Yeni zikrimiz.; Ya hannanu entellezi vasiati külli şey’ün rahmeten ve ilmen

12.03.2024
663
Yeni zikrimiz.; Ya hannanu entellezi vasiati külli şey’ün rahmeten ve ilmen

Dikkat! Dikkat!

Aziz Zülfikarlar;
zikrimiz olan karia suresini okumayı bırakıyoruz. Yeterli olduğuna hükmettik, inşaallah.

Yeni zikrimiz.;

Her bakımdan rahatlık, genişlik, rahmet ve ilim talebi olan ” Ya hannanu entellezi vasiati külli şey’ün rahmeten ve ilmen” esmasını yüksek sayılarda okuyoruz inşaallah. Sağ elde tespih ile kalp üstünde okuyoruz. Yeterince okuduktan sonra elimizi kaldırmadan sağ göğsümüze çekiyor bir miktar da (3.7.9) sağda okuyarak son veriyoruz. Bu esma ile geçmişte değişik sebeplerle engellenen iyilik ve rızıklara mallara da kavuşmak mümkündür. Esmanın anlamı çok geniştir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Haksızlığa uğradığını düşünen herkes okuyabilir.

Bu arada sağlığı yerinde olanlar dan imkan bulanlar ramazan içinde cebrail efali ile hatim yaparlarsa
yapabilecekleri en büyük hizmeti yapmış olurlar.
Bu işi her ramazanda ömür boyu yapmanızı salık veririm.
İnsanlığa hizmet etmenin zirve efalidir.
Nasip olup yapabilenlere ne mutlu. selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Hasan dedi ki:

  Cebrail efalini tarif edermisiniz hocam?

  1. admin dedi ki:

   Zor bir görevdir . herkese göre değildir. Umuma açılması doğru değildir. Yeterince zikir çekmemiş kişilere göre değildir.

 2. aleyna özcan dedi ki:

  ŞUANDA BAŞKA ZİKRİ OLANLAR NAPSIN YA LATİFUN YA LATİF Bİ LUTFİKEL HAFİYYÜ BİL KUDRETİLLETİ İSTEVEYTÜ BİHA ALEL ARŞ ZİKRİNE BAŞLADIM NE YAPMALIYIM

  1. admin dedi ki:

   https://hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/

   yukarıdaki linke tıkla ve yazıyı dikkatlice defalarca okuyarak harfiyen uy. ve beratını alıncaya kadar aynı zikre devam et. bu süreçte yaşayacağın gelişmeleri hiç kimseye anlatma. zorlanırsan bana ya. msn den yazarsın…insanlarla ilişkini en aza indir motivasyonun bozulmasın namaz vakitlerin aksamasın. ilişkilerin azalmazsa aksamalara sebep olur hatta seni hedefinden alıkorkar.
   Allah yar ve yardımcınız olsun. unutmayın ÇARESİZSENİZ Çare sizsiniz.. seni senin gayretin Allah’a yakınlaştıracak ve kurtaracak

   1. aleyna özcan dedi ki:

    Çok teşekkür ederim nasıl nerden ulaşabilirim size bi rehbere ihtiyacım var zorlandığımda gelebilsem size kabul eder misiniz

    1. admin dedi ki:

     Bizimle faceden MSN den yazılı ulaşabilirsiniz. İlgili yazı size yeterince rehberlik yapar. şahsen görüşmeye ve telefonla ilişkiye kapalıyız. sadece mesaj yoluyla görüşürüz. Yazıyı günün değişik vakitlerinde yeniden yeniden okuyun. sizden önce binlerce on binlerce kişi bu zikiri çekti. siz de başarabilirsiniz. Sayfamızda yayınladığımız yazılar motivasyonunuz için yeterli olmalı. kuran ve hadisler ile efendimizin hayatı rehberimizdir. normal bir mümin olmaktır amacımız . yolu yöntemi biz o yazıda bildirdik. işi siz halledeceksiniz. bizden rehberlik ve dua desteğinden öte birşey beklemeniz gerekmez. Allah yar ve yardımcımız olsun

     selame s selame

     1. aleyna özcan dedi ki:

      Hocam facebooktan takibe aldım sizi ama mesaj gönderemiyorum Aleyna özcan diye ismim

     2. admin dedi ki:

      sevgiyolu sayfasından geldi cevaplandı

 3. aleyna özcan dedi ki:

  SELAMUN ALEYKÜM 25 MART AY TUTULMASI VE 8 NİSAN GÜNEŞ TUTULMASINDA BELALARDAN KORUNMAK İÇİN YAPACAĞIMIZ ŞEYLER VAR MI HÜSUF NAMAZI GİBİ BİLGİNİZ VAR MI

  1. admin dedi ki:

   İnternetten araştırın lütfen.

 4. isimsiz dedi ki:

  Selam es selame hocam,
  İlk zikrim el habir el alim el hakim 41 gün zikrettim ve ya halimi bi hilmiyeti ya sakini bi sukuneti ya elyen bi liyneti esmalarını 4 el efalinde okudum.
  2. zikrim Ya kuddusün ya tahirun Ya latıfün ya latıyf. Bi lutfikel hafiyyü bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş 39. günümdeyim rüyamda eski sevgilimle barıştık onu yanaklarından öptüm , diğer rüyam ise hz. muhammed asm’ı sırtımda taşıyordum ne isterse yapacağımı hiç şikayetçi olmayacağımı söylüyordum ve cehennemden çok korkuyordum.

  Ne anlama geliyor hocam beraatımı aldım mı ? 28 yaşındayım 18 yaşımdan belli her an her saat mini mini nurlar görüyorum ihtilaçlar alıyorum savunma dualarını yapıyorum selam es selame.

  1. admin dedi ki:

   selam es selame isimsiz, sayfamızda bulunan https://hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/ linkine tıklayın ve zikirle ilgili herşeyi özümseyecek kadar dikkatli okuyun. yeterli rehberliği bu yazıda bulacaksınız inşaallah. berat nasıl alınır yazıyor. efendimizi rüyada görmeniz ve sırtınızda taşımanız çok güzel anlamı olan bir rüyadır. Allah mübarek kılsın. eski sevgilinizle barışmanız da güzel ..ancak beratınızı almış değilsiniz. beratınızı alıncaya kadar aynı zikre devam edin. sonra ilgili yazıdaki zikirleri sırası ile kırkar gün cekin. sonra da kurandan anlamı güzel olan dilediğiniz cümleleri zikir edinebilirsiniz. celali esmalardan sakının. cemal kemal esmalarla meşgul olunuz. zikir ihtiyaca binaen çekilir .. olanla özellikleri değil eksikleri isteyin . allah yar ve yardımcınız olsun.. nur görüyor olmanız çok güzel . kalp gözünüz açılmaya başlamış veliyyullahtan olmuşsunuz. dilinize dikkat edin . söylediğiniz herşey tecelli ediyor demektir.

   1. isimsiz dedi ki:

    Çok teşekkür ederim allah sizden razı olsun inşaallah allah ne muradınız varsa tez versin inşaallah allah sevdiklerinize tez kavuştursun inşaallah, sizinle sürekli sohbet ediyorum kalben gizli konuşuyorum selam es selame.

    1. admin dedi ki:

     dualarınız için teşekkür ederim.
     Allah razı olsun. Bilmukabele.