Bana neler oluyor böyle

20.08.2017
669
Bana neler oluyor böyle

Bana neler oluyor böyle

Selam es selame hocam.  Ya latıfün zikrim yarın 41 gün olacak. Her sabah namazım da ve her akşam namazın dan sonra düzenli sağ devrimi yapıyorum. Sağ devrine başlayalı namazımı kılmaya da başladım çok şükür. Sağ devrim de ve her vakit namazımın her rekâtını parmaklarımın ucun da sağa sola döndürülerek kılıyorum. Ettahiyyatu de dahi geriye, sola doğru ağırlığımı verip dizlerim yükseltiliyor.                          

Bu gün akşam önce namazım da rükûa eğdirildim ve direk secdeye eğriltildim. Sağ devrim de de oturtuldum, secde ettim, daha değişik ayak hareketleri yaptırıldı. Sanki sol tarafım, celal tarafım bastırılmaya çalışılıyor. Doğrusunu Rabbim bilir. Bir hafta önce başörtüm gül kokuyordu. Acaba yanlışmış koku alıyorum diye oğluma koklattım; gül kokuyor anne dedi. Babam’ın vefat ettiği sabah da o kokuyu almıştım. Ara ara o koku gelirdi burnuma. Ve geçen gün paylaştığınız duayı el açıp hıçkırıklar la okudum, elimi yüzüme götürdüğüm de sağ elim gül kokuyordu… Rabbim siz den razı olsun… Sağlıklı, huzurlu, uzun ömürler versin… Yarından sonra rabbi zidni zikrine mi başlayayım. Yardımcı olur musunuz? Selam es selame.

İnşaallah ikinci zikrinize başlayalım. Rabbimizden ilim ve sezgi gücü ile iman gücümüzü artırmasını dileyelim. Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imamen. Okuyunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Selam es selame

Selam es selame hocam ikindi namazını kılarken 1 defa rükû yaptım, direk secdeye gidiyorum. Ayaklarım, dizlerim sürekli hareketli. Ettahiyyatu okurken soluma ağırlık verilerek döndürülüyorum. Namaz sonrası tespihlerim ve duamda dahi döndürülüyorum. Tüm okumalarım bittiğin de 9 defa daha, oturduğum yerde üst bedenim döndürülüyor. Ayakta bi yudum su içsem bile sol yanıma ağrılığımı veriyorum. Namazlarımı hep böyle mi kılacağım. Neden böyle oluyor sizce, Allah razı olsun. Selam es selame

Maşaallah barikallah… Sabırla yaşadıklarından ders çıkarmaya bak. Çok yardım alıyorsun. Demektir.

Selam es selame hocam. Doğum gününüz kutlu olsun. Rabbim sağlık, sıhhat, uzun ömür versin. Her namaz da dualarımdasınız. Ya latıfün zikrini çekerken bir gece Uykudan Ente tevatürrahiym diye uyandım. Rabbi zidni ‘ye başlamıştım, dün gece rüyam da kuran okuyordum… İlla bi Metehan ilahisini söyleyerek uyandım.  Hocam Rabbim affetsin ben beddua etmiştim,  çok pişmanım çok tövbe ettim… Ondan sonra bu çene ve omuz seğirmelerini almaya başladım. Rabbi zidni zikriyle. Ya latıfün a devam edeyim mi?

Paylaştığınız videoyu izlerken içimi bir korku kapladı… İlkyazım da anlatmıştım geçen sene burnumun sol deliğinden siyah bir duman girmişti. Ve beynimi elektrik çarpmıştı, kendimi iyi hissetmiştim… Gerçi o olaydan sonra güzel rüyalarım oldu. Tabi hatalarım da maalesef… Bir kaç defa rüyalarımda ailemde ki erkeklerin cinsel yaklaşımları olduğunu gördüm. Bu rüyalar hem çok üzüyor, hem de çok korkutuyor. Ne yapmalıyım hocam bana da musallat olmuş mudur? Cevabınızı bekler, ellerinizden öperim. Allah razı olsun. Selam es selame.

Ya latıfün zikrine geri dön. Tövbe namazı kıl ve yaptığın beddua için tövbe et. Beddua ettiğin kişiye dua et. Kalbinden geçen her türlü pişmanlığı rabbine arzet. Geçmiş günahlarının affı için sadaka ver… Ya latıfün zikrini çekmeyi sürdür. Ve gelişmeleri bana yaz. Selam es selame. Allah razı olsun muhterem, doğum günü münasebetiyle ettiğiniz duanıza âminle katılıyor, cümle Müslim ve müminlerle birlikte size de sağlıklı, verimli, uzun ve mutlu ömürler diliyorum; İnşaallah sonu cennet cemalle şereflenmek olan yolculuğumuz herbirimize teker teker kolay gelsin. Rabbimiz ümmeti Muhammedî ve milletimizi her türlü beladan, kazadan, fitneden, zarar, ziyandan korusun, tahkiki imanla şereflendirsin izni keremiyle. Âmin…

Âmin ecmain. Allah razı olsun. Selam es selame hocam 

Bu sabah uyandığım da gözlerim kapalıyken çirkin suratlar, kötü suretler gördüm. Bazıları resim gibi, bazıları hareketliydi… Ben bu gün tüm namazlarımın son rekâtında tesbih ve zikirlerimde yere bir sağıma bir soluma yatırıldım… Öğleden sonra kendimi çok iyi hissettim. Tüm günüm tövbe ederek, ağlayarak geçiyor… Seccadem de sanki kumaş iz yapmış kötü yüz şekilleri var gibi gördüm bu gün… Çok fazla seğirme alıyorum… Birçoğu yazılarınız da yok. Sanki dişim bile seğiriyor… Lütfen bana dua edin hocam…

Allah yardımcın olsun. Tövbe etmeye devam ederken, başım gözüm sakadası diyerek çevrendeki dul, yetim veya yoksullara sadaka ver. Sadaka kazayı belayı önler ömrü uzatır. Sağ devri yapmayı ihmal etme. Sağ devrinde Ayetel kürsiye kâfurun suresini de ekleyerek oku, devrini böylece tamamla. En kısa zamanda geçer inşaallah. Allah yar ve yardımcın olsun… Korkma, süfliler korkudan beslenirler. Onlar varsa koruyucu rabbimiz ve melekleri de var. Korku gelirse ya rabbi ya rabbi esmasını zikret. Sana sığınırım rabbim sen izin vermezsen kimse kimseye bir şey yapamaz diye dua edersin. Selam es selame

Âmin hocam… Allah razı olsun.

Selam es selame hocam; Paylaştığınız süfli çıkarma videosunu izliyorum. Sırtım da bir hareketlenme oluyor, bir şey geziyor gibi. Hatta bir dua okunuyordu o an yandı orası.

Güzeldir… Senin ki… Sende de vardırlar. Duadan etkilendiler. Sadaka ver tövbe et. Zikrine dikkat et.

Önceden iki kürek kemiği arası seğiriyordu

O harika haberdir. Haberlerin en müjdesidir. Makamın gelişiyor yükseliyor. Orası nübüvvet mührüdür. Peygamber soyusun, haberin olsun. Aman dikkat. Sıkı dur sıkı çalış.

İnşaAllah. Sağ devrimi çok düzenli yapıyorum. Namazlarımı da vaktin de kılıyorum çok şükür. Dediklerinizi yapıyorum hocam, Allah razı olsun. Ayetel küresiyle ve Amenerrasülüyle namaz kılıyorum. Secde de la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin i söylüyorum.

Bütün süfliyatı temizliyorsun üzerinden. Sağ önünden kuran alacaksın inşaallah.

Sadece teheccüd de mi bunlar okunur.

Yazıyı dikkatle oku. ZİKR ADABI.

Tamam, hocam Allah razı olsun. Sağ olun…

Hayırlı geceler hocam… Namazlarımda ve sağ devrimde sırt üstü, yüz üstü, sol kol içeride sağ yan ve sol yanıma yatırılıyorum. Ve başımın sağ yanı sürekli seğiriyor. Başımın üstü sağ yanı. Halı ve seccade de değil de parke üzerin de yaptırılıyor namaz ve sağ devrim.

Size yapılanlar tecrüben dâhilinde değil. Kalben iyi şeyler yaşadığını hissediyorum sadece. Ve ihtilaçlarını cemali olmasından dolayı… Güzel şeyeler yaşıyorsun diyorum. Rabbimize emanetiz ya. Bence sana farklı bir ilim verilecek. Aman dikkat et namaz ve zikirlerini asla ihmal etme. Rabbi seni kutsasın. O seni çevirenler ancak melekler olabilir. Rabbime emanetimsin. Sizin yaşadıklarınızdan ben de çok şey öğreniyor, rabbime hamd ediyorum. Başının tepesinin sağ yanı hayırlı işlere memur edileceğine işarettir. Manen görevlilerden olacaksın inşaallah. Selam es selame

İnşaAllah hocam, sağ olun. Allah razı olsun… Celali ihtilaçlar da alıyorum. Ama azaldı çok şükür. Celali ihtilaçları savunmak üzere efal yapmaya yetişemediğim için yardım ediliyor diye düşünüyorum. Doğrusunu Rabbim bilir. Sizle yazışırken de sol üst dudağım iç den seğiriyor.  Selam es selame

Cesarettir inşaallah… Güzel gidiyoruz. Bakalım daha neler yaşatacak rabbimiz. İşin başındayız. Arındıkça daha büyük açılımlar yaşarsınız inşaallah. Tayyı mekân tayı zaman yapan çok arkadaşımız var. Bazıları cennetleri bile veya dünyanın cennet köşelerini astral seyahatle görüp anlatıyorlar. Bazı tecrübeleri yayınlamıyoruz. Anlamsız bulanlar olur diye, sayfamız herkese açık. Zihnen inanamayalar olursa yani reddederlerse ileride kendileri o mucizeleri yaşayamazlar. O yüzden inançlarını kolay akıl alır şeylerle kuvvetlendirmektir maksadımız.

Astral seyahat denilen şeyi yaşadım hocam… Bilmediğim şehirleri tepeden izleyerek gezdim. Tüm yazılarınızı okuyorum… Bir de sürekli 19 rakamıyla karşılaşıyorum nedense.

İçinde bulunduğumuz çağ deccal/mehdi çağıdır… Bir yanda küfrün en dibi, diğer yanda imanın en zirvesi yaşanıyor. Ne mutlu imanla süslenenlere, nasiplenenlere. Ne bedbahttırlar o kâfiler ki gökler bu kadar yardım ettiği halde akıllarını kullanmıyorlar.

Rabbim nurunu tamamlayacak inşaAllah. Geçen yıl burnum dan siyah duman girdiğin de kıyamet sürecinde olduğumuzu düşünmüştüm. O duman ne olabilir hocam. Gece karanlığıydı ezan okunurken.

İçinize süfli girdi demektir.

Rabbime daha da yaklaştırdı beni.

-Bu zikir geçmişinizdeki hatalarınızdan faydalanıp sizde yerleşen bütün ceza meleklerini temizleyecek inşaallah. Siz rabbinize zaten yakındınız. Yoksa onun girişini göremezdiniz. Şimdi ilim le ilerleyeceğiz. Daha başarılı ve sürekli tali ederek manen yükselecek, düzenli nur gücü kazanacaksınız inşaallah.

İnşaAllah… Duanızı esirgemeyin hocam dualarımdasınız selam es selame

Bilmukabele. Selam es selame

Hayırlı günler hocam… Dün gece bayan arkadaşlarım vardı yatılı… Tedirgin olmuştum. Beni sağ devrin de ve namaz da görürlerse ne derim diye. Sadece salon da kılabiliyorum, boş bırakmam gerekiyordu… İçlerin den biri çok eski dostum, ona her şeyimi anlatırım biliyor. Rabbimin izniyle dilim seğirdik den sonra söyleyebiliyorum zaten… Rükûsuz ve yere yatırılarak kıldığımı görseler nasıl açıklardım. Çok şükür gören olmadı. Her şeyimi bilen arkadaşa anlatırken bunları… Vücudum sabit dururken o an hangi ihtilacı alıyorsam savunmaya geçiyor. Konuşurken ben olduğum yer de kendi etrafımda dönmeye başladım, dönerken bana sarıldı. O da benimle dönmeye başladı… Şaşırdık. Sonra ben sağ elini tuttum ‘’la hüzni, vela gammı, vela emrazi fil hayati’’ dedikçe ayakları hareketlendi… Fatiha’yı okudum, olduğu yerde sağ devri yaptı… Hatta parmağımla kaşına dokundum sağa doğru çekince yana düştü… Arkasına geçtim elimi uzak dan sırtına tuttum geriye doğru elimi çekince o da sırt üstü düşüyordu. Diğerlerine de yaptım aynı şeyler onlarda da oldu.

Her namaz da ve sağ devrim de sol el üstü, sağ yüzük parmağım seğiriyor, çok şükür… Namaz ve sağ devrin de çok derin nefes alıp vermeye başladım. Bu gün kuşluk namazı bitince tesbihi sürt üstü yatar vaziyette sağ elim yukarda çektirildim. Ya latıfün zikrini de yüz üstü sol elim karnım da yatarak çektirdiler. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin.

Seni okumak bize bilgi hem haz veriyor. Gelişmeleri bütün ayrıntısı ile yaz. Tecrübelerini artır. Hasta ve kederli olanları oku.

Sağ olun hocam.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Kübra dedi ki:

  Selamün Aleyküm Hocam Gözlerimi kapatınca gece gözlerimin içinde kendimi izliyorum bi ara mevlanıyı görür gibi oldum ve rüyamda yasin ve amme suresini ezbere okurken gördüm uzun yıllar önce hafızlık yapmıştım fakat tamamlamadım garip fakat duvarda olsun bi yere uzun uzun bakınca farklı yüzler görüyorum ve günlük yaşantımı rüyamda görmeye başladım zaman zaman müsait olunca bana cevap yazarsanız sevinirim Hocam Rabbime emanetsiniz Sevgi ve ışıkla kalın hayırlı günler dilerim..

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   İnşaallah düzenli zikire başlayalım Kübracan..Allah seni seviyor…düzenli divanında istiyor…selam es selame

 2. Ayşe dedi ki:

  Selamün aleyküm hocam… Sol gözüm segirdiğinde hep kötü bişiyler oluyor..en son 7 ay önce oldu ve babamı kaybettim..ve yaklaşık 1 aydır ara ara oluodu ve son birkaç gündür çok sıklaştı gözümü kırparken bile zorlaniyorum..ne yapmam lazım ve sag devrini tam olarak anlamadım ben lütfen yardımcı olunn

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame ayaşecan..ihtilaçnamede hem haberin ölüme kadar varan kederi işareten bildirdiği hem de savunma şekli yazılıdır.sağ devrini yeniden okuyarak ve öncelikle duasız prova yaparak öğrenebilirsiniz..anlayamadıysanız bir yakınınızdan faydalanın.

 3. Ezgi dedi ki:

  Allah’ın selamı üzerinize olsun hocam .. karmakarışık ve bir okadar hatırlamakta güçlük çektiğim bir rüya , ama aklımda kalan tek şey “ niyet et , ve Allah’ın isimlerini oku “ dedi bana bir ses! Nasıldı kimdi şuan hatırlamıyorum gece ilk uyandığımda herşey çok netti ama şuan hepsi gitti beynimden aklımda kalan bu ve hissediyorum bu bir işaret ve size de sormak istiyorum bilginize ihtiyacım var.. Allah’a emanet olun

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame ezgican..

   https://www.hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/ ..

   bu linki okuyarak başla ..iyi niyet ile..selam es selame

   1. Anonim dedi ki:

    Teşekkür ederim hocam zahmet edip cevapladığınız için ? çok mutlu oldum. Allah’a emanet olun.

    1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

     selam es selame

 4. Selim dedi ki:

  Allahın resulünün sevdiklerünin slm ve bereketi sizlerin hanelerinizin üzerine olsun,düngece rüyamda sizün bir terkibinizi bana öğretiyordunuz,rüyamda suya okumam gereken bi dua yazılıydı onu tarif ediyorsunuz ,suya okuduktan sonra iki türlü şey olabilir gibisinden bir ya Allahı görücem yada muazam bişi ile karşılaşcam, ikinci olarakta eyer catık kaslı bi adam görürsen felak yada nas suresini oku diyorsunuz,sonra uyandım

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   rüyan mübarek olsun hayırlara gelsin selam es selame

 5. Büşra dedi ki:

  Selam es selame hocam arkadaş ne şanslı ki peygamber soyundan bize de hocalar sülalesi derler dedem de yarım hafızdı hatta dedemin dedesi evliya imiş adı da Osman efendim imiş ama abim hep dalga geçer ve şöyle der siz Yahudi soyusunuz halbuki dedelerimiz hep hacı hoca imiş çok bir önemi olmasa da ben de merak ediyorum soyumuz kime nereye dayanıyor bunu keşke Allah gösterse bize

 6. nesceren dedi ki:

  Selam es selame hocam.Sosyal medyedan tevafuken yazılarınızı okudum ve sitenize üye olduk okuduklarım kadarıyla da zikirlerinize devam ediyorum.Anvak ben üveys zikri yaparken tanıştım yazılarınızla latifün zikrine sayısız devam ediyorum.rüyamda saçlarımın bir tutam kökten koptuğunu gördüm elimde birine gösteriyorum gösterirken de köklerinde hareket eden kurtcuklar görüyorum ancak kopan saçlarımın olduğu yer açık değil hala gür ve koptuğu belli değil.Sonrasında da yüksek bir binaya çıkıyorum elimde bavulun ile..Yorumlarsanız sevinirim

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   rüyan güzel..verilen zikirden başka zikir karıştırma.hikmet çorba yapar gibi davranmaya uygun değildir.acele ile iş olmaz.yükseklere çıkmak çok güzeldir.ya latıfün zikri ile beratını lamadan başka zikire girme.selam es selame