Allah’ın askerleri, hedef kızıl elma.

10.03.2018
108
Allah’ın askerleri, hedef kızıl elma.

Allah’ın askerleri, hedef kızıl elma.

Bismillahirrahmanirrahim.

Selamun aleyküm hocam. Bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden Allah razı olsun tüm Müslümanlardan. Hayırlı geceler. Yakup’un isteğini kabul ettin. PZR 19:19

Hocam Selamun aleyküm. Ben şimdiye kadar şükür olsun namazlarımı aksatmadan kılmaya çalışıyorum. Teheccüd namazını da kılmaya çalışıyorum. Allah’a şükür rabbimin ihsanının sonsuz olduğunu idrak ettirildim ettim. Şimdiden sonra attığım her adımın bir yerlerde bir şeyleri değiştirdiğini, söylediğim sözlerin dünyayı değiştirdiğini anladım. Hocam üveysi zikri de çektim bir süre. Şimdi sizden bana beni sıratı müstakime ulaştıracak zikirlerden rica ediyorum. Allah’a emanet olun. Doğru yerde doğru zikir çekmek istiyorum. Ayrıca hocam ihtilaç dediğiniz seğirmeler ben de oluyor. Yalnız devrin ne olduğunu nasıl yapılacağını bilmiyorum bu konuda da Bilgi edinmek istiyorum. Sayfanızı inceledim yalnız bunları bilmiyorum şimdiden teşekkür ederim

selam es selame yiğidim, şahsında bütün güvenlik güçlerimizi rabbime emanet ediyorum. Arkanızda bir dua ordusu var. Yer gök meleklerle doldu haberin olsun. Göklerin cümlenize selamı var. Bedrin aslanlarına yapılan yardımın kat kat fazlası size yapılmaktadır. Allah şahidimdir. Siz Allah’ın yiğitleri, askerlerisiniz. Selam ve bereket izzet ve şeref üzerinize yağıyor. Rabbimizin hıfzı emanındasınız. Ezelden şehitlik yazılanlarınız hariç tamamınız yuvalarınıza sağ salim kahramanlar olarak döneceksiniz inşallah. Gözlerinizden ve gönüllerinizden efendimiz adına öpüyorum. .yetimlerimiz ve dualarımız olacak elbet ama Allah’ın vaadidir, kesinlikle zafer bizimdir… Selam es selame. Bu mesajı arkadaşlarınla paylaşmanı dilerim.

-Aleyküm selam hocam paylaşıyorum şimdi. Bazı arkadaşların da size selamı var hocam.

-Aleykümselam. Selam cümle iyilerin üzerine olsun. Yiğit evlatlarımızın her birine rabbim en az on koruyucu melekle yardım etsin. Anne babalarınıza sevgililerinize ve geleceğe bağışlasın rabbimiz duaları işiten ve kabul edip dua eden kullarını huzura kavuşturandır. Âmin ❤hepinizi rabbimizi sevdiğimiz kadar seviyor, en emine emanet ediyoruz❤sizler çağdaş fatihler, Ömerler, Aliler Hamzalar, Alpaslanlar, Atatürkler ve daha nice Türk İslam yiğitlerinden farksızsınız. Hepinizin hedefi kızıl elmadır. Hidayet çağını sizin cesur yürekleriniz getiriyor. Ne mutlu bu zamanda genç olup kâfirle savaşacak şansı olanlara.

-İnşallah hocam. Zaten duaların gücü olmasa hepimizin işi zor. Allah dua edenden de edilenden de razı olsun. İnşallah hocam ne diyebilirim ki layık olabilmek umuduyla, bu edilen dualara. ’Rabbim girdiğim yere esenlik içinde girmemi sağla çıktığım yerden esenlik içinde çıkmamı sağla.  Bana katından yardımcı bi kuvvet ver’’  Âmin isra:80

ÇRŞ 19:29

Hocam Selamun aleyküm. Sizi meşgul etmek istemem ama bana zikir söyleyebilir misiniz? İki gün önce uykuyla uyanıklık arasında sizin söylediğinizi hissettiğim 4 ilke vardı. Şu an hatırlayamıyorum. Rüya mı beynimin oyunu mu başka şey mi bilemiyorum rica ediyorum başlangıç zikrini söyler misiniz?

-Sana daha önce zikir vermedim mi Yakup can. İlk zikrini mi istiyorsun

-Evet hocam. Vermediniz sizinle ilk defa mesaj attığımda irtibata geçtim.

-https://www.hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/

Okuyorum hocam şimdi.

-Allah’ın izniyle bu yazıya göre, ilk zikir arınma zikri adını verdiğimiz ya latıfün ile başlayın. Ya latıfün yalatıf diye başlar… Arşil aziym diye biter. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

-Peki! Namazdan sonra mı hocam.

-Yazıda her şey açıklıkla belirtilmiştir. Günlük yedi vakit namaz ve iki kere sağ devri öneriyoruz. Başarı için şarttır. Yazılarımızda ilm ledün ile ilgili çok ipucu vardır. Rabbim nasip eder inşaallah.

-Devir nedir bilmiyorum hocam, dün bi yazınızda okudum. Bayana fil suresini kalbinin üzerinde 9 kere oku sonra koltuğunun altına getir diye onu yaptım. Ebabil kuşları vesvese verenleri helak eder yazmışsınız.

-Önerdiğimiz yöntem Allah’ın izniyle uygulayabilenleri kesin hedefe ulaştırır da herkesin yapacağı şey değil. Ancak irade sahibi Allah’a ulaşmak, yaşarken cennet cemale kavuşmak isteyenler dayanabilir. Sağ devri yazının içinde var.

-İnşallah hocam Allah razı olsun başlıyorum o zaman. Tamam, hocam Allah razı olsun inşallah iradeli olanlardanımdır.

-Allah kolaylık, azim, kararlılık versin; başlayın Allah’ın izniyle. Bir ara kısaca kendini tanıt ki cümle kurarken kolaylık olsun bize.

-Müsaitseniz bir soru daha sormak istiyorum dün üveysi zikri çekerken alın kısmında siyah bir varlık vardı. Sonra altın rengine döndü, bunlardan çekinmeli miyim? Anladım hocam.

-Yaşayacaklarınızı kimselere asla anlatmayın. Ancak bize yazın. Zikir ehli olduğunuz kimselere açıklamayın. Gören görür. Samimi olun. Kullara değil, kendinize beğendirin işinizi.

-Anladım hocam çok iyi anladım Sağ olun Allah razı olsun. Size kendimi tanıtma mesajını da atarım meşgul etmeyeyim sizi şimdi vakit ayırdığınız İçin Allah razı olsun

Siyah nur tehlike, tehdit, hatta ölüm haberidir… Üveyse zikri çektiyseniz süflilere uğramış olabilirsiniz. Her sıkıntınızı yazın. Bu zikirden sizi ancak ölüm ayırsın kadar kesin yola çıkın. Çünkü üzerinizde süfliler varsa bundan sizi ayırmak isterler. Altın rengine dönen nur iyidir. Adalet nurudur.

-Anladım hocam

-Sağlık sorunu yaşarsanız da haber verin. Sarı nur aynı zamanda fiziki rahatsızlıklarda görülür.

-Sigara kullanıyorum hocam. Onun dışında değişik şeyler oluyor ama ben aklımı mı yitiriyorum diyorum.

Nurlar vahyin bir bölümüdür. Mademki nur gördünüz velayet mertebesindesiniz. Olumsuz cümleler kurmayın. Kimseye kâfire dahi beddua etmeyin. Marifetullahı tam öğrenip küfürle savaşacak seviyeye gelmeden dilinizden celal esmaları uzak tutun. Ben de tiryakiyim. Zamanın zatı olduğundan yüzde yüz emin olduğum rahmetli hocam da tiryaki idi.

-Anladım hocam. İnşallah başarılı olurum daha faydalı olurum

-İnşaallah, nasipli olmasan hevesinde olmazdır.

-Anladım hocam yetiş ya Hızır dedim siyah varlığı görünce, sonra açılmaya başladı rengi altına döndü sonra bayan siluetine…

-Allah’tan istemek lazım diyorum o da altın rengi kahverengi ve siyah nur gördüğünde yazıda belirtilen sağ devrini yaparsın.

-Anladım hocam. Vakit ayırdığınız İçin teşekkür ederim

Bizim işimiz dileyene yardım etmek. Sen de geldiğin için sağ ol. İnşaallah ümmetin dua erlerinden olursunuz. Sizleri rabbimizden çok istedik. İçinizden birileri çıksın önderlik yapsın ayetini on sene önce kırklarda okuduk. O davetin sonucusunuz inşaallah.

-İnşallah hocam inşallah. Ağabeyimin vefatıyla ben de bu yola girdim diyebilirim. İnşallah hocam inşallah nasip olur layık oluruz.

-İnşaallah. Emekle olur.

-Birde hocam saatlerde sürekli 14:14 13:13 19:19 a denk geliyorum. Bunun manası var mıdır?

Allah, hiç bir şey tesadüf değildir demek istemiştir. Başka nedeni de vardır. Zamanla açılır.

-Anladım hocam

-Sen değilsin diyor rabbimiz, esasen sen bensin, ben de senim diyor. Sakın uzakta arama her yerde ve her şeyde var benim diyor.

-Farkındayım hocam onun ama düşünce kalıplarından çıkmam zor oluyor. Kesinlikle hocam

-Ama en çok sende failim diyor.

Çakralarım açık, tepe alın ve göbek diğerlerini bilmiyorum.

-Edebini ona göre takın. Benimle yiyor, benimle sevişiyor, benimle alışveriş yapıyorsun uyan, uyan diyor.

-İnşallah hocam

Uy /an… Ana uy. Hep benimlesin. Sen bilinçsiz uyurken de ben seninleyim diyor.

-Çok sağ olun uyanırım daha inşallah. Çok iyi anladım anda olmak. Peki, hocam oruç tutmak eskiden tutmadığımız oruçları

-Eski eskidi… An için tut çok iyi edersin. Rızan için dersin. Yeter.

-Anladım hocam ellerinizden öperim

Namazın kazası yoktur

-Biliyorum hocam

-Gözlerinden öpüyorum. Orucun kazası vardır bile anlamsızdır da nafile yerine geçer

-Tamam, hocam inşallah.

-❤selam es selame hoş geldin. İyi ki geldin. Ferah verdin ruhumuza

-Selam es Seleme hoş bulduk hocam. Ben de ferahladım hocam Allah razı olsun.

Huzurda ol. Acele etme. Zikirlerini kalp dil birliği ile çek. Kopunca diğer zamana bırak. Sayı önemli değil. İhlas önemli, samimiyet ve iyi niyet.

-Zaten kendi kendine Bıraktığım zaman değişiyor kimi zaman salavat kimi zaman la ilahe illallah Kimi zaman Estağfurullah

CUM 23:25

-Hocam selam es Seleme.  Bugün zikir esnasındayken arınma duası çenem baya bir titredi ben odaklanmaya çalışırken. Bunun anlamı nedir? 30.08.1991 doğumluyum. 8 kardeşiz. Ağabeyim vefat etti. Polis memuruyum 4.5 yıldır. Abimin vefatından sonra dualarımda ilim istedim. Burcum başak yükselenim yengeç. Şu an Şırnak’ın… İlçesinde görevime devam ediyorum. Tanıtma mesajı ? Ayrıca cumadan önce hafif uyuklarlarken sesler duydum. Suphanallah azim diye cemaatin kalabalık olduğunu düşündüğüm. Müsaitseniz eğer bunun anlamını da öğrenebilir miyim?

13:11

Hocam selam es Seleme. Yaklaşık 10 15 gün önce balkondan dışarıyı seyrederken bir tane güvercin kendi etrafında bi kaç kere dönmüştü. Bana sağ devri yap demek istiyordu galiba. Bana bir kaç gün önce yapmaya başlamak nasip oldu. Dikkat et mesajları dikkatimi çekiyor, sürekli. Sanki ecelin yakın der gibi. Geçen hafta pazartesi de vasiyetimi yazmıştım. Hocam demek ki böyle malum oluyor. Hatta yaklaşık bir ay önce başımın sağ üst tarafında günlük yaşamdan gördüğüm parçalar tak tak tak oturdu. Bulunduğum yere saldırı olacağı, silahlı olacağı, kişilerin adı, araçlar bunların hepsini sezdim mi diyeyim, sezdirildi mi diyeyim. Hatta köpek ölecek sezmiştim. Bulunduğum yerde köpek öldü 2 tane. Velhasıl kelam benim ecelim yaklaşmış anladığım kadarıyla. Bugün olur, yarın olur en doğrusunu rabbim bilir. Sağ devrini yapıyorum, yazılan gibi. Ayrıca ihtilaç eden yerleri yazılan gibi okumaya çalışıyorum. Sonumuz hayır olsun. Dualarım cemalinle şereflenmeden alma canımı şeklinde. İhtilaçlara bakarsak ömrüm olursa zorlu geçecek benim arınmam. Allah sonumuzu hayır etsin. Selametle.

SELAM ES SELAME, maşallah barikallah sezgilerin gelişmiş. Düzenli sağ devrine devam et. Sağ devri seni her türlü tehditten, tehlikeden korur. Olumsuz ihtilaç aldığında hemen savunma duasını oku efalini yap, geciktirme. Yapacağın dualar, alacağın her tedbir eceli kazayı önlemeye yöneliktir. Sana o haberleri veren rabbimiz dua et kabul edeyim diyor. Elinde bu ilim var. En büyük nimettir. Bu ilim binlerce yıldır gizlenmiş. Allah biz nasip etti müminlerin nasiplilerine armağan ettik. Sen de o nas iplilerdensin maşaallah. Gereğini yerine getir, ondan sonra da kimseden korkma. Kalbine korkuyu sokma, yaklaştırma. Öyle bir durum olursa hemen ‘’E la inne evliyaullahi la havfün aleyhüm ve la yehzenun ‘’ayetini oku kendine. Allah var keder yok. Allahtan geldik, Allah’layız ve Allah’a döneceğiz. Dualarımız sizlerle. Her bir askerimizin polis ve güvenlikçi sağlıkçı velhasıl savaşan her bir ferdimize teker teker an az on melekle destekle koru Allah’ım diye her gün her saat gözyaşı döküyoruz. Arkanızda en az seksen milyonun duaları var. Siz mehdi Hz. tin askerlerisiniz. Şehit olsanız da gazi olsanız da onun sancağı altında mahşere çıkacaksınız. Sizler için yapılan müjdeleri bilseydiniz o savaşa bizzat katılmanın değerini bilir, moraliniz en yüksekte tutardınız.

-Moralim bozuk değil hocam sakinim. Çok yanlış dualar etmişim Celali çok harekete geçirmişim onun farkına vardım Allah’ın izniyle muvaffak oluruz inşallah. Ellerinizden öpüyorum. Siz de lütfen dua edin.

Üçyüz yıllık zulme karşı savaşmaya nasipli ilk Alperenlersiniz. Savaş devam edecek. Ta ki cihan Allah’ın nuruyla şereflenene, her köşe bucağa Allah’ın adı ulaşana, yeryüzü görülmemiş şekilde hidayet ve adaletle doluncaya kadar bu savaş sürecek. Sizler ateşlenen il füzeler, atılan ilk oklarsınız. Ne büyük şereftir anlatılamaz. Bu şerefin izzetin gerçek mahiyeti mahşer günü o düz meydanda belirlenecek. Efendimizin dilinden ilan edilecek makamlarınız, şeref ve şanlarınız, teker teker isimleriniz okunacak. Şehit olun yahut olmayın isminiz zikredilecek. Tıpkı bedrin aslanları gibi muamele göreceksiniz.

-İnşallah hocam inşallah. Bu arada 19.19 arın demek değil mi artık temizlen yoksa gideceğin yer belli müddeisi suresi. İnşallah hocam. Cesaret buldum umudum arttı. Yüreğiniz ne kadar merhametli. Allah razı olsun sizden

-Dualarımız hep sizlerle. Bu günlere eriştiren Allah’a hamdolsun. Üç yüz artı dokuz yıl uyuyan yedi uyurlarız bizler. Artık mağaramızdan çıktık. Bütün Dünya’yı aydınlatmanın, zulme son vermenin liderliği bu aziz millete verilmiştir. Bu kutsi görev cümle milletimize kutlu olsun mübarek olsun. Hedef Kızılelma… Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

-Âmin hocam âmin. Âmin beni sizle karşılaştıran rabbime şükürler olsun. Böyle büyük bir Şeref. O zaman umut daha fazla.  Çok teşekkür ederim değerli vaktinizden ayırdığınız İçin ?

-❤sevgimiz daim olur inşaallah selam es selame

-Selam es Seleme hocam ?

Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.