Rüyada insan pisliği görmek rüya tabirleri

Rüyada insan pisliği Görmek rüya tabirleri

Rüyada insan pisliği görmek, insan pisliği ile oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine; at veya diğer hayvan pislikleri görmek, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza; pisliğin bir yerinize bulaştığını görmek, manasız ve faydasız işlerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Rüyada hayvan pisliği yediğini görmek, üretken birinin yanında çalışacağınız anlamına ve bu çalışma neticesinde de iyi para kazanacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada kakanızın geldiğini ve tuvalete gitme ihtiyacınızın olduğunu gördüyseniz, hayatınızda hemencecik kurtulmak istediğiniz bir sıkıntı ile karşılaşacaksınız ve bundan dilediğiniz anda kurtulacaksınız demektir.

Rüyada paçalarınıza size ait olmayan bir kakanın bulaştığını görmek, birinin yaptığı hataları yüzüne vuracaksınız ve onun şirreti size zarar verecek demektir.

Rüyada insan dışkısı yani kaka kustuğunuzu görmek, istemeye istemeye yaptığınız bir iş size fazla gelecek ve ondan kurtulma niyetinde olacağınıza ve bir anda kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada insan dışkısı yani kaka yediğinizi görmek, bu yediğiniz bebeğinizin kakasıysa onun sağlığından endişe duyacağınıza ve basit bir rahatsızlık yüzünden onu hastaneye götürmeniz gerekeceğine işaret eder. Yetişkin insan kakası yemek ise bir insanın yaptığı işler dolayısıyla meydana gelen pisliklerden nasibinizi alacağınız anlamını taşımaktadır.

Rüyada kaka ile oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine işaret eder. Rüyada kuş kakası görmek, kuş pisliği bir haber alacağınıza delalet eder. Kuş pislemesi, rüyada bir kuşun üzerine pislediğini yani kaka görmek bir kısmetin habercisidir.

Rüyada kakaya basmak, boka bastığını, pisliğin bir yerine bulaştığını görmek, manasız ve faydasız işlerle zaman harcadığınıza delalet eder.

Rüyada hayvan boku görmek, hayvan dışkısı, hayvan pisliği yemek, pislik yediğini görmek, gören kişi hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya işarettir.

Rüyada bok ile oynamak, kendi boku ile oynadığını, kendi bokunu yediğini görmek; ukala, kendini beğenmiş, çevresinin düşüncelerine önem vermeyen bir tabiatınız olduğunu ve bu özelliğinizle geçmişte çok hatalar yaptığınızı ifade eder.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir