Ayasofya Camisi Hedef

29.07.2020
170
Ayasofya Camisi Hedef

Ayasofya Camisi Hedef

*Selam es selame hocam .hayırlı geceler…biraz önce gördüğüm şeyi yazayım …..
Bir sürü yüzü maskeli adam, ellerinde silah (tüfekti sanırım ) Ayasofya camisini hedef almışlar, kurşunlamaya hazırlanıyordu. Siz caminin minaresine çıkıyordunuz. Yuvarlak sütunu baştan başa kuran-ı Kerim’in sayfalarıyla kaplıyordunuz. Hangi sayfalar ve ayetler olduğunu okuyamadım …’’zamanı gelince sana okutacağım’’ diyordu, bir ses .
-Selam es selame Allah’ın izni ile koruyucu olarak Allah ve resulü yeter. Yüz yıla yakın zaman ezanlara, tekbirlere hasret olan kutsal mekan, bizim zamanımızda açılmıştır, şükür. İslamın üzerindeki küfrün vesayeti, mabetlerimize uzanan eli kırılmıştır biiznillah. Bir daha inşaallah asla mahrum olmayacak, Allah’ın nuru o kutsal mescit içinde ve dışında kıyamete kadar leman edecektir. Rabbimize hamdolsun. Küffarın hedefi hep karanlık işlerdir. Müminlerin işi ise hep aydınlığa dönüktür. Selam on sekiz bin alem üzerine ve efendimiz ile ailesine arkadaşlarına olsun. Ve AzizeM, Alperenbacım, selam senin ve bütün Zülfikarların da üzerine olsun. Her iki cihanda da cennet cemal kemal üzere yaşamayı nasip etsin mevlamız, cümlemize. Selam es selame.

*Amin hocam. Rabbim razı olsun. Hiç bir ümidimin kalmadığı bu dönemde benden vazgeçmediğiniz için.
-Senden nasıl vazgeçerim azizem. Biz aynı cephede, kelle koltukta on yıldır düzenli ölümüne savaşan iki mücahit değil miyiz. Sen benin kırılıp döküldüğüm zanlarda benden vazgeçtin mi ki ben senden geçeyim. Birimiz hepimiz için, hepimiz birimiz içiniz ve hep beraber şeriatı muhammedin yeniden alemlere şifa olması için, Allah ve resulünün rızası içiniz. Elhamdülillah. Her zaman bir şeylerin baskısı ile çalakalem yazıyoruz. Keşke cümlelerimizi düşünerek yazacak kadar zamanımız olsaydı. Gözlerinden öperek, rabbime emanet ediyorum seni, moralini yüksek tut lütfen. Umutsuzluk bize yakışmaz bunca emekten sonra. Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.