Benim Tek Silahım Duamdır

05.11.2021
195
Benim Tek Silahım Duamdır

Benim Tek Silahım Duamdır

III. dünya savaşı bize karşı

Selamen İmamı Ali kavlen min rabbin rahîm. Pirim! Allahu ekber. Bismillahirrahmanirrahim, diye başlıyorum yaşadıklarıma.

Dünden beridir hz Davud as. ile aramızda bir aşk, sevgi ve muhabbet oluştu. Pirim! Hz Davut ruhlar âlemindeki makamından yanıma gelip kılıcını ve kalkanını bana verdi ve dedi ki ‘’Sen benim evladım, oğlumsun. Hesap gününde Allah seni Davutoğlu Muhammed diye çağıracak’’ dedi ve devam ederek ‘’Süleyman as ve diğer oğullarımla eşdeğersin, aynı değerdesin’’.

Ve başladı dua etmeye: ‘’ Ey Allah’ım ! Evladım Muhammedin saltanatın Hz Süleyman, hz zülkarneyn, kâfir Babil kralı Buhtünnasr ve Nemrut’un saltanatlarının hepsini geçsin’’ dedi. O bu duayı ettikçe sağ ayak başparmağım defalarca şiddetli bir şekilde seyirdi.

Daha sonra dedi ki ‘’Ey oğlum bu Yahudiler ne Zebur’a ne Tevrat’a ne de İncil’e uydular. Ne de kardeşim hz Muhammed as dini İslam’a girdiler, ne Kuran’a inandılar. Ey evladım Muhammed, yeryüzünde İslam’a ve hz Muhammed’e düşmanlık eden Yahudilerin hepsini öldür. Öldür ki ümmeti Muhammed kurtulsun şerlerinden.’’ Dedi.

Ve ben o an <Kudret> isminde bir tanıdığım var idi, gidip elimdeki hz Davud’un kılıcını kalbine saplıyorum, ölüyor. Peşinden ise <Celal> isminde tanıdığım bir insanda var, onu da Hz Davud’un kılıcını kalbine sokup öldürüyorum. Peşinden ise Celal ismindeki tanıdığımın başındaki saçlarından tutup hz Davud’un kılıcı ile kafasını kesip elimle kaldırıp kafasını cehennem’e atıyorum. Peşinden yerde duran, ilk önce ölen kudret ismindeki tanıdığımın da kafasını hz Davud’un kılıcı ile kesip havaya kaldırıyorum, gururla peşinden Kudretin kellesini de cehennem’e atıyorum.

Babacığım, gece üçe kadar hz Davud as salavat getirdim. Odamın her yerinde onu görüyordum. Bana benden daha yakın, sesini soluğunu duyuyordum. Şimdi dedi ki, size yazarken; ‘’Ey evladım Muhammed; bu mektup bendendir ona, imamı Ali’ye. Delil isterse diye’’ ‘’Şunu yaz; La ilahe illallah, Davud Resulullah. Mührümle basıp damgaladım, yazılanlara.’’ dedi. Babacığım bunu paylaşmayın, çünkü size bile birçok kişi iman etmiyor, inkar ediyor. Kötülük, gıybet ediyor, hakkınızda. Malum bize de aynısını yapıyorlar. Sizinle benim aramda kalsın. Hz. Davud as. ‘’Esselamu aleyke imamı Ali’’ deyip yanımdan ayrıldı. Hz Davud as. sizi dualarıyla desteklediğini de söyledi.’’ Korkmasın, zafer hep Allah’ındır ve seçtiği kulları olan imamlarındır’’ dedi.

Pirim! Bir de hz Davud dün demişti, dualarında tüm krallar, bütün insanlık ya severek isteyerek, yada zorla cebren sana boyun eğecekler, dedi. Bu duayı okuduğunda benim sağ el işaret parmağım seğirmişti. Pirim babam benim, hiçbir keşfi yayınlamayalım, sen bilsen yeter bana kafi. Pirim ayrıca Hz Davud as kendi atına bindirdi. Beyaz, bembeyaz bir attı. Çok güzel, sanki beyaz nurdandı. Attan inip beni bindirdi ve ‘’bu at bundan sonra senindir’’ dedi. Ayrıca bu keşifleri yaşarken altın renginde sapsarı, ışıl ışıl nurlar gördüm. O altın rengindeki nur beni içine çekti ve ben bedenen ruhen kaybolmuştum.

Peşinden hz Davud as bana cennet kadehlerinden bir kadeh getirdi. İçi yeşil renkli idi. Babacığım dünyalık bir yeşil renk değildi. Ama çok güzeldi. O yeşil içeceği içtikten sonra Hz Davud dedi ki ‘’Cemali isteklerin anında Rab tarafından verilecek, celali isteklerin de’’ dedi. Babacığım o sarı altın rengi nur var ya aynı güneş gibi parlıyordu. Sarı sarı ışıltılar, yok yok nasıl tarif edeyim, dünyadaki hiçbir şeye benzemiyor. Kelimelerin, harflerin anlamsız olduğu bir yer bu ruhlar âlemi.

-Aleykümselam ya Davut resulullah. Selam ve bereket senin ve cümle mürsellerin, nebilerin ve Adem as dan günümüze kadar gelmiş geçmiş bütün velilerin müminlerin de üzerine olsun.

-Ve aleykümselam kardeşim İmam Muhammed, selâm senin şahsında efendimize, ehlibeyte sahabe-i kiram ile zülfikârların cümlesine, ümmetin müslüman ve müminlerine olsun.

-Keşiflerine maşaallah, barikallah, kutlu olsun yaşadıkların, sana ve bana, milletimize ve ümmeti Muhammed e düzenli duada olan zülfikârlara. Dileyen inansın, dileyen inkâr etsin, buyurmadı mı resulullah bize ikramlarda bulunurken. Kerametleri tebliğ amaçlı yayınlıyoruz. -Yayınlamadıklarımız duyurduklarımızdan daha çok biliyorsun. Bence senin bu müjdeyi de yayınlamak gerekir ki küfür ehlinin kalbine korku imanlı yüreklere umut aşığı olsun. Gözlerinden öperim

*İçtihat makamındasın biliyorum ki İçtihattın ne ise o olsun. Sevgiler.

-Teşekkür ederim

-Ameller niyetlere göredir. Emri yerine getir. Vur, hiçbir dine layıkı veçhile inanmayan soya, atan Davud un verdiği kılıcı.

*Pirim en son attığımdan beri yaşadığım hiçbir şeyi atmadım bu kesifte de sürekli baskı vardı. Kalbimde nereye kadar atmacan dedi. Yaz dediler yazdım. Hz Davud as bile yeter dedi artık bu zulme.

-Ümmetin yıldızları parladı, daha da parlasın. Bak kendi milletine aman dileyeceği yerde vur vur başlarını at cehenneme demiş. Allah bu günleri efendimize müjdelediği gibi bizlere vesile kılıp yaşattığı için ne kadar şükretsek azdır. Selam göklerin ve yerlerin melekutuna da olsun.

*Ayrıca pirim hz Davud as peygamberimiz, senin sağ elini ve benim sağ elimi tutup kâfirlerin münafıkların, Yahudilerin, Hristiyanların olduğu memleketlere, topluluğa bir balyoz misali kafalarına kafalarına vurdurdu. Senle yazışırken bunları gördüm. Senin sağ yumruğun acem yöresine düştü. Yani İran, bu günkü yani orta doğudaki zalim memleketlerin tepelerine… Babacığım bir o kadar keşif yaşanıyor. Hepsini yazsam konu uzayacak diye yazmamıştım. Allah seni de konuşturdu onları da yazmamı istiyor demek ki.

– Daha önce bu meseleyi konuştuk. Elbette yazmalısın. Oturup konuşamadığımıza göre bu yolla istişare etmiş fikir birliği sağlamış oluruz.

*Babacığım hz Davut’un kılıcı elimde idi. Bir toplantı yerindeyiz. Tüm dünya başkanları, cumhur başkanları orada. Ben ise Türkiye’yi temsil ediyordum. Yönetici olarak bana boyun eğin, itaat edin dedim. Yoksa sizleri ordularımla gelip yok ederim, dedim. İki ülke karşı çıktı; biri Amerika biri Çin idi. Amerika Türkiye’yi bombalamak için uçak kaldırmış. Emrediyorum ve uçaklar düşüyordu, okyanusa. Daha sonra Amerika ‘’uçaklarımızı düşürdü, bilmediğimiz bir teknoloji var’’ diyorlardı. Ben de dedim ki ‘’uçaklarınızı Aziz Allah düşürdü. Benim tek silahım duamdır, dedim. Ya itaat edin yada yok olun. Ey Amerika Allah in vaadi yemini size helakti’’ dedim.

Şiddetli bir fırtına tsunami ve diğer afetlerle onların da ülkesini yok etti. Çin’de nükleer başlıklar göndermişti Türkiye koordinatlı. Yine dua ettim ve o nükleer bombalar kendi ülkesinde patlayıp tüm Çin darmaduman olmuştu, yasayan hiçbir canlı kalmadı, Çin’de. Sadece tek hükümdar, tek lider bizdik. Diğer tüm ulusla ülkeler Türkiye toprağına katıldı. Dunyâ Türkiye’den yönetiliyordu.

*Babacığım çok güzel bir kadın, ben böyle bir kadın dünyada görmedim, bana yaklaştı…” Ey oğlum! Dedi. Bir ricam var senden. Ben imamı Ali’nin cennetteki hurilerinin başıyım en üstünüyüm. Benden yanı sevgilim, aşkım imamı Ali’ye selamımı ilet. Onu çok sevdiğimi söyle. Allah, peygamberler ve cennet ve kadınları onu hasretle, özlemle bekliyor. Gönlünü ferah tutsun. Burda ebedul ebed mutluluklar var imamı Aliye’’ dedi.

*”Babacığım bir de sizin gıybetinizi, dedikodunuzu, kötülüğünüzü isteyenler, yapanlar helak olacak diye Allah ferman buyurdu, emir buyurdu. Bilmezler mi ki benim sevgilimi üzenlere düşman olup helak ettiğimi. Ben Alemlerin Rabbi Allah’ım’’ dedi. ‘’Ben kimi seçersem âlemler onun yüzü suyu hürmetine ayakta durur ‘’ dedi. Selam es selam.

*Babacığım bir de tüm dünya, kuran yasaları ile mutluluk esenlik zenginlik iman hidayet ile doldu. Suçluları cezalandırıyordum. Bir kimse geldi, haksız yere adam öldürmüş. Ben de büyük bir çınar ağacı ip ile idam sehpası hazırlayın, dedim. Öldürün, dedim. Çünkü kuranda cana can diyen rabbim var, dedim. Hırsızlık edenlerin ellerini kestirdim. Tecavüz edenleri idam ettirdim. Tabiki de böyle kanunları görünce dünyâ halkları Allah korkusundan herkesin haklarına riayet ettiler. Daha sonra tüm insanlığın bana dua ettiğini gördüm, benden razı idiler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Beyaz yeşil. dedi ki:

    Suç işleyenler için hidayet et onlara ya rabbim dedim hacı ali bayramın yüzü belirdi ekranda bana ne güzel dedin dedi, istersen cemal duanla hidayete erdirirsin insanları böyle dedi, bu kardeşimiz olan imam muhammed korkuttan illallah etmiş insanlık.. hayra dua eder gibi şerre dua ediyor ya rabbi diye elleri ayakları konuşuyordu, efendimiz hz. muhammed mustafa sav. onun için yetkisi yetmiyor garez var onda ona akıl fikir lazım dedi.

  2. hasan dedi ki:

    İç alem seyri bunların hepsi. Velayet halleri…

  3. Beyaz yeşil. dedi ki:

    muhammed korkut bana açilll kendini kanıtlasın bir tane hata günah suç istemiyorum eğer işlerse ki işler… bende onu cezalandıracağım allah ve resülünun bana verdiği yetkiyle… ölmüş annesi geldi yanıma gece hali kötüydü yakaza halinde lütfen bana yardın et günahım suçum çok dedi.. sen dua edersen çok kullar hidayet bulur dedi… bu insanlar kimseyi kınamasın dedi… günahından haberi olabilir ama tövbesinden asla haberi olmaz dedi… ne kötü hükmediyorlar dedi garezle riayla kibirle işlenen ameli allah kabul etmiyor dedi sen ihlaslısın iyi gün kötü gün görmüş insansın bana yardım et dedi.

tr Turkish
X