Türkiye 4 büyük devletten biri olacak

26.10.2016
249
Türkiye 4 büyük devletten biri olacak

Türkiye 4 büyük devletten biri olacak

human46-1Selam es selame hocam,
Hocam ”La ilahe illallah muhammed’en resulullah.” zikrimin 45. günü çok şükür, devam ediyorum.
Zikrimin 35. ve 44. günleri arasında sağ kol bilek-dirsek arası iç tarafta seğirmeler oldu.
İlaveten boş bir kâğıtta 1 buçuk satır yazı vardı.”Türkiye 4 büyük devletten biri olacak.” yazıyordu.

Farklı bir rüyada askerlik ile ilgili gördüm. Askerlik süresi 2 ay daha uzayacak olarak gördüm.(Malumunuz daha önce bir kaç kez söylemiştim ve ertele demiştiniz askerliğimi yapmadım henüz, bununla alakalı mıdır diye düşündüm)

Dün gördüğüm rüyada ise aracımın lastiklerini değiştirmeye gittiğimi gördüm. Usta ”bunlar değişmesi lazım” diyordu.
Bir de işle alakalı bir mevzuda benim şahitlik yapmam istendi . Biraz düşündüm, sonra sağ iç bilek dirsek arası seğirme oldu. Şöyle geldi içimden; Allah için doğru olanı söyle, şahitliğini yap ,hak olanı gizleme, korkma gereğini yerine getir. Sonrasında da şahitliğimi yaptım.

faviconSelam es selame; Maşaallah barikallah gördüklerine göre (Usta, bunlar ‘’değişmesi lazım’’ diyordu.) zikirin değiştirilme vakti gelmiş, zaten kırk günü de geçmişsin.. Daha önce neler okuduğunu bildir, ayrıca içinden geçen bir zikir var mı? Bu sefer şu ayeti okusam ve ya şu esmaları çeksem gibi, onu da bildir. Bir kere de biz kalbimize danışalım inşaallah.

İnşaallah Türkiye’nin gelişip dünyanın dördüncü ülkesi olduğu günleri görmeye bizim yaşımız yetmeyebilir. İnşaallah sizler göreceksiniz. Bunun için ne kadar dua edip gözyaşı döktüğümüzü rabbimiz biliyor.
İnşaallah kendinizi yetiştirirsiniz,gelecekte milletimize ve ümmete hizmet etmek sizin gibi gençlerin uhtesinde olacak. İstikbal gençlerindir bilirsin.
Askerliğin sence de vakti geldiyse (rüyana göre sanırım iki ay içinde askerdesin), kalbin artık zamanıdır diyorsa, işlemleri başlatabilirsin. Bize göre manevi alanda ulaştığın seviye geri dönüşü olmayan derecelere ulaştı, bundan böyle şeytana uyacak değilsin biiznillah. Şahitlik konusunda doğru karar vermişsin.Emirle sabit farz ibadettir şahitlik yapmak. Bundan böyle kalbinle konuşmak seni yanıltmayacak inşaallah… Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.