Artık her yer NUR

03.09.2017
392
Artık her yer NUR

Artık her yer NUR

Canım hocam secdeye gitmiştim secdeden kalkarken ben Zeynep değildim Hz. Hüseyin efendimiz oldum başımda beyaz takılan bezlerden ve onun yüzü o oldum birkaç saniyeliğine

Maşaallah barikallah ne güzel bir keşif yaşattı mevlam sana. İşte böyledir. Onlardan ve rabbimizden ayrı değiliz. Efendimizden de ayrı değiliz. Hepimiziz, hep beraber, biriz.

Canım hocam; secdeye gitmiştim. Secdeden kalkarken ben Zeynep değildim. Hz. Hüseyin efendimiz oldum. Başımda beyaz takılan bezlerden bir bez vardı ve onun yüzü o oldum, birkaç saniyeliğine. 

Maşaallah barikallah ne güzel bir keşif yaşattı Mevla’m sana Zeynepcan. İşte hakikatte iş böyledir. Onlardan ve rabbimizden ayrı değiliz. Efendimizden de ayrı değiliz. Hepimiz biriz, hepimiziz, hep beraber, biriz. Hiçbir varlık O birlikten ayrı değildir. La ilahe illallah demek, hayyul kayyum olan Allah’tır, başka güç kudret sahibi yoktur, her var varlığını, nefsini o birden alır demektir.                      Gönlünü gönlümle öpüp, kokladım say. Selam es selame> 5 AĞUSTOS 17:16

…..

Canım hocam Zikir çekerken gözlerimi kapatmıştım. Ben seccadede Nurdan bir halka içindeyim. Ateş gibi yanıyor, beyaz halka Nur.

Maşaallah barikallah Zeynep’im…Beklediğimiz güzel gelişmeler başladı inşaallah…Şükür namazı kıl. Devamına erdirsin rabbimiz.

Kılıyorum her gece canım hocam, ellerinizden öptüm.

Ben de nurlanan gönlünden öpüyorum.6 AĞUSTOS 02:03

………………

Canım hocam, iyi geceler rüyamda bana siyah yoğun bir enerji saldırıya geçti, ağırlığını hissettim ve korktum. Sonra bana ‘’Zeynep Allahu Ekber de kurtul’’ dendi. Ben Allahu Ekber dedikçe onu kolay bir şekilde itmeye başladım ve küçülüp yok oldu. Acaba benim yeni zikrim midir, Allahu ekber. Çünkü geçen yıl zikri ilk yaptığımda rüyamda hep ‘’La ilahe illallah de kurtul’’ deniyordu. Şimdi ‘’Allah’u Ekber de kurtul’’dendi.

Yeni zikir zamanın geldi mi? Zikrin neydi ve ne kadar okudun. Kaçıncı gündesin.

Hocam dedikodu için ‘’Allâhumme La lağvi Vela şin’i fil hayati’’ okuyorum 18 Ağustos’ta tamamlayacağım.

Tamam. Şimdiden zikirin belli.<ya allah ya bismillah Allah’u ekber. La ilahe illallah…> 19 ağustos da başlarsın.

Tamam, hocam aynen o şekilde okurum. Allah’ıma emanetsiniz canım hocam. Ayakta okumayayım dimi hocam.

Sen de Zeynepcan. Sen de Allah’ıma emanetsin. Seni seviyorum. Dualarında olmak istiyorum. Rabbime emanet ediyorum.️ Yürürken asla okuma. Tenhada ve temiz yerde oku.

Size sabah akşam dua ediyorum ve zikirlerimden, ibadetlerimden hediye gönderiyorum. Bu Zikir çok kapsamlı, hepsi var hocam. Hem Allah ismi, hem tevhit, hem besmele, hem Allah’u Ekber.

Kutlu olsun. Artık Allah ismini çekecek kemaldesin ama her gelişmeyi yaz. Gerekirse müdahale ederiz inşaallah.

Ay çok sevindim canım hocam yazmaz mıyım? Siz benim aydınlığımsınız. Lamba gibi yolumu aydınlatıyorsunuz. Kandil gibisiniz.

Gelişmelerden asla korkma. Korku olursa ya rabbi zikrini çekersin. Keşifler sırasında demek istedim.

Tamam, hocam hepsi aklımda inşallah.

Korkuya izin verme. Sonuna kadar keşifleri izleyebilesin inşaallah. Her keşif bir merhale.

Tamam, iyi geceler güzel hocam. Hepsini size bildirecem. İnşallah güzel şeyler olacak.

Canım hocam rüyamda yabancı bir adam galiba uzak doğulu, bana 10 bin inançsız kişinin Müslüman olmasına vesile olacağımı söyledi. Bunu nasıl yapacağımı sorduğumda Aşk’la dedi ( Allah’ın adına Aşk diyor). Sonra dedim ki ‘’peki Allah’ın varlığını nasıl ispat edecem, nasıl ikna edecem o insanları’’, ‘’Aşk’ı Aşk’ la ispatlayacaksın, yani Allah’ı gene Allah’ın varlığıyla ispat edeceksin ve sana inanacaklar’’ dedi. Dün geceki rüyamda da kalbim Allah zikrini çekerken uyandım ve bütün vücudum titriyordu.

Maşaallah barikallah, Allah’ın selamı bereketi üzerine olsun Zeynepcan. Bu ne güzel bir müjdedir… Maşaallah barikallah sizlerden beklentimiz de budur inşaallah. Bir uyanan demek ki on bin uyuyanı uyandırabilirmiş. En kısa zamanda sana Allah zikrini bir kez daha bir tertip ile veririz inşaallah. Selam ile seni rabbimin el âziz ismine emanet ediyorum.

Evet, hocam verdiniz Allah zikrini.

Tamam. Şimdiden zikrin belli.<ya allah ya bismillah allahu ekber. La ilahe illallah…>

Buna başlayacam.

Rabbim yar ve yardımcın olsun. Maşallah barikallah gördün değil mi emekler meyvesini vermeye başladı. Sen bu zikiri çekeceksin melekler insanların beyinlerine kalplerine imanı indirecek inşaallah. İhtimal Uzakdoğu insanı batılılardan daha çok ıslama gelecekler.

İnşallah hocam müjdeye göre Çin bir gecede Müslüman olacakmış. Belki ben de bu müjdenin rüyasını gördüm.

O müjdeyi duymamıştım.

Hocam, Uyandığımda odam tamamen yemyeşil ve beyaz ışıkla kaplı olduğunu gördüm. Gözlerimi nurlarla açıyorum, yoğun ışık süzmeleriyle. Artık her yer Nur hocam.

Maşaallah barikallah. Elhamdülillah. Kutlu olsun güzelim. Mübarek olsun… Günün gözün hep böyle nurlarla aydın olsun. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.