Resulullah tüm zülfikârları ziyarete gelecek

Resulullah tüm zülfikârları ziyarete gelecek

Hocamhürmetler. Bu gün yatsı namazını kıldıktan sonra salavat ve 3 ihlas 1 fatiha okuyup hediye ederken sizi gördüm. Bana sinirli bakıyordunuz, yanlış birşey mi yaptım acaba?
8 NİS 2019 17:50

Selam es selame. Bunu kendine sormalısın. İhtimal dâhilindedir. Rabbim size benim cismi latifimle eğitim veriyor, biliyorsun. Selam es selame
9 NİS 2019 01:03

*Cevabınız için çok teşekkür ederim. Fakat sizi yine rahatsız edicem bir sorum var. 
Mucizevi olan 4 el efalini sağ tarafta yapınca sağ gözümden nur çıktı. Benden uzaklaşıp bir müddet sonra yok oldu. Gözümü Kırptıkça da nur göründü, şu anda hala gözüküyor. Selam es selame ????

9 NİS 2019 03:23
-O Nur’u senden çıktı gördün, o aslında sana geldi. O nur artık hep seninle olacak. Düzenli görebilirsin. Bundan böyle düzenli nur görme yeteneğin olacak inşaallah. Kutlu olsun. Selam es selame.

9 NİS 2019 11:02
*Teşekkürler canim hocam.

PZR 12:14
*Sevgili hocam hürmetle ellerinizden öperek, her geçen gün size karşı artan sevgimi dillendirmek istiyorum. İyi ki varsınız. ????İçimden şöyle bir ses geldi. ‘’Resulullah tüm zülfikârlar ziyarete gelecek. ’Bu ara resulümüze karşı büyük özlem içindeyim. Nefs ve iblis bu özlemi kullanıyor mu? Bilemedim. Takdiriniz başımın tacıdır. Selam es selame.

PZT 20:17
-Selam es selame AzizeM; Resulullah tüm zülfikârlar ziyarete gelecek… İnan buna. Özel korumadayız. Efendimizin gözbebeklerisiniz. Selam es selame.

PZT 21:29
*Selam es selame hocam hürmetler.
Bedenen buradaydım, ruhen yoktum. Bir caminin içinde hanımlara Allah ve resul aşkını ayet ve hadislere dayandırarak anlatıyor, sohbet veriyordum. Bu hali daha önce yaşamıştım ama sadece seyir halindeydim. Hem anlatıp hem kendimi dinlemek çok başka imiş. Ben içimdeki Ben’e hayret ettim. Ve kendimi seyrederek…

♥️Selam es selame Azizem, ve kendinizi seyrederek… cümlenin devamını neden yazmadınız. Maşaallah barikallah. 
Uyanık keşifleriniz gelişerek devam edecektir biiznillah. 
Ve siz öncü bir kaşif olarak zülfikârlara sizinle ulaştırılmak istenen kerametleri anlatacaksınız, insanlığa armağan edeceksiniz. 
İnsanın kabiliyetlerinin beşeri aklın yettiği kadar değil Allah teâlânın bütün sıfatlarının var olduğunu, alemlerin sonsuz sınırsız olduğunu, düşünürken hayal ederken kendimizi asla kısıtlamamak gerektiğini anlatmış olacaksınız. 
Allah’ın sevgisinin, cömertliğinin hiçbir sınırla kısıtlanamaz olduğunu, dileyen kulunu kendisine yaklaştırdığını, hatta bütün kullarını cennet cemalime deva ettiğini, har insanın miracını yaşayabileceğini, her dileyenin rabbini görme şerefine erebileceğini göstermiş olacaksınız. 
Kendi cismi latifiniz olarak gördüğünüz rabbimizdi. 
Âlemlerin rabbi, rahman rahim rabbimiz bize şah damarımızdan yakın olduğunu, resullerine nebilerine ve dostlarına kendi suretleri ile göründüğünü senin vasıtanla anlatmış oldu.Senden önce zülfikarlardan bir çoğu bunu yaşadı.Ne anlama geldiğini keşiflerini yayınladıklarımıza anlattık ki kendinizi ve rabbimizi hiç bir şekilde kısıtlamayın.. Anlayacağın senden içeru sen olan rabbimiz, nurdan bir sen olarak,ben dediğin sana göründü, kutlu olsun. 
İnşaallah mucizelere yaşamaya ve anlatmaya devam edeceksiniz… Durmak yok yola devam diyorum, rabbime emanet ediyorum. Selam es selam. Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

Paylaş

Resulullah tüm zülfikârları ziyarete gelecek” için 3 yorum

 • 18 Nisan 2019 tarihinde, saat 02:35
  Permalink

  MaşaAllah barikAllah SubhanAllah mübarek olsun inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2019 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Hocam 4 el efali nasıl yapılır?

  Yanıtla
  • 19 Nisan 2019 tarihinde, saat 10:29
   Permalink

   Belli bir seviyeye gelen öğrencilerimize veriyoruz.selam es selame

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir