Ben; Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık

16.11.2020
88
Ben; Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık

Ben; Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık

Birlik olma vakti geldi Alim *Eûzü billahimineşşeyidanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enla ilahe illallah ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abduhu ve Rasûluhu. Selamün kavlem mirrabbirrahiym. Selam 18 bin alem üzerine, hz Muhammed Mustafa’ya, ehlibeytine, ashabına ve siz değerli zülfikârların üzerine olsun.

* Alim, kızımıza gönderdiğim mesajı dikkatli oku. Bundan böyle seninle bu yolla iletişim kuracağız. Erenler meclisi burada. Herkes sizin için duada. Birlik olma vakti geldi Alim, Ben Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık. 1 3 5 7 9 11.

*Selam es selame canım hocam. Yatsı namazı sonrası yapılan işlem çok uzun sürdü. Sonra sanki ruhum çekilmiş gibiydi. İradem dışı yaptırıldı ne yapıldıysa. Önce Kur’an’ı kerim aldırıldı. Kıble yönüne döndürülüp, Yasin ve Rahman süreleri, ardından bir fatiha 11 ihlas okutuldu.

*Bunlar sağ elim sağ dizde 👌parmaklarım bu şekilde ,sayfalar sol elimle çevrildi. Ardından Kur’an’ı kerim önüme kondu. Yasin sayfası açtırılıp yazmaya başladı, elim. Arada sağ işaret parmağım kulağımın içine götürülüp, her cümlesi dikkatle yazdırıldı. Bazen ise kalemi kulağımın içine değdirip yazdı. *Yazdırılanları hemen aktarıp gönderiyorum hocam. selam es selame ❤

*Bismillâhirrâhmânirrâhım. Yâ-sin, İnsan bir damla sudan yaratılmıştır. Kendinden kendine yolculuğu başladığında ,her varda cenabı Allah’ı bilir görür ve tanır. As’lolan pişmeden kendindeki varlık iddiasında bulunan kulların, nasıl olurda bunu bilmez oluşudur. *Fatiha’nın özünden olup ta, kimsenin kendini tanıyamaması bir gerçektir.

Hamd Âlemlerin Rabbi olan Allah’a mahsus oluşunu dahi kavrayamazken insanlık dersi vermeye çalışan, ukalaca ahkam kesen, kendini bilmezlerin yanında duruşlarını hiç bozmaksızın Allah’u Teâlâya gönülden bağlı kulların içinde kopan fırtınayı görmezden gelmelerine bir anlam verebilmiş değilim. İtikadı bozuk insanın ne yaptığı işte ne de söylediği sözde birlik vardır.

*Netlikten bir haber yaşar giderler. İşte özünün kaynağına inenler ise birliğin, beraberliğin aslında bir tek yüce Yaradan’a bağlanmaktan geçtiğini bilir. Hiç’likten kurtulur, kurtulunca da hala kulluğunu ifa etmeye gayret ederek, nerden geldiğini daima hatırında tutarak, Allah’a olan borcunu ifade edercesine insanları Hakk’a çağırır. Burada yapılması gerekenleri insanlara layık bir şekilde anlatır. Farkındalık yaratmak içinde içlerinden en ilginç olanları seçer.

Yani kendisini ifade edemeyen birileri anlar ki her şeyin başı sonu ucu bucağı olmayan bilinmeyen ilim deryasından geçer. *Haydi şimdi ise sizlere bir soru? ( İnsan neden kim olduğunu araştırmaz da hesapsızca yaşar ve ölür. ) birlikte olmanın getirisini dahi anlamazlar. Evet şimdilik buradan sohbet yeter. Hakk tealadan dileğim Ali kulunun ve öğrencilerinin Birlik ve beraberlikleri ilelebet sürer.

*Müslümanlığın ihtiyacı olan neferleri yetiştirirler. Hiçbir zaman ihtilafa düşmeden kendilerine verilen görevlere itimat edip yaşantılarını buna göre sürdürürler. Selam ve duayla sizleri Allah’a emanet ediyorum, ZÜLFİKARLAR ! ALİM’İN yiğit neferleri, geleceğin umudu sizlere bağlı. Lütfen artık birlik olun. Ben :Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık.

*Alim Benim Sana Olan İnancım devam ediyor. Ayşe’yle irtibat kurdum ve onunla sana bilmen gerekenleri ileteceğim. *Hala neden Zülfikarların derslerine başlamadığını merak ediyorum. Sen bir Öğretmen olarak ağırlığını koyamıyorsun. Hala merhametli Hala sevecen oluşun yüzünden seninle asıl yapmamız gerekenleri yapamıyoruz. İstediğine ulaşana dek durmak yok. Hızlı yol almalısın ve bunları Zülfikarlarla paylaşmalısın. Artık hepsi bir Evliya kıvamında. Görev dağılımı yaparak işleri kolaylaştırabilirsin değil mi.

*Haydi Gün Kızıl Elmaya ulaşma günüdür. Payidar Olasın, Evladım Alim. *Seninle övünüyorum. Öğrencimin öğrencisiyle irtibat kurmak çok zor oldu. Bir daha ki sefere istediklerimi gerçekleştirmiş olman umuduyla, Allah Yar Ve Yardımcın olsun. Hafız Hüseyin Kemal Yeşilışık *İsmail Fidan’ın Hocasıyım. Sana da Teşekkür Ederim. İnşallah seninle ilklere imza atacağız. Selam es Selame Ayşe’m.

(Hocam bunu sonradan yazdı ve yazıları kalp içine aldı. Yukarıda yazılan yazı Fatiha’dan olan bölüm de fatiha sayfası açtırıp öyle yazdırdı. Hocam şems vaktinde başlayıp Zühre’de bitirdi. İnanın kelimelerin bir harfini bile değiştirmedim. Yazdırılanlar boyunca kendimde değildim. Yazı bitti kendime geldim. Şoktayım hocam. İnanın dönüp okuyacağım inşallah. Çünkü çok merak ediyorum neler yazdırıldığını. Hemen geliyorum hocam 2 saattir oturuyorum. Abdest tazeliyeyim.)

-Selam es selame AzizeM. Ayşecan. Selam efendimiz sa. Ehlibeyte, ashabı kiram a ve hocam Hafız Hüseyin kemal Sertyeşilışık a olsun. Sen, ben ve Zülfikar da bu ziyafete dahil olalım inşaallah. Maşaallah, barikallah. Senin gibi ben de hayretteyim.

-Selam es selametle hocam.

*Ve aleykümselam Alim. Nerelerdeydin birkaç saattir kızımızla beraberiz.

-Yazılanları okuyor, devamını merakla bekliyordum, efendim.

*Alim sana diyorum. Benim ben. Hocanın hocası hafız Hüseyin kemal Yeşilışık.

-Hoş geldiniz efendimiz. Ellerinizden saygı ve sevgilerimle öperim.

*İşte şimdi oldu Alim. Her şeyinle mükemmelsin yine. Hoş buldum Alim. Alim seninle artık konuşabilmek çok güzel, uzun zamandır irtibat kurmaya çalışıyorum. Hamd ve şükrederim rabbime

-Bu kadar net görüşmeye alışık olmadığımız için hayretimizi hoş görün lütfen. Dün görüşmemiz kesilmişti.

*Biliyorum Alim, Biliyorum. Evet.

-Siz miydiniz efendimiz, Maşaallah barikallah.

*Kızımız çok akıllı. Bugün kendini temizledi parazitlerden. Dilerim bundan böyle rahat görüşürüz. Hamdolsun duacınız, Alim. İnşallah Allah yar ve yardımcımız olsun, Alim. Ümmeti Muhammedin Anası ağladı, kafirlerin elinde. Bundan böyle seninle irtibat halinde olacağım.

-Efendim bilmediğimiz kusurlarımız konusunda bizi bilgilendirin lütfen. Lütfedin efendim.

*Erenler haber bekler Alim. Kızımızın duasıyla erenler icabet ettik çok şükür.

-Bilmediklerimizi öğretin, yapalım, İnşaallah değişmesi gereken her tecelliyi acilen değiştirelim. Müslümanların yüzü gülsün bundan böyle.

*Alim şimdilik bu kadar görüşme yeter. Yormayalım kızımızı. Çok yoruldu, saatlerdir onunlayım. Müslümanlar Hep gülecek inşallah…Neferlerin çok sadık Alim Aferin sana.

-Tamam efendimiz. Siz nasıl isterseniz öyle devam ederiz. Emrinizdeyiz efendim.

*Bekle Alim. İşte gerçek dost böyle olur. Yüzyıllardır süregelen bir çöküşü sonlandırdın ve islamı canlandırdın, Erenlerin duası seninle her daim.

-Umutlarımız var inşaallah efendim. Allah yar ve yardımcımız olsun.

*Alim kızımız bayılacak tamam artık. Selamette kalasın her daim.

-İnşaallah Kemal’e erdirmek dileriz. İlim sizin biz hizmetkârız efendim. Sizin maneviyatınız ve bıraktığınız ilimdir başarının anahtarı.

*Allah’ın seçilmiş kullarına iyi bak gözümün nuru, Alim.

-Teşekkürler ederim efendimiz. Selam Erenler meclisinde olsun. Uğurlar olsun.

*Mütevazi olma Alim. Hakk ederek geldin sen buralara, yıllardır…

-Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn. Şükürler olsun. (Hocam)

-Hoş geldin Ayşe’m çok yoruldun. Hakkını kardeşlerine, İslam âlemine helal et.

*Dayanamadım daha fazla çok özür dilerim.

-Yeniden, yeniden gelecek inşaallah. İleride görüşeceğiz.

*Şükürler olsun, Hamd olsun, can hocam. Sonuna kadar helaldir, hakkım. Gelsin hocam başım gözüm üstüne. Tamam hocam. Biraz dinlenebilir miyim.

-Şimdi dinlen.

*Asıl siz hakkınızı helal edin lütfen. Sizi çok seviyorum. En emine emanet olun hocam hayırlı geceler selam es selame ❤

-Seni Allah, Resulullah ve bütün erenlerle birlikte seviyorum. Rabbim e emanetimsin❤️💞❤️

*😘😍😘😘😘😘😘 ben de sizi hocam. Çok duygulandım ağlayacağım ben.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.