Ya Azrail (A.S) Hadi Makamına Geri Dön

11.04.2020
68
Ya Azrail (A.S) Hadi Makamına Geri Dön

Ya Azrail (A.S) Hadi Makamına Geri Dön

Selam es selame güzel hocam, babacığım; Ben İmam Muhammed’in eşi kızınız. Dün gece la celâl aniden yine bana saldırdı, birden sürekli her yanımdan la celâli seğirmeler almaya başladım. Muhammed’in ruhu beni yine dövmeye başladı. Hemen savunmaları, sağ devri yapmaya başladım. Hatta artık bir ara yorgun düştüm. Sürekli tövbe, istiğfar yapıyorum, istimdat istiyorum dua edip yalvarıyorum ama nafile. Sanki yapayalnızım, hiçbir yardımın gelmediğini hissediyorum. Tamamen la celâl le başbaşayım. Ne desem ne yapsam olmuyor. Uzun sürdü, giderek arttı. Sonra keşifte Azrail( a.s.) gösterildi. Çok korkmaya başladım. Zikirler bile dilime dolanmaya başladı. Dua, yalvarma tam sürat devam babacığım. Birden 4 el efali yapmak için oturduğum yerden kalktım ve hemen başladım yapmaya.

Artık görüntü ve sesler keşif değil beden olarak oluşmaya başladı. Dünya gözüyle canlı gördüm Azrail’i as. ‘’Efali tamamlatmayacağız, canını alacağız’’ dedi, bir ses. O ana kadar Muhammedi’mi uyandırmaya kıyamamıştım, bekledim atlatırım diye. Ayak seslerini beden kulağımla da duymaya başladım. Saat gece 4 oldu bu arada. Çok korkmaya başladım, öleceğimi an ve an anladım artık. Sonra beden gözümle koridordan sızan ışıktan Azrail’in gölgesini gördüm, geliyordu artık yanıma. Efali bile tamamlamadan, korkudan hemen hızla imam Muhammedin yattığı odasına koştum, uyandırdım. Hemen olanları anlattım. Muhammed’im sakin ol senin yaptığın efal, zikir, davranışlar, dualar, hareketler getirdi kardeşim Azrail as. Mı canını almak üzere dedi. Ve konuşmaya başladı. ‘’Ya Azrail hadi makamına geri dön’’. Dediğini duydum ve ben o an rahatladım. Sarılıp ağladım. Ben sensiz ölmek istemiyorum, ben seninle yaşadım, seninle ölmek istiyorum, dedim. Kısacası Azrail canımı alacaktı. Saat dörtte sonra uyamadı, bana dedi ki la beddua etme, Allah müstahakkını versin de ve dua et. Zulmeden de olsa kimseye kin tutma. Gördüğün görmediğin herşey Allah’ın tecellisi, nuru. Karşında Allah var, dedi. Bak dedi bazı kullar vardır, hakkını helal eder, bağışlar ama Allah o kulunun kırılmasına razı olmaz, intikam alır. Bunu unutma, dedi. La celalin acıması yoktur, yakar, yıkar, öldürür, dedi. Bu arada Muhammed’in ruhuyla vurduğu belim hâlâ bedenen ağrı, acı içinde. İlaçlar fayda etmiyor. Babacığım dualarınızı bekliyorum, ellerinizden öpüyorum, selâmetle kalın. Selâm es selame pirimiz.

-Selam es selame aziz kardeşim İmam Muhammedcan’ın kıymetli eşi, Allah dostlarından bir dost olan, güzeller güzeli, iyiler iyisi gelinim, kızım. Büyük geçmiş olsun. Rabbim bir daha ne kusurlu bir söz nede kusurlu bir hareket yaptırmasın inşaallah. Hele ki eşine karşı edepten saygıdan sevgiden aşktan başka Allah’ın razı olmayacağı bir hareket veya söz işletmesin mübarek eşin evrensel bir imamdır. Şanı yücedir. Kimsenin onu incitmesine razı değildir rabbimiz ve resulümüz ve bu fakir. O âlemlerin göz bebeğidir. Allah’ın aslanıdır. O dilerse Allah kıyameti bile koparır. Öylece sev onu ve aşkını kazan. O’na sıradan bir kul muamelesi yapma. Elinden geldiğince mutlu et ki onun mutluluğu gökleri ve yerleri mutlu eder. Rabbim muhabbetinizi daim etsin. Birbirinize sünneti resulullah gibi davranın. Sen onu kral yap ki o da sana kraliçe muamelesi yapsın. İkinizi birbirinize emanet ederken birlikte rahman rahiym rabbimize emanet ediyorum. Gözlerinizden öpüyorum. Huzurda kalın, bir daha ne sen ne de Muhammed’im Azrail aleyhisselamı hiçbir sebeple vaktinden önce davet etmeyin. Selam cebrail, Mikail, Azrail ve İsrafil aleyhiselamların şahsında cümle meleklere olsun. Âmin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.