Rüyada Nefes Alamamak

27.03.2021
1.811
Rüyada Nefes Alamamak

Rüyada Nefes Alamamak

Rüyada nefes alamadığını görmek artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir. Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir.

Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır.

Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların takdirini kazanacaksınız. Kötü bir nefes kokusu, tuzağa düşme ihtimaliniz olduğunun işaretidir.

Rüyada sık sık nefes almak, can sıkıntısına yorumlanır.

Rüyada nefesinizin kesildiğini görmek; bir hastalığa tutulacağınıza yada eşyalarınızı değiştireceğinize veya çocuk sahibi olacağınıza, birinin son nefesini vermek üzere olduğunu görmek; tanıdığınız birinin ölüm haberini alacağınıza işarettir.

Düzenli olarak nefes aldığını görmek işini zevkle yapmaya, küçük ve meşru olan çeşnilerle hayatını renklendirmeye; Nefes darlığı çektiğini görmek bir şeyden usanç getirmeye, monoton hayata ve can sıkıntısına, Nefesinin tutulduğunu görmek vefat etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Solumak.)

Rüyada nefes darlığı çekmek Yeni bir yere taşınacağına, bir rivayete göre sıkıntılı günlerin atlatılacağına işarettir. Bazılarına göre, rüyada nefes darlığı çektiğinizi görmek, sermayenizin azlığı yüzünden bazı ticari islerinizi gereği gibi çeviremediğinize ve bu yüzden başkalarından yardım isteyerek, onları da ticaretinize ortak etmek durumunda ve zorunda kaldığınıza, bu da kazancınızın bölündüğüne işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi içten bir şeyden usanmaya ve can sıkıntısına işarettir.

rüyada nefes tutulması hastalığı veya “sonra onu (uzanan o gölgeyi nasıl) azar azar alıp kendimize çektik” (Furkan a.46) mealindeki ayet işaretince ölüme işarettir. rüyada bir şeyi eliyle tutmak yeni bir mülke, hanıma ya da çocuğa işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X