Beli ve süfli 1. Tevbe edin bizden kurtulun

26.08.2017
781
Beli ve süfli 1. Tevbe edin bizden kurtulun

Beli ve süfli 1. Tevbe edin bizden kurtulun

Hayırlı geceler hocam.  Bu günkü namazlarım da nefes alış verişlerim daha derindi ciğerlerim şişercesine nefes alıp veriyorum. Namaz da okuduğum her surenin her kelimesinde derin nefes alıp veriyorum… En çok da secde de sübhane rabbiyel ala dedikçe ve düşündükçe şu an yazarken dahi derin nefes alıp veriyorum.

Namazlarım ve sağ devrim çok uzun sürüyor çok şükür… Birçok sureyi yatarak okuyorum, sırt üstü, sağ yan, sol yan, yüz üstü…

Akşam ezanını seccade başın da bekliyorum. Namaz ve sağ devrim bittiğinde yatsı okunuyor. Bu akşam misafirim vardı. Geç başladığım için sağ devrindeki her yöne yatışlarım akşam namazında oldu. Sağ devrim de yatmadım. Namaz sonunda el açıp dua ederken kafam da sağ ve sol devri yapıyor. Bu gün nedense namaz da sağ devrinde ve ayakta sabit dururken, olduğum yerde bedenim daire çizilerek sol devri yaptı. Her gün değişik hareketler ekleniyor, çok şükür.

Bir arkadaşım gözlerim ‘’puslu görüyor’’ dedi. Arkasında durdum elimi alnına ve gözüne koyup şifası için niyet edip Ayetel kürsi okudum. Bedeni sağ devri yaptı. Bittiğin de rahatsızlığım geçti dedi. Ellerim de bir enerji olduğunu namaz ve devre niyetlenirken çok hissediyorum.

Selam es selame azizem. Tedavi edici yanın gelişmiş durumda belirttiklerine göre. Lütfen benim genel olarak bedeni ve ruhi rahatsızlıklarımı niyet ederek ve resmime bakarak okur musun? Uzaktan etkinizi test edelim inşaallah.

Selam es selame hocam. Onu ben arkadaşlara yapıyorum iyi geldiğini söylüyorlar

Öyleyse lütfen bir de bu fakir nasiplensin nurlarınızdan.

Bu gün Rize’de bir arkadaşın başı ağrıyordu ve çok bitkinim dedi. Resmine okudum. Sağ el başparmağımı alnına koyup okudum, ağrının geçtiğini, bedeninin düzeldiğini söyledi. Ama başım da bir basınç var dedi.

Rabbim yar ve yardımcın olsun. İnşaallah çok daha derinleşeceksiniz. Dualarımdasınız, gönlümdesiniz.

Hocam Rabbim siz den razı olsun her namaz da sıhhatiniz huzurunuz ve daha birçok şey için dua ediyorum ve dualarımı ederken hep sağ kolum seğiriyor, çok şükür.

Maşaallah barikallah… Çok yıprandık belican… Makine başından kalkamaz oldum. Temiz havaya hasret kaldık. Çok mesaj var. Çok okuyup, çok yazmam gerekiyor.

Rabbim güç kuvvet sıhhat versin inşaAllah kolaylıklar versin. Bu gece teheccüd sonrası resminize okuyacağım inşaAllah. Ya da istediğiniz bir vakit varsa.

Teşekkür ederim… Şimdiden allah razı olsun.

Âmin ecmain.

Tamam. Teeccüdde okuyun… Vardır o cümlenizde bir hikmet.

İnşaAllah hocam sağlıcakla kalın.

Sizin yaşadıklarınızı dikkatle izleyeceğim. Öğrenilmesi gereken sırlar var. Rabbim bizi boşuna buluşturmuş olamaz. Sizinle uzun beraberliğimiz olacak inşaallah.

İnşaAllah hocam

Bu zikirle önün açılacak. Geçmişin yükünden sıyrılacaksınız biiznillah. Pırıl pırıl bir yolculuk olur inşaallah

MaşaAllah âmin hocam

Mucizeler yaşayanlar var. Sizde inşaallah rabbimin yardımına nail olursunuz… Çok kişiyi okuyarak kendinizi açık etmeyin, şimdilik. Okuduklarınıza sırrımı saklayın lütfen de ve sadece çok yakınlarına yapın. Hatta onların haberi olmadan okuyun. Sevdiklerine habersiz şifa ver. Dillerini tutamayanlar çıkar. Şöhret ilerlemene engel olur allah korusun. Namazlarını gizli kıl. Kendini kem gözlerden sakla.

Peki, hocam öyle yapıyorum zaten. Elim den geldiğince gizli kılıyorum, gören deli der zaten. Oğluma bile sakın bakma diyorum.

Harikasın.

Size yazmadan dilim seğiriyor zaten, izin çıkıyor. Rabbim izin vermedikçe söyleyemem inşaAllah

Rabbim istiridye içindeki inci gibi şimdilik sakalasın seni inşaallah.

Âmin inşaAllah.

-Görüşmek üzere allah rahatlık versin… Şu anda cemal bir vakitteyiz dualar kabul. Eşref saati. Dostluk makamı. Namazla, zikirle süsleyebilirsin. Saat 2 ye kadar cemaldeyiz.

Sağ olun hocam rabbim size de rahatlık versin hemen namaza duruyorum

Selam es selame hocam. Akşam namazı şimdi kılınabilir mi?

Ezen okunduysa kılınır. Bu mesajı yazdığın saatte ezan okunmuş olmasa gerek. Ankara’da mıydınız unuttum.

Ben İstanbul’dayım hocam. Ezan okunmamıştı daha. Hocam dün en son sizle konuştuk dan sonra çok gelişmeler oldu. Hayretim giderek artıyor. Hocam garip şeyler oluyor. Ben namazımı kılarak sağ devrimi yaparak, düzenli zikirlerimi yaparak, bana nasıl süfli musallat olur. Aynı anda seğirme de alıyorum.

Süfli varsa eğer önceden girmiştir. Zamanla sizi terek edecektir. Süfliler varsa ulviler de var. Kim güçlü ise kişi ağırlıklı olarak o etkiyi yaşar. Herkesin bir süflisi vardır.

Konuşuyor hocam benimle. Klavye harflerine baktırarak.

ne diyor mesela. Evet, böyle konuştuğumuz kişiler var. Süflileriyle tartıştığımız bile oluyor.

Kardeşimle miras evimiz vardı. Ona hakkından az verdim, evi var diye. Razı oldu. Onun evini ver diyor. Israrla sebebini sordum. Eşim onda diyor. O mutlu olsun diyor.