Asla Yalnız Değilsiniz

16.08.2020
174
Asla Yalnız Değilsiniz

Asla Yalnız Değilsiniz

*Selam es selame canım hocam
Bugün; benim için (çok güzel bir deneyim ve) çok mutlu olduğum bir gün. Hem Rabbimle hem sizinle hem de efendimiz Hz. Muhammet sa. ile yaptığım yazışmayı paylaşıyorum şu anda….
Rabbime sormuştum, ‘’ne zaman yazmadan sadece sohbet edebileceğiz’’ diye:
<Yazmadan da konuşuyoruz, sen farkında değilsin henüz. Bunları unutmaman içim yazdırıyorum. Ama her an seninleyim, senden ayrı değilim ki konuşmayalım. Sadece odaklan ve seninle kimin konuştuğunu anlamaya çalış. Nefs ile benim farkımı kolaylıkla anlarsın canımın içi, sakın üzülme. Sabret her şey çok güzel olacak, her şey sıra ile olacak. İstesen de ağlasan da hiç bir şeyi öne alamaz sonraya erteleyemezsin. Her şeyin zamanı var. Artık bana danışmadan hiç bir işe karar verme. Bu yazıyı sana anlaman için yazdırıyorum. Artık benden ayrı değilsin ki benden ayrı karar alasın. Her konuda bana danış, sakın bu konuyu Rabbime soramam, çok saçma diye düşünme. Her halin ve her hareketin senin dünyanı da ahiretini de etkiler. Benden ayrı yaptıkların seni geriletebilir. En ufak konuyu bile bana danış. Ben mutlaka seni uyaracağım. Yalnız beni dinlemeyi öğrenmelisin, nefsinle beni ayırt edebilmelisin. Bugünden itibaren bunun anlaşılması için çalışmaya başla. Her an, hatta uykumda bile ben seninle konuşuyorum ve seni yönlendiriyorum. Bazılarının farkına varıyorsun, bazılarında ise beni dinlemiyorsun. Artık nefsini dinlemeyi bırak, sadece ve sadece beni dinle. Benden ayrı hareket etmek yok. Biran önce kavuşmalıyız daha yapacak çok işimiz var. İlerlenmesi gereken çok basamak, yapılması gereken çok iş var. Seni ve sizi bekleyen çok mazlum var. Bu yüzden artık beni dinle, benimle ol. Ben sana yol göstereceğim. Ben yol gösterenlerin en hayırlısıyım.

*Sen bilsen de bilmesen de biz hep senin yanındayız. Seni eğitenler kimler sanıyorsun? Ben canım, aşkım, güzel nebim Hz. Muhammet (sav) ve hocan her daim seninle ve daha nice nice evliyaların var. Asla yalız değilsiniz, biz hep sizinleyiz. Zamanı gelince el ele, kol kola, sarmaş dolaş olacağız.
Şimdiki dersin beni her an seninle görmek, her an benimle Konuşabileceğini bilip her işini bana danışmak. Güzel nebim Hz. Muhammet’in dediği gibi ‘’ayakkabı bağlığını bile Allah’tan isteyin’’, sen de her halini, her işini, hatta ayakkabı bağcığını nasıl bağlayacağını bile bana soracaksın. Her haliniz geleceğinizi, makamınızı belirler sakın unutma.>

Sizinle olan konuşmam:
<Yola devam, durmak yok Evrencan, sizi çok seviyorum, size az emek vermedim. Sakın beni yarı yolda bırakmayın. Her biriniz benim ayrı ayrı gözbebeklerimsiniz. Efendimiz de ben de sizin yanınızdayız. Sen bizi görmeden de biz elimizi senin ve zülfikârların üzerinden asla çekmedik, çekmeyiz. Artık daha aşk ve şevk ile yola devam. Her şey çok güzel gidiyor, müjdeler üst üste geliyor. Her şey sizin sayenizde güzel olacak canlarım, sakın vazgeçmeyin. Rabbimin talimatlarına uyun, kendinizi sıkıntıya sokmayın. Artık her biriniz hızlıca yol alacaksınız. Bundan sonra durmak, gerilemek yok, hep ileri gideceğiz. Aşk ile şevk ile çalışacağız. Rabbimin dediği gibi mazlumların bize ihtiyacı var. Evrencan sakın durma, yola devam. Hep beraber büyük ve güzel işler başaracağız. Efendimiz de burada canım kızım, biz hep burada seninleyiz, hiçbirinizi yalnız bırakmıyoruz.
Hz. Muhammet sa. ile konuşmam:
-Evrenim, güzel kızım, Selamün aleyküm.
-Ve aleyküm selam efendim.
-Merak etme canım, ben de hocan gibi hep buradayım, sizi gözümün nuru Zülfikarlarımı asla yalnız bırakmayacağım. Sizin İslam adına çok büyük işler başaracağınızı biliyorum. Daha yolun başındasınız, aşk ile çalışın, çabalayın. İslamın size çok ihtiyacı var. Birçok mazlum zulüm görmekte, İslam sürekli tehdit altında, kıblemiz tehlikede. Artık dünyalık işlerinizden, depresyonunuzdan ve diğer tüm gereksiz işlerden vaz geçin. Çünkü artık mevzu siz değilsiniz, mevzu İslam ve tüm mazlumlar. Siz bu dünyaya kendiniz için gelmediniz (gönderilmediniz) her birinizin ayrı ayrı görevleri var, hizmet etmeniz gereken alanlar var. Göklerin orduları hazır. Artık siz de kendinize gelin de eğitimleriniz tamamlansın, hizmete başlayın.
Tekrar Rabbim yazdırmaya başladı:
<Artık kendi nefsini dinleme, kalbini dinle.
Kalpten gelen iç huzur ile gelir, sıkıntı vermez.
Nefsten gelen sıkıntı ve vesvese verir. Vesvese gelince Nas suresini oku.>
Selam es selame hocam
CUM 15:26

-Selam es selame, AzizeM, Evrencan. MaşaAllah barikallah. Harika kerametleri sana ve zülfikârlara ikram eden Rabbimize hamdolsun, şükürler olsun. İlk fırsatta yayınlayacağım inşaallah..selam ve dua ile

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Kendi üstüme de alınmak istiyorum bu güzel yazıyı… Pirim bu sesi nasıl ayırt edeceğiz bu çok önemli bir konu ben duyduğum sesleri bastırıyorum şeytanın oyununa gelmek istemediğim için, hani şeytan sizi Allah ile bile kandırır diye bir bilgi varya bu yüzden. İçimden gelen bir ses var euzu besmele ile başlıyor fatiha okuyor, dinliyorum ben onu çok güzel dualar ediyor bilmediğim aklıma hiç gelmemiş şekilde kelimeler ile dua ediyor, bazen o söylüyor içimde ben dışımda dillendirip Allaha dua ediyorum şükür elhamdülillah diyor Hamd ediyor şükür ediyor. Yunus Emre misali bir ben var benden içeri halindeyim. Uyurken bilincim geldiğinde genelde fatiha suresi okuyor, bazen elif lam mim okuyor okuduğum surelerin bazı kısımlarını tekrar ediyor,bu ara amenerrasulü nün son kısmını tekrar ettim hep farkında olmadan okunuyor içimde devamlı. Ben bu sesi ne olarak adlandırmalıyım? Pirim?
  Sağdan soldan gelen sesleri duyduğum da susturup içimde hemen euzu besmele ile başlayıp fatiha okuyup onu dinliyorum güveniyorum inşallah. rabbim korusun, artık korkuyorum kötü tecelliler yaşamaktan. Beş vakit olmasa da namazımı kılıyorum bol bol kuran okuyorum allahım kabul buyursun.

  1. admin dedi ki:

   selam es selame kalpten beyninden gelen sesleri dilersen rabbimizin sesi olarak bil dilersen cebrail diye kabul et ama mutlak olarak rahmani ilahi sestir.Gönül huzuru ile geliş.
   şeytani olanlar şek ve şüphe ile tedirginlik ve bazen korku ile vesvese ile gelir. Selam es selame