Rüyada Jandarma Görmek

31.03.2021
651
Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada rütbeli veya üniformalı jandarma görmek, şan ve şöhrete yorumlanır. Aynı zamanda Rüyada görülen jandarma personeli güvenlik ve kuvvet demektir. Rüyada jandarma olduğunuzu görmeniz, başarı ve rızk için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada jandarma birliği görülmesi ise şeref, şan ve sevince delalet eder.

Rüyada Jandarmadan Kaçmak

Bazı tabircilere göre jandarma, herkesin kurtuluşa ermesine işaret eder. Bu nedenle rüyada jandarmadan kaçmak, rüya sahibinin, büyük istekle yapacağı işten ötürü ziyana uğrayacağına ancak bu çalışmadan kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.

Rüyada Jandarmayla Kavga Etmek

Jandarma ile kavga etmek için yapılan tabirlerin tek bir sonucu yoktur. Rüyada jandarmanın eve gelmesi rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Jandarma tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Jandarma sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir. Rüyada jandarmayla kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada Yolda Jandarma Görmek

Rüyada kırsal kesimde yol uygulaması yapan jandarma ekibi ile karşılaştığını görmek, müjdeye ve güven içinde olmaya işarettir. Şehre veya başka bir yerleşim birimine jandarma girdiğini görmek, yağmur yağmasına veya orada olağan dışı bir gelişme yaşanacağına işarettir. Rüyada jandarma görmek hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.

Rüyada Jandarma Aramak

Rüyada Jandarmayı aramak, sıkıntı ve sorunlardan kurtulmak, istiğfar etmek, tövbe etmeye işarettir. Rüyada yardım etmesi için jandarmanın bulunduğu karakolu aramak, insanlara yardım yapmaya, hayırlı bir iş yapmaya ve rüya sahibinin yardım yapacağı kimselerden muhabbet duyacağı aynı zamanda saygı alacağına işarettir.

rüyada eve jandarma gelmesi

Rüyada görülen jandarma komutanı ile onunla birlikte eve gelen askerler rüya sahibinin düşmanından zarar görmeyeceğine işaret eder. Ayrıca evde ki işlerin yolunda gideceğine yorumlanır. Bazen de jandarma intikam almayı çağrıştırır. Kimi zaman uzun bir ayrılığa işaret sayılır. Bazen ise hasret çekmeye ve sevinmeyi simgeler.

Rüyada Jandarma Olmak

Rüyada askeri birlikte jandarma olduğunu görmek, rüya sahibi için hayra yorumlanır. Rüyada jandarma olduğunu ve eğitim yaptığını görmek, yolculuk için bir işaret olarak da yorumlanır. Ayrıca rüyada jandarma ile sevgili olmak müjdeli bir haberin alınacağına yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her iste başarıya ulaşacağına işarettir.

rüyada jandarma aracı görmek

Rüyada jandarma personelini görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü jandarma personeli ekseriya halkın güvenliğini sağlamaya çalışır. Bir kimsenin rüyasında jandarma personelin, arabasını konforlu, kıyafetinin güzel bir halde olduğunu, yakışıklı ve hoş koktuğunu görmesi, rüyayı görenin güzel hareket etmesine delalettir.

Rüyada Jandarma Birliği Görmek

Rüyada jandarmanın elinde silah görmek ise, çok yakının biriyle konuşacağına işarettir. Rüyada bir şehre veya bir yere kalabalık jandarmaların geldiğini görmek, yağmurun yağacağına işaret eder. Bazı yorumcular rüyada görülen jandarmayı, inananlar için gelecek bir yardıma işaret saymışlardır. Rüyada bir jandarma birlik içinde eğitim yaptığını görmek, o kişinin çalıştığı yerde sevildiğine ve her zaman çalışmasının takdirle anılacağını gösterir.

Rüyada Jandarmayla Kavga Etmek

Rüyada bir jandarmayla kavga etmek ise, o kişinin gelecekte zorluk ve sıkıntılarla karşılaşacağına işaret sayılır. Rüyada jandarmayla kavga ettiğini gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır. Sizi sonu belirsiz birtakım büyük uğraşlar bekliyor.

Rüyada Jandarma İle Konuşmak

Kişinin korunduğuna ve hayatının rahat geçeceğine işaret eder. Rüyada jandarmayla konuştuğunu görmek başarı ile yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada jandarma ile konuşmak işlerde başarıya ve kendini güvende göreceğine işaret eder.

Rüyada jandarma kalabalığı görmek

Rüyada kalabalık Jandarmaları gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır. Rüyada kalabalık jandarma gören kişiyi, kısa bir zaman içinde büyük bazı işler bekliyor demektir. Rüya sahibinin güvende olduğu anlamına gelir. Bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde veya sokaktan geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder.

Rüyada Jandarma Tarafından Aranmak

Bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada jandarma tarafından aranmak kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine işarettir. Jandarma tarafından üst baş aranması sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine, bolluk içinde olacağının işaretidir.

Rüyada Jandarmaya Selam Vermek

Karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak bir haber alacağına yorulur. Bazen de rüyada jandarmaya selam vermek bir haber almaya işarettir. Bazı tabirciler jandarma görmek emniyet ve huzur içinde bulunmaya işaret eder, demişlerdir.

Rüyada Jandarmaya İfade Vermek

Rüya tabirini yapanlara göre rüyada jandarmaya ifade vermek, huzurlu bir hayata kavuşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, sorunların sona ereceğine alamet etmektedir. Jandarmada ifade vermek girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına ve işlerin toparlanacağına rivayet edilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.