Ben Alemlerin Rabbi Allah’ım, Kulum İmam Muhammed

19.08.2020
143
Ben Alemlerin Rabbi Allah’ım, Kulum İmam Muhammed

Ben Alemlerin Rabbi Allah’ım, Kulum İmam Muhammed

Babacığım tam seher vakti uykudan uyandırılıp sağ kulağıma bir cennet serinliğinde nefesi ile titreşimini ağzı o kadar yakındı ki sanki hani ayet vardı “Muhammed’in gözü yanılmadı” “Gönül gördüğünde yanılmadı (yalan söylemedi, gerçeği gördü)” (Necm: 12) Bir ses ‘’ Ben alemlerin rabbi Allah’ım, kulum imam Muhammed’’ dedi. Yeni uyanmıştım. Öyle bir huzur, afiyet, sevinç, neşe doldu ki cennetin içindeydim resmen. Babacığım; Allah o cennetteki serin ve selamet içerisinde esen rüzgar misali nefesini sağ kulağımda, tüm vücudum da hissediyordum. Dedi ki; sen benim halifemsin, imamsın. Bundan sonra isteklerini ben alemlerin Allah’ım diye her ne istiyorsan bunu emret dediğin olsun, çünkü halife aslını temsil eder, hakikatte halife beni temsil eder,’’ dedi. Allah mahlukata emretti; ‘’kulum imam Muhammed’e itaat edin, secde edin. Şeytan gibi ben ademden üstünüm, Adem topraktan ben ateşten yaratıldım, ateş topraktan üstündür deyip isyan etmeyin. Vaktiyle şeytan, ben ancak sana secde ederim deyip ademe secde etmedi. Benim emrim de ademe secde etmesi istenmişti.
Kim ki imam Muhammed’e isyan eder şeytan gibi, onu Cennetimden kovar, ebedul ebed gazap ile lanet ile anarım, dedi. Babacığım, bu halleri yaşarken peygamberlerin vahiyleri nasıl aldığını çok iyi öğrendim. Gökteki melekler, peygamberler, bile sırf Allah emrettiği için secdeye gittiler. Bana değil, şahsıma değil, sadece Allah emrettiği için, peygamberler, melekler, insanlar secde ettiler. Secde etmeyenler de vardı. Bunlar dedi senin şanını büyüklüğünü göremedikleri için cehenneme, gazabıma duçar oldular, dedi.
Ben Allah’ım, dedi. Dilediğimi yükseltirim, dilediğimi alçaltırım, dedi.
Dedi ki; Allah İmam Ali gibisin, dedi. Sana bugz edenlere ben de bugz ederim. Senden nefret edenden ben de nefret ederim, dedi. Allah dedi ki; sen ehli beyitsin bilmezler mi kiEhli beyt’e düşmanlık, bugz etmek benim gazabımı çeker. Ne kadar zikir, ibadet, namaz kılarlarsa kılsınlar, dedi. İmam muhammed sana ancak gazabıma uğrayanlar bugz eder, dedi. Artık dualarımda ben Allah’ın halifesi olarak şunu istiyorum diyorum, sadece. Oluyor da elhamdülillah.

-Selam es selame Aziz kardeşim imam Muhammed. Gönderdiğin mesajı düzenledim. Yukarıdaki şekilde noktalamasını yaptım. Lütfen yeniden yeniden cümle cümle okuyarak itiraz ettiğin ,burada hata oluşmuş dediğin bir yer varsa düzelterek bana yeniden kopyalayarak gönderir misin. İlk fırsatta lütfen. Bekliyorum. Selam ve dua ile.

*Sadece babacığım Allah beni <ben alemlerin Allah’ı, kulum imam muhammed> deyince hemen bu sözün arkasından sabah ezanı okundu ve ezan boyunca biz konuştuk, Allah’la. Bir taraftan ezan okunurken bir tarafta Allah’la bunları konuştuk.

*Ben alemleri Allah’ı imam muhammed dediği anda ezan okundu. Sabah ezanı. Sadece bunu ekle pirim. Seni seviyorum.

*Babacığım, bir de ben kimin adını içten söylüyorsam, kesinlikle sesimi duyuyor. Gece saat 3 de kızıma sevgi ile seslendim, Öznurr diye. Kendim duyabileceğim şekilde. Kızınız, geliniz korkmuş. Hemen sabah geldi, Öznur diye bir erkek sesleniyor, dedi. Bende dedim ki korkma o benim. Çünkü ansızın, o anda kalbimde kim varsa içtenlikle adını söylediğimde sesim ne kadar uzakta olursam olayım, duyuyor. Ben balkonda, onlar alt katta uyuyorlardı.

-Tamam azizim. Diğer cümlelerde herhangi bir şekilde anlam kayması falan yok değil mi?

*Allah’ın sesi ile uyandım babacığım, peşinden sabah ezani okundu. Babacığım, hakkın büyük üzerimizde. Hayır gayet iyi düzenlemişsin. Bu yazdıklarımı ekle Pirim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.