Saitler – Şakiler

03.04.2020
34
Saitler – Şakiler

Saitler – Şakiler

*Selam es selame hocam, hayırlı sabahlar.
*Yeryüzü gökyüzü sinirinin güneyi uçsuz bucaksız kurak bir çöl olmuştu. Her yeri beyaz kumla kaplanmıştı. Kenarları hudut çizgisi çizilmiş gibi çok yüksek demirlerle çevrilmişti.
*İki tane siyah ayakkabı duruyordu, hudut çizgisinin dışında, erkek ayakkabısıydı. Ben o kumlarla kaplı çölün etrafında sağ devri yaptım. O siyah ayakkabıları alıp, kuzeyin cehennemine doğru fırlattım.
 
-Selam es selame, hayırlı günler azizem, Alperen bacım… Maşaallah, barikallah. Keşfin en büyük müjdelerden birisidir, hatta en büyüklerinden inşaallah. Cemal kemal âlemler ile süfli âlemlerin sınırları kesin olarak belirlenmiş, savaş için hazırlıklar tamamlanmış, saitler ile şakilerin arası olması gerektiği gibi ayrılmış görünüyor. Bak hele çöl ne anlama geliyor ruhaniyette. Rüyada çöl görmek, lüks ve rahatlık içinde geçecek olağanüstü bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin dünya hayatında, paradan, maldan ve nimetten yana fazlasıyla şanslı olacağına ve tüm bunlardan bolca istifade edeceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibi için sadece malda ve mülkte değil aynı zamanda huzur, neşe ve mutlulukta da kısmetli olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hem maddi zenginliği hem de manevi zenginliği sayesinde hayatının dört dörtlük olacağı yorumu yapılmaktadır. Yeryüzü gökyüzünün güneyi biliyorsun ki inanları temsil etmektedir. Bu keşif sana bütün inanalar adını yaşatıldı, bize müjde olarak şifreli bildirildi elhamdülillah. Kumların beyaz oluşu uhrevi ve dünyevi olarak bütün güzelliklerin ve zenginliklerin zatımızda sıfatımızda helal yollardan tecelli ettiğine, rabbimizin vaadinde sadakatle her dileğimizi verdiğini işaret etmektedir, elhamdülillah. Ümmeti muhammeden ve Türk milletimize rabbimizin armağanı olsun, emeklerimizin meyvesi olan bu çok güzel gelecek olan gelecek kutlu olsun. Siyah ayakkabının temsil ettiği her celali tecellinin bu sınırlar içinde olmayacağına, cehennem nurundan yaratılmış olan her zulüm ve günahın senin o kutsi ellerinle cehenneme iade edildiğine şahit olmuş olduk şükür. Elbette emeklerimiz asla zayi edilmeyecek dünyada ve ahirette bedeli ziyadesi ile verilecek, rabbimizin vaadi hem müjdesidir. Elhamdülillahi rabbil alemiyn.
 
*Bu görüntüden önce başka bir görüntü vardı hocam. Tüm evreni kaplayan koskoca bir ağaç vardı, yeryüzü gökyüzü sinirinin ortasında, yeşil yapraklı. Upuzun dallarıyla çok heybetli duruyordu. Güneye doğru sarkan dallarında yeşil kocaman bir bas örtüsü asılmıştı.
 
-O ağaç hayat ağacıdır inşaallah. Yapılacak büyük temizlikten sonra evren çapınca yaşanacak huzur ve güvenli hayatı simgelemektedir. O başörtüsü ise islamı Allah’ın dinini kuranın hükmünü simgelemektedir. Yaşanan hayat yenilenen kuran hükümleri çerçevesinde yaşanacak demektir. Hurafeden eser kalmayacak, Rabbimizin muradı kıyamet öncesi son kez gerçekleşecek, insanlığa en büyük şans son kere verilecektir. Artık kıyametin (kalan süresi, kopuş) saati, o arz edilen hayat kredisini ne kadar doğru kullandığımıza bağlı olarak rabbimizce belirlenecektir.
 
*Kocaman siluet beyaz bir gölge gibi SIZ yeryüzünün ortasından gökyüzünün güneyine ışınlanıyordunuz. Ağacın dalındaki yeşil örtüyü boynuma doladınız.
 
-O yeşil (islamın kemali) başörtüsü dünyayı temsilen senin boynuna dolanıyor, cümle dünya ehline rabbimizce hediye ediliyor. Sen bu şerefe de layıksın, bütün dünyayı içinde olan herşeyi ile temsil etmeye, rabbimizce uygun görülen Kraliçe Zülfikar’sın
 
*Sonra ağacın gövdesindeki, mor başörtüsünü de verdiniz, ’kemal cemal örtün de bu olsun’’ dediniz.
 
-Aşkın zirvesini kemal cemal sıfatları ile yaşayın ey kullarım, dünyayı bir kere daha çöplerinden, bayatlamış günahlarından arındırarak rahmetimin cennet cemal sıfatlarımın bir ikramı ile faydanıza arz ediyorum. Hamd edin şükredin gök ehlini sevindirin, şeytanları mahcup edin buyurmuş gani ve cömert rabbimiz. Selam âlemlerin rabbine, efendimize ve silsileye, hiyerarşiye, on sekiz bin âleme olsun. Âmin.
10:40
 
*Selam es selame hocam. Simdi tamamladım zikrimi namazımı. Gökyüzünün ortasında. Anıtkabir’e benziyken bir mezar vardı…
Yüzlerce merdivenle çıkılan. Merdivenleri çıktım… O mezarda. Kendim yatıyormuşum.
Ayrı bir BEN. Beyaz bir gölge şeklinde mezarımı izliyorum. Tekrar merdivenlerden iniyordum.
 
*Maşaallah barikallah sonunda gelecekteki türbeni de görmüş oldun, elhamdülillah.
İhtimal, en doğrusunu Allah bilir, sana hizmetlerinin şükrünü temsilen, geleceğin müminleri öyle bir türbe yaparlar da maneviyatından istifade etmeyi kıyamete kadar sürdürürler.
Bu rabbimden, senin izzet ve şerefinin ebediyen bilinmesi asla unutulmaması için dileğimdir.
Bütün rahiym (bayan) kullarının temsili olarak,
nuru tevhidi, miracı yaşamış bir kadın kul olduğunu, hidayet çağının sağ salim gelmesine katkıların en derununu verdiğini,
duymayan bilmeyen kalmasın isterim, rabbimden.
Yıllardır döktüğün gözyaşlarına küçük bir şükran nişanı olsun diye, Vasiyetimdir vesselam.
Gözlerinden öperim, azizem. Artık sevinme zamandır.
Yine ağlayabiliriz ancak bundan böyle sadece sevinçten mutluluktan ağlamaya izin ver.
Beklenen müthiş savaşta öleceklere vahhh dememizden bile razı değildir, Âlemlerin rabbi, subhanAllah.
Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Can hocama ❤️ dedi ki:

    MaşaAllah barikAllah SubhanAllah mübarek olsun canım hocam alperen ablacım.rabbim sizlerden razı olsun ❤️❤️❤️

  2. Can hocama dedi ki:

    MaşaAllah barikAllah ❤️ kraliçe zulfıkar alperen annemize mübarek olsun inşallah 🥰