Allah’ın  selamı var

26.04.2019
26
Allah’ın  selamı var

Allah’ın  selamı var

Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu…,

*Selam es selame babacım ????nasılsınız inşallah iyisinizdir.

*Rabbimle devamlı konuşuyoruz artık, içimde. 
Kendimi bildim bileli öyleydim ama cevap alamazdım. Aslında rabbim cevap veriyormuş ama ben farkında değilmişim. 
Öyle dedi yüce yaradan ????
Rabbimin istediği şekilde uyumaya, hayatımı yönlendirmeye çalışıyorum. Gece tam 2.30 da uyanmam gerekiyor. Bir kaç defa uyuyup kalmışım. Rabbim o kokumu aldı ???? çok dikkatli olmam gerekiyor, gene verecekmiş kokumu, ama zamanı var, dedi ????.

*Beni sevdiğini, kendine istediğini söyledi, rabbim ???????????? O sebepten işten çıkmamı istemiş. Evde oturup onu anmam, ona secde etmem, hep onunla olmam için. Namazlarımı vaktinde kılmamı istiyor. 
Bir kaç kere kızdırdım rabbimi. Vesveselerim yüzünden. 
Bana ”hadsiz” dedi, kızdı, çok merhametli rabbim. 
Ben ağlayınca ağlama üzülme diyor. 
Yanlış birşey yaptığım zaman özür diliyorum, ”özür dileme, af dile,” diyor. ????
Rabbim gülüm der misin bana dedim. 
Sizin paylaşımlarınızda öyle birşey okumuştum. 
Gülüm diyor bana. 
Nasıl güzel duygular, nasıl güzel bir aşk zor tarif ediyorum, yazıya dökülenler yarısı bile değil hislerimin ????????????.

*Gönlümü seviyormuş rabbim. Ondan kendine istemiş beni. Sizi de seviyormuş, beni de. 
Ama sizin yeriniz ayrıymış, rabbim öyle demişti????.

*Geçen gün sabah namazında her yer nur oldu. 
Yeşilimsi renk aldı gözlerim kamaştı. Sağ elim havaya karıştı. Sanki ellerim, etrafım nur oldu hep, rabbim ”hediyem” dedi ????????????????????????

*Uzun zamandır böyle etrafı hepten nur görmemiştim, çok güzeldi. Babacım sizin dediğiniz gibi rabbim kıskanç gerçekten. Çünkü beni kıskandığını söyledi. Eşimden bile. Namaz vakti geldi mi onunla olmamı, secdede olmamı istiyor ????.Galiba bölük pörçük yazdım affet olur mu babacım. heyecandan ve aklıma geldikçe yazdım.

*Rüyalarım hala karman çorman desem yeridir. Çok fazla rüya görüyorum ama hep yarım yamalak hatırlıyorum. Bir rüyamda zülfikârlar ile ilgili biriyle konuştum. Zikrimizle ilgiliydi. Beyaz bir ortam vardı, net hatırlamıyorum. Sizi de yanıltmak istemem ‘’zikir tamam’’ gibi birşeyler aklımda kalmış.

*Birde babacım bugün sabah namazında secdede iken istemsizce bilincim gitti, siz konuşuyorsunuz; ‘’balyoz gibi indireceğim’’ dediniz. Sadece burası aklımda. Çok şaşırdım, beden benim ama söyleyen sizsiniz, secdedeydim. Bir kaç gündür uyku hali bastı gene ve bilincim kapanıyor. Bir anda namazdayken başka şeyler okurken yâda söylerken buluyorum kendimi. Şimdi sordum rabbime ‘’ben konuşuyorum’’ dedi. Yani benim bilincim kapanıyor, rabbim kendisi konuşuyor. Alıştırıyormuş beni, arkası gelecekmiş.

*Zikir esnasında da oluyor bu haller. Gece zikrimi okurken içimden ‘’ben kalenin kapısını kapattım’’ diye bağırdım. Kime bağırdım bilmiyorum. Ama bendim söyleyen, çok oluyor böyle hallerim. Rüyamı da yazıcam inşallah vakit bulursam ????????????Selam es selame babacığım. Ellerinizden öpüyorum. Allah a emanet olun, sizi seviyorum ????????????????PRŞ 15:44

*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu…

*Tekrar selam es selame babacığım ????. Gece sizin paylaşımlarınızı okudum. Sabah namazından sonra uyumuştu bir rüya gördüm. Uzun bir rüyaydı ama hatırladığım bölümünü size yazabilirim. Rüyamda bilmediğim bir yerdeyiz, gezi yeri gibi çam ağaçları falan var. Kardeşimle eşi de var. Çiçek dikeceğim size diyorum onlara. O sırada yanımdan yaşlı biri geçiyor. Baya yaşlı, elinde bastonu var. Dengesini kaybediyor, düşecek gibi oluyor. Bende yardım ediyorum, hemen koluna girdim. Camiymiş sanırım dedenin gideceği yer. Oraya götürdüm, kaftanını çıkarttım, sandalye ve masa var. Çok yorgundu. Hiç hali yoktu. Yani zar zor oturdu sandalyeye. Ama yüzünü görmedim. Sarığı da vardı başında, zayıftı. Burası erkeklerin bölümü diyorum kendi kendime, hemen çıkmak istiyorum. Başka adamlar var, seslerini duyuyorum. Ama kendilerini görmedim. Hiç bir yere bakmadım, hemen çıktım oradan. Kardeşim ile mektuplar dağıtıldı gibi bir şeyler konuşurken, gökyüzünde bir şey bizim olduğumuz tarafa doğru uçarak geliyor. Hasırlı yanları var, ben görünce bir hamleyle tuttum. Arasında bir mektup var ama defterin bir sayfası koparılmış gibi, not var üzerinde,haber niteliğinde. Dedenin olduğu yere götürmek için döndüm. Ama aldım, bu bana diyerek okudum yazıyı. Gavs ile ilgili bir şeyler vardı. 
ve namazı kılmam gerekiyor diye uyarı gibi, haber gibi bir şeyler yazıyordu. 
Namazı kılmam gerekiyormuş, galiba o makam için. Kâğıdın üzerinde laleler vardı, kalpler vardı. 
Kısa kısa üç paragraftan oluşuyordu yazı. Yarısını okuyabildim. Onunda aklımda kalan kısmı bu kadar maalesef babacım ????

*Akrabalarım vardı. Namaz kılmazsanız olmaz diyordum. Fazlasını hatırlamıyorum gene ????????.Selam es selame babacım ellerinizden öpüyorum ????????????04:50

*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu…

*Selam es selame babacım, ellerinizden öpüyorum. Rabbimin selamı var hocam; ‘’Ali kuluma selam söyle’’ dedi. Bunları hemen yaz dediği için yazıyorum. Sizin paylaşımınızdan sonra hu Allah zikrini içimden söylemeye başladım. Daha doğrusu ‘’ya vasi el mülkü lima halaka min ataya fazlihi’’ zikrimi okurken dilim söylemeyi bırakmış, içim söylüyordu, huuuu Allah da çekmeye başladım. Sonra, devam ederken ‘’yeter’’ diye bir ses bağırdı. Sol taraftan şeytan kaçtı gitti, şükür elhamdülillah. Musallat değil mi diye sordum rabbime. ’değil, şeytandı’’ dedi. Babacım bana uyku hali veren, sinirlilik hali veren, asabiyet veren, kafamı karıştıran, vesvese yaptıran hep o şeytanmış. Gitti şükür elhamdülillah. Babacım resmen gözlerimden, üzerimden bir ağırlık kalktı kadar çok rahatladım ki, çok şükür. Rabbimin sesi daha net, artık rabbimle her an iç içeyim ???????????? canım babacığım. Rabbim yüce Allah seni çok seviyor, gözlerinden öpüyor.

*Bu bilgileri de yazmamı istedi yüce yaratanımız ihtiyacı olan Zülfikar kardeşlerim varmış

Vücutta ki ödem için; Dereotu, nane, bal, maydanoz, hatmi çiçeği, zencefil, zerdeçal, keten tohumu, hayıt otu tohumu, hepsini karıştır, kaynat iç.

Gözlerde yanma alerji için; domates suyu bir damla, bir damla da sirke, günde bir kere. Marketlerde satılan sirke de oluyormuş babacım illa ev sirkesi olması şart değilmiş.

Bir de boğazım ağrıyordu, kızıma bağırdığım. Sinirli olduğum içinmiş, sakin olursam, bağırmaz isem boğazım iyileşecekmiş. Rabbim söyledi inşallah.

Şimdilik bu kadar canım babam, ellerinizden öpüyorum. Hayırlı sabahlar olsun inşallah. Sizi seviyorum. ????????????????????????????????????????????????????Selam es selame. Zeynep… Tarafından 05:05 itibariyle görüldü.

♥️Aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatühü. Elhamdülillahi rabbil âlemin. Errahmanirrahiym. Maliki yevmiddin. 
Hayırlı cumalar Zeynepcan. 
MaşaAllah, barikallah, rabbimle yakınlığına, ömrünce daim olur, inşaallah. Rabbimizin mesajını da lütfu kereminden ikramı olan bilgileri de hemen gurupta paylaşacağım. Şükran ya rabbelalemin. 
Zeynepcan bana da rabbimiz huuuu Allah zikrini yaptırıyor. Ve anında kabul buyuruyor, şükür: Vardır bir hikmeti değil mi? İhtiyacımız olmasa beni cemal kemal isimlerimle zikredin diye uyarırdı. Alperen bacım da bildirdi. Bir başka kardeşimiz de nasıl olduğunu fark etmeden huuuu Allah zikrine geçtiğini bildirdi. Esas Zikirlerimize, efallerimizi devam ederken, içinden geldikçe huuuu Allah diyebilmelisin. 
Bu gün yine ne güzel bir gün ya rabbi,Çifte bayram yaşattın garibine. Rabbimiz bizi yine mucizeleriyle şereflendirdi. Elhamdülillah…

Vaktim olsa sayfalar dolusu yazmak vardı, rabbimizin mucizeleri ile senin kutlu kaderin üzerine. Milyarlarca kulunun arasından seni seçmesinin kelimelere sığar bir yanı var mı? Rabbim teşekkür ederim, Zülfikarlarına ve bu fakirine ikramlarını karşılığı olur mu bilemeden razı olacağın kadar, denizin kumları göklerin yıldızları, okyanusların canlılığı ve içerdikleri her bir hücre ve atom sayısınca ve dile getiremediğin kalbimde malumun olan minnetimle hamdü senalar olsun rabbim, Şükür sanadır hamd sana mahsustur.

Bismillahirrahmanirrahiym ile birleşen eller hürmetin garibine lütfu keremini artır. 
Zülfikarların her birini kükreyen aslana dönüştür, düşmanlarımızın kalplerine cehennemi korkularını sal ki Mehmetçiklerimizin ayağına taş bile değmesin.Rızan için muharebeden muharebeye koşabilsinler ki gasp edilmiş mülklerini izninle hakk etsinler. Atalarının secdegâhlarını kafirin,müşriklerin ayaklarının altından lütfunla birer birer alsınlar. Dur olmadıkça yakarılarım bitmez rabbim! kalbimi zatına emanet ederim. amin. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.