Rüyada Vali Görmek

12.06.2021
152
Rüyada Vali Görmek

Rüyada Vali Görmek

Rüya Tabirleri kategorimizde bu günkü Rüyamız “ Rüyada Vali Görmek ” rüya hakkındaki tabirleri buradan okuyabilirsiniz. Rüyanız hayırlara gelsin inşallah. Diğer tüm Rüya Tabirleri İçin.

Rüyada valilikte Vali görmek halka muhabbet, sohbet etmeye yorumlanır. Rüyada vali olduğunu görmek itibarının artacağına delalettir. Vali rüyası demek, büyük hayır demektir. Hayırlı rüyalardandır. Yoksulun birinin kendisini vali olarak görmesi zenginliğe alamettir. Ehli için yani vali olmaya aday kimseler o makama çıkmak anlamına gelmektedir. Valilik makamına da yorulmaktadır. Vali görmek bazen çirkin bir iş yapmaya delalet eder.

Rüyasında Vali  gören yakın zamanda, tecrübeli ve açık görüşlü bir kimseyle tanışacak demektir. Rüyasında temiz yüzlü, temiz giyimli bir vali gören kimse önemli bir iş için yardım alır ve özel hayatı da güzel olur.

Rüyada vali tarafından azarlanmak, üzüntü ve kederden halâs olmaya işarettir. Rüyada vali tarafından çağrıldığını görmek, büyük ve şerefli bir memuriyet ile tabir olunur.

Bir kimsenin rüyada valiye yiyecek bir şey götürdüğünü görmesi, hüzün ve kedere delalet eder. Ancak bundan halâs olur ve hiç ummadığı yerden eline mal geçer. Rüyada valiyle karşılaştığını ve onunla sohbet edip konuştuğunu görmek, bir iş sebebiyle yardım almaya işaret eder.

Şehrin valisinden ferman yada emir almak, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delalettir. Rüyada valiliğe ehil olan bir kişinin bir şehrin valisini öptüğünü görmesi, o valinin yerine geçeceğine alamettir. Valiyle tokalaşmak izzet ve devlettir. Bazılarına göre bu rüya, devlet başkanını temsil eder.

Rüyada Vali olduğunu görmek nedir ?

Bir şehre vali olarak tayin edildiğini görmek, tayin edildiği şehrin uzaklığı nispetinde şeref, şan ve isminin yüceliğine yorumlanır. Rüyada birinin vali olduğunu görmekte be biçimde tabir edilir.

Fakir bir adamın rüyada bir şehre vali olduğunu görmesi, derecesinin yükseleceğine, eline bol ve çok mal geçeceğine, sıkıntı ve şiddetten halâs olacağına alamet eder.

Bazı kere de rüyada vali olduğunu görmek, üzüntü ve sıkıntılara, içki içmeye, günaha dalmaya ve oyuna işaret eder. Rüyada âdil, Allah’tan korkan, halka iyilik eden bir valiyi görmek, sevince, ferah ve salâha delalet eder.

İbn-i Şirin diyor ki: Kendini vali olduğunu gören, layıksa böyle bir makama yükselir. Valinin yüksek bir yerden indiğini yahut düştüğünü görmek; onun azline, elindeki nimetin sonuna işaret eder. Validen bir şey alan veya yiyen, o validen iyilik görür.

Kişinin Vali olması işinde yükselmesine, Onunla karşılaşmak iltifat yahut ihtara tabir edilir. Kendini Vali konumunda görmek bekar için evlenmeye, evli için kendi tasarrufunda olan iş ve dünyalığa yorumlanır.

Rüyada vali ziyarete gelmesi

Hayır ve berekete, makamın yüksekliğine delâlet eder.

Rüyada vali arabasına binmek

Sultan tarafından gelecek izzet veya yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.

Rüyada vali ile fotoğraf çektirmek

Dünyalığa erişmeye, kıymetli bir hediye almaya, iç huzur ve mutluluğa tabir olunur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.