Rüyada Peynir Görmek

30.03.2021
100
Rüyada Peynir Görmek

Rüyada Peynir Görmek

Rüyada peynir görmek; zenginliğe, kazanca, hasta için iyileşmeye, huzura, bekâr için evliliğe, evli ve hamile kadın için; çocuğunuzun uzun ömre yorulur. Rüyada peynir zenginlik ve bereket ile tabir edilir.

İslami rüya tabirlerinden İbn-i Sîrîn’e göre rüyada peynir, kazanca işarettir. Kurutulmuş peynir; bir yolculuktan elde edeceğiniz az mala yorumlanır. Yaş peynir; kendi memleketinizde elde edeceğiniz bol kazanca işarettir. Cabir Mağribî’ye göre yaş peynir; kolay ve zahmetsizce kazanılan mal ve nimete demektir. Kurutulmuş peynir; yolculukta elde edilen az menfaate yorulur. Ekmek ile peynir yemek; sıkıntılarla dolu yolculuğa ve bu yolculukta kazanılacak az menfaate işarettir.

Bazı tabircilere göre ise rüyada peynir görmek, hastalığa ve ardından çabucak iyileşmeye işaret eder. Rüyada peynir, bekâr için nikâhlanmaya, hamile olan hanim için çocuğa, artan mala ve uzun ömre işarettir.

Koyu sütten yapılan peyniri hamile kadının görmesi, gebeliğinden kurtulmasına işarettir. Bazen rüyada peynir görmek, rızık ve berekete, faiz karışmış bir mala işarettir.

Rüyada Peynir, rahatlıkla beraber maldır. Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayırlıdır. Peynir, rüyayı gören için hazır mal ve senenin bolluğuna işarettir. Denilmiştir ki, kuru peynir, yolculuktur.

Yine denilmiştir ki, bir kilo peynir on bin dirhem maldır. Peyniri ekmeğe katık edip yediğini gören kimsenin geçimi güç ve çetin olur. Rüyada peynir yemek, is yaşamında başarı ile yorumlanır.

Rüyada Peynir görmek veya almak, erkekler için ticarette büyük para Kazancına işaret eder. Bekârlar için evliliğe, evli ve çocuklu bir kadın için miras kalacağına yorumlanır.

Denilmiştir ki, peyniri ekmek ve cevizle yediğini görmek, rüyayı görenin haline göre peynirin her kalıbı yüz yahut bin dirhem maldır. Bazen de peynir zillet ve meskenete, kurusu, yolculuğa ve rızka, tazesi de kendi yerindeki rızka işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X