Sabır

Sabır

human46-1Bayram babam! İyisiniz inş. Ellerinizden öperim.

Benim merak ettiğim birkaç şey var. müsaadenizle size sormak istedim. Hani ben geçenlerde seccademde ay yıldız görmüştüm de siz de bana öyle büyük bir mertebe ki buraya yazamam demiştiniz ya, belki yüzlerce kez okudum okudum durdum.
‘’Ay islam ümmetinin, yıldız Allah’ın zatını temsildir’’ demiştiniz.
Bir gün yan yana gelirsek bir sır olarak söylerim demiştiniz. Çok meraktayım ve çok üzülüyorum ya nasip olmazsa, sizi görmek diye. Çok özlüyorum sizi, dua ediyorum sürekli, rüyamda görmek için ama henüz göremedim.
Bu gördüğüm ay ve yıldız hocam benimle mi alakalı? Yani ben acaba islam ümmetinin temsilcisi mi olurum. nedir anlamı. Bir de nurlar hocam, gündüz gökyüzünde binlerce var. Gözümü kırpıp açtıktan sonrada minik bir gökyüzü gibi, nokta nokta yıldızlar gibiler. Ama hiç o günkü gibi göremedim bir daha. kesildi mi irtibatım. Nur âlemle ki yanlış bir şey mi yaptım acaba ben, bilemeden. O gece çok sevindim, içim içime sığmadı, acaba dedim hata mı bu yaptığım. Bu kadar mutlu olmak iyi değil mi?

Hocam yanlış bir şey söylemedim inşaAllah. Siz çok yoğunsunuz biliyorum ama insan da tedirgin oluyor, cevap gelmeyince. Acaba bir yanlışım mı oldu diye.

faviconSelam es selame azizem; az sabırlı ol.
O nurların hadsiz hudutsuz harfler gibi olduğunu ; her birinin bir haberi ilettiğini inşaallah zamanla öğreneceksin. Sabret. Bir günlüğüne evden ayrıldım, mesajlar birikti. İnşaallah vakti gelir görüşürüz, sırdaş oluruz inşaallah. Bu arada sen de bana sağlık ve uzun ömür dilersin, belki senin dualarınla biraz daha fazla kalır bu âlemde daha çok Sineye dokunuruz. Selam es selame.

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir