah’ı, ruhu, cenneti, mantığı, meleki alemi, şeriatı yani kurallar alemini legal düzeni temsil ederken, kişinin solu celâlullah’ı, nefsi, cehennemi, zekayı, süfli alemi, illegaliteyi yani isyanı, kuralsızlık alemini temsil eder. Kişi Allah’ın doksan dokuz esmasının tamamından nasiplenme yeteneği ile halife olarak yaratılmıştır. O rüya sana tevhit sırlarını açmaya çalışan bir rüya idi.

Ihlara vadisindeki kilise rüyasında ise Hristiyanların  müslümanlara olan düşmanlığında gerilemeler. Var. Çağın dünyevi ilimleri (kadınlar dünyayı temsil eder.) teslise üç başlılığa darbeler vurmuş. Akıllar artık o saçmalığı kabullenmez olmuşlar. Ancak başsın vücut halen varlık göstermeye devam ediyor. Papalık çaresiz. Akıl çaresiz ancak alışkanlıklar devam ettiğinden henüz gündemde birşeyler yapmaya islama zarar vermeye çalışıyor. Bu arada islamı temsil eden sen onun zarar vermesinden çok uzaksın korunuyor bir anda mekan ve zaman değiştiriyorsun. Hidayet ve adalet çağı adım adım geliyor azizem. Maşaallah barikallah. Her şeyin en doğrusunu Allah bilir diyelim ve görelim Mevla neyler neylerse güzel eyler diyerek geçmişte yaşamış bütün din büyüklerini, alimleri, şehitleri, gazileri selamlayalım. Çağrıldım, ayrılmak zorundayım. Sen yaz. Ben uygun zaman olunca yazarım.

 

*Tamam pirim. Ben üçlerde ibadet etmiyorum. Namazı vakitlerinde kılıyorum. Harici namazları da cemali vakitlerde kılmaya çalışıyorum. İnşallah doğru saatleri buluyorumdur. Sanki< bizimle aynı saatlerde ibadetini yap > demek istediniz. Çünkü ben namazı kılıp kuranı okuyup zikiri bitirinceye kerahat vaktine çok az kalmış oluyor, anca yetiyor zaman. Bu zikrimizde vakitlere çok dikkat ediyorum. Ezan okunur okunmaz namaza durmaya çalışıyorum. Uzun zaman sonra 7 vakit ibadet etmeye başladım elhamdülillah. Çok şükür; layıkıyla kuranı ve zikri okuyayım diye. Ama üçlerde ibadeti yapabilir miyim bilmiyorum, çok zor pirim, yapamam.

Bende kalbi konuşmalar çok oluyor pirim. Alperen annemizin de birkaç kez konuşmaları oldu. Sizin ilk defa bu kadar net ve kesin konuşmanız oldu. İnşallah biraz daha netleşir de ben de rahatlarım.

Artık size pek yazmıyorum vaktiniz yok diye. Önceki zikirde de birçok rüya ile bildirim aldım. İnşallah çıktı rüyalarım kendimce yorumladım.

23 Eyl 2023 11:21

-Namazı namaz vakitlerinde kılmak en kolaydır, 7 vakit kılmak şartıyla.

Evkatları takip etmek çok zor. Ben hayatım boyunca evkatlar da çalıştığım için zorluğunu biliyorum. Resulullah’ın sünnetini size tavsiye ettim.

Belki 20 dakika gecikmeni < tam vaktinde kıl > diyerek anlatmak istemiştir o ifade

Önemli gördüğün keşifleri rüyaları bana gene de yaz sen. Vaktim olursa cevap veririm. Olmazsa okuduğumu belli ederim

İlk yazdığın mesajdaki ikinci rüyanın yorumuna ekleme yapmak istiyorum.  Kiliselerdeki 3 başlı yılan Hristiyanların üçlemesini temsil ediyor hani kutsal ruh falan deyip 3 diyorlar ya anne baba kutsal ruh mu diyorlar ne diyorlar işte İsa’yı da onun oğlu falan sayıyorlar ya üçleme diyorlar ona teslis istiyorlar o yıkılıyor artık Mehdiyet tecelliye geçmek üzere.

Sol ayağının üst kısmının seğirmesi;  Celal sıfatı/ kafirler zorluk içindeler, sıkıntıdadırlar anlamı taşır..

İbadetlerimizi ne kadar düzenli kılarsak maneviyatla bağımız / iletişimimiz o kadar net, pürüzsüz  nasıl söyleyelim, net gelir, parazit yapmaz yani.

Günümüzde sıkı fıkı ibadet etmek çok zor ama Allah bizi inşaallah özel olarak Seçkin bir grup halinde koruyor, kolluyor. Bu kadar ibadet ve zikir yapmaya hem ikna ediliyoruz, hem fırsat veriliyor.

 

Ne kadar sevildiğinizi, Allah’ın yanında ne kadar değerli olduğunuzu, gelecekteki makamınızı net bilseydiniz, bütün zülfikârlar olarak, dünyayı tümden değersiz görür ihmal ederdiniz.

Türkiye’nin geleceği, İslam’ın geleceği çok parlak. Öyle büyük temeller atıldı ki dünyaya hükmedecek bir imparatorluğun temellerini oluşturuyor günümüzde edilen dualar yapılan zikirler. He dua erinden Allah razıdır, resulullah razıdır. Amin diyenlerden de…

Allah’ın nuru Türkler sayesinde dünyanın her yerini kaplayacaktır. İslamdan haberi olmayan herhangi bir köy kasaba mağara kalmayacaktır.

Bu iş bizim yapıp ettiğimiz bir iş gibi görünse de aslında Cenâb-ı Hakk’ın iradesi hepimizin iradesinin üstündedir. Kendimize bir pay çıkarmıyoruz. Şanslı olduğumuzun bilincinde olarak görevlerimizi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz, inşallah. Sen sana bildirilenleri bana bildirmeye devam et

Allah’ın selamı ve bereketi hepimizin üzerine olsun. Allah yar ve yardımcın olsun. Seni mevlaya emanet ediyorum. hoşça kal.

23 Eyl 2023 12:16

*Allah razı olsun pirim, zaman ayırdınız sağ olun, var olun .. İnşallah bildiririm pirim.. Daha dikkat edeyim inşallah. Sizi seviyorum. Allah a emanet olun, canım hocam.. Selam ve dua… selam es selame

-❤️💘❤️

24 Eyl 2023 17:01

*Euzü billahimineşşeyidanirracim. Bismillehirrahmanirrahim

Selam es selame pirim, ellerinizden öperim..

Pirim bugün sabah namazından sonra rüyamda Afrika’daydım. Bir kabileye gidiyorum. Yine namaz kıyafetimleydi eşimle gidiyoruz. Kabilede bir kadın  fala bakıyor; bana da bakıyor. Ben onlar için gitmişim oraya. Kadının gözleri kör, sağ elimi tutunca anlıyor duygulanıyor. Sonrası rüyam karıştı biraz karışık şeyler gördüm. Bana bazı şeyler söylüyor. Çok net değil kafamda maalesef. Tek tek parmaklarıma bakarak yorum yapıyorlar. Sonra orada otururken kalkıyorum;< baştaki kadına 7 vakit namaz kılın> diyorum, sonrası da biraz karışık net hatırlamıyorum. Gitmem lazım diyorum. Kadın sarılıyor bana, <gitme kal biraz daha> diyor.  Salmak istemiyor. Sonra uyandım. Zühre vaktiymiş, hemen namaza durdum.

Namazdan sonra bana dua edildi.< 4. İlim verilsin kızımıza> diye..

Dün gece yarısı ibadetimi yapmıştım, sen bize öyle bir şey verdin ki çok iyi oldu gibi birşeyler söylendi. İnşallah doğru anlatabiliyorumdur. Yanımdaki zat Niyazi Mısri imiş. Sizde onunla birlikteymişsiniz. Dua etti Allah’a. İsmini söyledi, sizi söyledi. Duyduğum kadarıyla, daha net anladım nedense. Zühre vakti çıkıyordu.

<4 ilim verilsin> diye dua edildi. Sonra kurandan Yusuf suresinin ilk ayetleri, sonra kehf suresinden biraz, sonra da müzemmil suresi okutuldu. Kehf suresinden bir ilim ama bilemiyorum.

Az önce de ikindi namazından sonra ‘’kuranı kerim ile hükmet’’ gibi birşey denildi. Dışarıda camideyim. O yüzden çok konsantre olamadım.

Rüyamda ben sanki sizdim pirim, ben değildim. Rüyada öyle hissettim.

Öğle namazında Afrika’da Müslümanlığın daha çok yayılması hidayetin artması için dua ettim.

Ayrıca Hristiyanlığın bitmesini istedim.  Müslümanlık hüküm sürsün, Müslümanlık daim olsun diye dua ettirildim. Yani ilham ile ettim, duayı. İnşallah yanılmadan, yanıltmadan aktarabilmişimdir.

Dünde ‘’Sarıkamış şehitlerinden selam olsun’’ denildi. İnşallah doğrudur. Sağdan geliyorlar. Ben göremiyorum ama hissediyordum. Selamlıyorum, başım eğdiriliyor. Duyumsadığım içinde çok tereddütteyim.

-Selam es selame AzizeM maşaallah, barikallah kesiflerine ve rüyalarına. Güzel anlattın. Mesajlar alındı şükür.

İnşaallah duydukların gördüklerin cemal kemal sırlardandır, doğrudur. Mesaj niteliklidir.

*Siz anlıyorsunuz değil mi pirim. O kadar korkuyorum ki yine önceki gibi celalin oyunları diye kalbim ağrıyor inanın.

-Her Yaşadığın tecelliyi eksiksiz olarak yazmaya gayret et lütfen

*Tamam pirim inşallah yazacağım. Sağdan geliyorlar. Masala elime birşey dökülüyor, ben elimin halinden anlıyorum. Avucuma su dökülüyor sanki, ben de yüzümü o suyla mesh ediyorum, Sağ elimle. Bu çok oluyor. Bazen içiriliyorum. Ama göremiyorum bir şey, belki ileride görürüm.

-Maşaallah, barikallah  İnşaallah zamanla gelişmeler olur

*Birde pirim ben ibadetlerime düzensiz devam ettiğim için hep ‘’tövbemizi oku’’ deniliyor. Bugün de mutlaka oku denildi. Zülfikar tövbesini okudum. Sağdan çok net ve kararlı bir şekilde okumam istenildi. <Bu son şansın> dedi hatta. Ben yine korktum, önce tereddüt ettim. Sonra sağ elim kalbimde okumam istendi. İçimden gelen sesle inşallah kabul buyursun, mevlam.

Arada tövbemizi okumalıyım. Birde pirim uzun zamandır neredeyse bir aydır sol gözümün alt göz kapağı seğiriyor savunma yapıyorum lütfen bana dua edin

-Söylenileni yap, lütfen. Birkaç gün peş peşe o tövbeyi oku. Düzenli namaz ve korunma efallerini yaparak iletimini netleştirmeye çalış lütfen

*Yaptım pirim. İki kere okudum. İnşallah, Allah kabul etsin.

-Ruhaniyetten yardım almamızı kolaylaştırarak hizmetini taçlandır.

*Tamam canım pirim. İnşallah daha gayretle devam edeceğim. İyi ki varsınız. Allah razı olsun zaman ayırdınız.

-Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah  selam es selame

*Selam es selame pirim ellerinizden öperim

-Gözlerinden öperim

***

25 Eyl 2023 11:08

Euzü Billehimineşşeytanirraciym. Bismillehirrahmanirrahim.

Selam es selame pirim..

Kuşluk namazında kuran zikrini okurken durduruldum; özetle, beni rahatsız eden ‘’celalilere karşı seni koruyacağım’’ dedi. ‘’Ben Sarıkamış şehitleri komutanı Kazım Karabekir’’ dedi. Ve ‘’ enam suresini oku’’ dedi. Zikir bittikten sonra enam suresinin ilk sayfasını okutuldum.

‘’Umumu ilgilendiren bir durum olacak’’ denildi. ‘’Çok önemli bir görev’’ denildi.  Yurdumuza saldırı olacakmış ama nasıl bir saldırı bilmiyorum. ‘’Bunun önlenmesi için enam suresi okutuldu’’ denildi sağ yanımdan, inşallah doğrudur. Atılacak bombalardan korumak içinmiş, galiba. İnşallah yanılmadan, yanıltmadan aktarabilmişimdir

Enam suresinin tamamını okusam mı acaba pirim.

Kuran hatmimde kasas suresindeyim. Enam suresini çoktan geçtim. Ayriyeten müsait bir zamanımda okuyayım da aklım da kalmasın diye düşünüyorum, namaz vaktinde yetişmez çünkü.

25 Eyl 2023 13:21

-Selam es selame AzizeM

Allah hayırlara getirsin. İlk fırsatta oku inşaallah

Ben de okumaya çalışacağım, biiznillah. Selam es selame

***

Paz 16:03

Eûzû Billehimineşşeytanirraciym. Bismillehirrahmanirrahim.

Selam es selame pirim.

Ankara da terör saldırısı olmuş içişleri bakanlığına. Acaba bu umumi olay denilen mi ki pirim. Canlı bomba kendini patlatmış. Ben pek doğruluğuna inanmadım ama O gün enam suresini okudum. ‘’Gaflettesin’’ denildi. Gene yalan bilgiler diye düşündüm.

İleriki zaman da inşallah doğrusunu bildirir rabbim. Kazım Karabekir demişti ya  o da celali kandırma sanırım. Hayırlısını versin Allah inşallah..

Rüyamda bir yerdeyim, önümde iri kudretli bir aslan var, ben de yanından geçiyorum. Dönüp bana kükredi o aslan. Baya ciddiydi. Ben de yanından geçiyorum ona kükrüyorum. Ben de dişi aslanmışım, kızım kucağımda. Ne denilmek istendi pek anlamadım. Daha dikkatli olmam içindir belki. O aslanı daha öncede görmüştüm. Yakaza halinde önümden geçmişti. Hatta o ara Mevlana’nın resmini de görmüştüm, yakaza halinde. Allah aydınlatır, inşallah.

Dün de bir kapı vardı, kapının ardı parlak ışıktı.  ‘’Az kaldı’’ gibi bir şey denildi, hatırlamıyorum pek.

Bugün de sabah namazında beklerken içim dalar gibi yakaza hali olmuşum yine Bir odanın kapısı açıldı. Mescitti. Yerde seccade seriliydi. Kendime geldim, hemen namaza hazırlandım.

Selam es selame, pirim ellerinizden öpüyorum

***

Paz 19:36

-Selam es selame AzizeM  Kesiflerine inan. Saldırı uzun suredir yapılamayan türden bir meydan okuma idi, elhamdülillah başarısız oldu. Muhakkak savunmanın sayesinde başaramadılar.

Bu seferki saldırının askerî bir şekilde yapılması manidardır. Ünlü bir kahraman komutan tarafından bildirildi.

Ne kadar uyansak yine de bir yönden hep gaflette değil miyiz.

Aslan, yönetici konumunda olanları simgeler. Zikirleri ile gelişmeleri etkileyen, kaderin senaryosunu Allah’ın izniyle yazanlara hastır. Siyasi liderler nasıl yönetici konumundalar, manevi alemde de bütün ibadet ehli ile birlikte zikir ehlinin liderlerini temsildir…

Kapı açılırsa hayırlı gelişmeye yorumlanır.

Parlak ışık büyük aydınlanma, kurtuluş, müjde sayılır, az kalmış olmalı.

Gelecek hidayet ve Adalet getirecek inşaallah  Allah hayırlara getirsin inşallah  Gelecek çok güzel gelecek, umudumuz düzenli İslam’ın gelişmesine dairdir.

Durmak yok yola devam. Selam es selame

Paz 20:50

Selam es selame pirim.. Allah razı olsun cevabınız için

Az önce yatsı namazında Muhammed suresini okudum, inşallah Allah kabul etsin.

Pirim bir anda içimden dua etmek geldi ve özetle  “tüm dünyada kalplerde ki iman nuru parlasın, artık zamanı geldi” diye dua ettim.

‘’İlk önce erenlere, evliyalara, mürsellere, nebilere selam olsun’’ denildi. Sonra ‘’ilk serdengeçtilerdensin yada o soydansın’’ gibi birşeyler denildi. ‘’Serdengeçtilere selam olsun’’ denildi. Sonra da  “Serdengeçtileri Mansur ve muzaffer eyle ” diye 3 kere dua ettim. Aslında ben seslendiriyorum, sadece bana dua ettiriliyor.. Daha başka şeyler de denildi. Huu diye de seslenildi dua olarak ama aklımda kalmadı pirim.

Osmanlıdaki Serdengeçtiler mi acaba? Yoksa dini olarak başka manası var mı bilmiyorum pirim.

Paz 21:50

Sen gönderdin

*Ser baş demektir. Serden geçmek hayatından vazgeçmek, ölümü göze almak, Allah rızasına şehit olmak anlamlarını içerir. Marifetullahta Cihat kararı alan kelle koltukta bu işe baş koymuştur, hedefine ulaşmak için ölümü göze almıştır, bilinmez yollarda bilinmez güçlerle mücadeleye karar vermiştir.

Bütün peygamberler ve yoldaşları ölümü göze alarak yola çıkanlardır.

Dualarına Amin, amin, amin diyerek katılıyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun

Vakti gelen bütün muharebelerde ordumuz muzaffer olacak inşaallah.

Misakı milli sınırlarına ömrümüz içinde ulaşacağız inşaallah  sarsılmaz umudumuzdur. devamını bizden sonra görevli olanlar getirir inşaallah. Gelecek güzel gelecek inşaallah

*İnşallah pirim, inşallah. Selam es selame, ellerinizden öperim. Allaha emanet olun

Paz 22:22

Sen gönderdin

-Sınır boylarında nöbette olan her gencimiz serden gecenlerdir. Şehitler serden gecenlerdir.

Gazilerimiz ve milletimizin emniyet güçlerinin tamamı da serdengeçtilerdir. Saldırı girişimi olan yerde 7.9 kg patlayıcı bulunuldu vs. Yani büyük bir olay önlenmiş oldu. Allah a şükürler olsun  İyi ki En’am süresini oku buyuruldu ve okudun. Ben de okumak istedim nasip olmadı, unutturuldu.Bu güzellik sana nasip oldu şükür. Ne mutlu. Selam es selame

06:42

*Selam es selame pirim..

İnşallah pirim. Çok şükür milletimiz korunuyor. Daha dikkatli ve dinamik olmaya çalışıyorum. Enam suresini okuduktan sonra çok rahatsız edildim, belki de bundandır. Hatta pınar kardeşe yazdım keşiflerim celalden mi diye sordum. Birşey gösterilmedi dedi. İşe yaradıysam ne mutlu bana. Allah’a hamd ederim, şükrederim

O zaman öncesinde ‘’büyük bir görev verilecek’’ denilmişti. Demek ki buymuş.  Çok şükür muvaffak olduysak pirim Allah razı olsun, nur ellerinizden öperim. Sabahınız hayırlarla dolsun. Sizi seviyorum, sağlıcakla kalın. Selam es selame

-Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. admin dedi ki:

    Neden sık sık isim değiştiriyorsun. bizi okumaktan vazgeçemiyorsun. Aynada bunları kendine bir sor.